Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oh çok şükür canım Çok ama çokkkk sevindimmmmmm Yüreğim ağzımda bana da moral oluyor Ayrıntıları verebilir misin bebiş kaç mm kaç gün ile uyumlu çıktı

Ya ben sağlk calısanıym zten ama arkdaslarm iğnenin etkisi olabilceğini söylediler bekliyorm o yüzeen

@archi88 , @shlls , @Omur-un Hatunu F Fatimatuz_Zehra kizlar nasilsiniz bebisler nasil ? @Bolovia nasil gidiyor canim? @Rabbi Hebli Mines Salihin kacak tedavi ne alemde napiyosunuz bacilarrr
Canım ben bıraktım tedaviyi falan artık normal hayatıma odaklandim. Sadece eşim için vitamin kullanıyoruz ve bende kur falan yapıyorum doktora gitmiyoruz sizler için çok sevindim Inşallah sağlıkla kucağınıza alın kokusunu doyasıya içinize çekin

Ben hiç iyi değilim ya aşırı canım sıkıldı doktordan geliyorum ve yumurtam buyumemis Çarşamba günü 10-11mm iken bugün sadece 11-11mm olmuşlar dozuda arttırması 75vurulacagim ne yapacağım bilmiyorum ya canım aşırı sıkıldı Akıl verin bana kızlar morale çok ihtiyacım var

cnm bazen bırakınca kendliğinden oluveriyor inşallah birdaha doktora gitmeye gerek kalmadan minnoşuna kavuşursun

Korona olan arkadaşlarım müdürüm ile temas etmiştim. 2-3 gündür boğazımda ve burnumda yanma var. kendisi dün test vermiş pozitif çıkmış. bu şekilde yanma hissi oluşuyor mu normalde yoksa benimki tamamen psikolojik mi

kuzum gitgide adete yaklaşıyorsun. Muhtemelen kist oluşacak. Bu aydan sonra bırak o doktoru derim

psikolojik olma ihtimali de var canım. ama benim de senin tarif ettiğin gibi başlamıştı maalesef.

Canımm gözün aydın inşallah sağlıcakla al kucağına dualarım sizinle LaRisaCca

adetle ya da yasminle atılıyor kist. Ne diye hemen ameliyat gereksin. Çok acemi midir nedir
Yok kist oluşur ben düşünüyorum cnm benim korkularım cnm böyle giderse bu hiç şansım olmaz ama dediler ki sende 20ye ulaşalım aşılama yapacağız dediler İbrahim hoca 22 24 mm istiyor ama 20 mm de yaparız dediler

Ay sevilmez mi yaaaa bal bal çocuk olacaklar bir kız bir erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…