Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
iyiyim canım görmedim dün mesajını giremedim siteye.
bugün iğnenin 11.günü sabah kaset test yaptım ama negatif çıktı daha erken sanırım.
reglime 3 yada 4 gün var çıkar mıydı olsa emin değilim
Yengec cim 14. Gun erken gebelik testinde silik cizgiyle ogrenen arkadaslarimiz oldu.. erken olabilir 14. Gun tekrar yap istersen insallah bebisin seninledir

Duyguşş minnos bebegiyle ilk defa karsilasti 🤗 cok sukur bin sukur rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin canim

Selam canim iyiyim sen nasilsin 🤗 cok sükür duyduk canim. Senin bebisin nasil ? Evet iskenderundayim canim. Aydin soyadi.
Sagol kuzumm bin şükür saglık la kucagımıza alacağımız günlerde gelsin inşallah 🤲🤲🤩❣️🧿

Benim doktorumun da memleketi Hatay 😊 Hatta babası orada bir hastanenin sahibi falan acaba o mu diye merak ettim. Ertan Zan canım benim doktorum Sakarya'da😊
Anladim canim iskenderunda iki ozel hastane var bunyesinde kadin dogumcu olan ikisi de ayni kisinin ama soyadlari Zan degil 😂

Geldim mm minnoş lar çok şükür bebiş oluşmuş yolk sac kesesi de var kalp atışları başlamış ama dinleme dedi 🤗🤗 haftaya Antep dinlesin ilk dedi herşey yolunda imiş çok şükür oda benim sezeryan ameliyatı oldugum için karından görmede sıkıntı çekeriz küçükken böyle vajinal da haftaya olacagn için şimdi yapmak istemiyorum dedi 🤲🤲🤲 bin şükür yarabbim
Yaaa çok sevindim canım benim 😍😍😍🥰 Maşallah size yaa🧿🙏

Geldim mm minnoş lar çok şükür bebiş oluşmuş yolk sac kesesi de var kalp atışları başlamış ama dinleme dedi 🤗🤗 haftaya Antep dinlesin ilk dedi herşey yolunda imiş çok şükür oda benim sezeryan ameliyatı oldugum için karından görmede sıkıntı çekeriz küçükken böyle vajinal da haftaya olacagn için şimdi yapmak istemiyorum dedi 🤲🤲🤲 bin şükür yarabbim
Oh oh oh maşallah kuzum çok sevindim rabbim daim etsin sağlıkla gelsin minik🤲🏻❤️

Valla topigin basina seymi yaziyor
Test yapmadan girilmezz🤣
Bu nee qizzzz testciler topiği
😂😂 Kisi kendi gibinolani toplar etrafinda
Günaydın kızlar

Bu sabah karın ağrısı ile uyanıp tuvalete koştum geldi neyseki fazla bekletmedi😬 inşallah bu ay gecikmesi hayırlı sebeple olur diyip başlayacağız yeni aya💙
Ozmut ummm mubarek cuma gunu hürmetine bu ay mujdeni alirsin insallah 🤗

😂😂 Kisi kendi gibinolani toplar etrafinda

Ozmut ummm mubarek cuma gunu hürmetine bu ay mujdeni alirsin insallah 🤗
Yaaa inşallahhh kuzum inşallahhh evliliğimizin 5.senesini inşallah bir evlat ile taçlandırabilriiz rabbim nasip eder inşallah bizlere de bu güzel duyguyu yaşamayı.. Önceden o kadar çok ağlardım ki gelince şimdi sabah aklıma geliyor gülüyorum kendime ne ağlardın be diye😄 sen böyle güzel dua ettin ya içim aydınlandı güzel yüreğine sağlık🧡🧡🧡

Yaaa inşallahhh kuzum inşallahhh evliliğimizin 5.senesini inşallah bir evlat ile taçlandırabilriiz rabbim nasip eder inşallah bizlere de bu güzel duyguyu yaşamayı.. Önceden o kadar çok ağlardım ki gelince şimdi sabah aklıma geliyor gülüyorum kendime ne ağlardın be diye😄 sen böyle güzel dua ettin ya içim aydınlandı güzel yüreğine sağlık🧡🧡🧡
Senin de yuregine saglik canim benim en kisa zamanda rabbim nasip edecek insallah ve sen cok guzel bir anne olacaksin 💛

X