Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2800099 Eki Görüntüle 2800100 Eki Görüntüle 2800101 hepimize hayırlı cumalar olsun inşallah. Bu mübarek cuma gecesi rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder Rabbim hepimizin kucağını doldurur inşallah ❤️🙏
Hayirli cumalar canim 💛
Bende şöyle kalbim kadar temiz bir test bırakayım şuraya 😂 kızlar betam düştü galiba 🥲😅

LaRisaCca LaRisaCca L Limonlu Su edaecoo edaecoo
C Capanin Gururu Teyom melinda- melinda-
Yapma yaa 😑 kimyasal olmus . Saglik olsun canim ne diyelim. Kimyasalin arkasi hemen tutar derler insallah bu ay gebe kalirsin

Geldim mm minnoş lar çok şükür bebiş oluşmuş yolk sac kesesi de var kalp atışları başlamış ama dinleme dedi 🤗🤗 haftaya Antep dinlesin ilk dedi herşey yolunda imiş çok şükür oda benim sezeryan ameliyatı oldugum için karından görmede sıkıntı çekeriz küçükken böyle vajinal da haftaya olacagn için şimdi yapmak istemiyorum dedi 🤲🤲🤲 bin şükür yarabbim

Canim hic dr bilmiyorum ki orda. Bildigim bir tane var avrasya hastanesinde op. Dr. Suleyman yeniocak. Burdan gitti oraya ve riskli gebelik konusunda cok iyi iskenderun adina kaybedilmis bir deger. Benim de dr umdu. Hatta bende perde oldugunu dusunen dr du ama ertan dr dan fikir alinca o da perde yok dedi ikinci hsg mi de ertan cekti oyle benim isler sarpa sardi.
Selam canım nasılsın? Kalp atışlarını duydun mu bebeklerin? Ne zamandır aklımdaydın yazamadım. Bu arada Hatay'dasın sanırım. Bu Ertan doktor dediğinin soyadı ne acaba 😊

Geldim mm minnoş lar çok şükür bebiş oluşmuş yolk sac kesesi de var kalp atışları başlamış ama dinleme dedi 🤗🤗 haftaya Antep dinlesin ilk dedi herşey yolunda imiş çok şükür oda benim sezeryan ameliyatı oldugum için karından görmede sıkıntı çekeriz küçükken böyle vajinal da haftaya olacagn için şimdi yapmak istemiyorum dedi 🤲🤲🤲 bin şükür yarabbim
Çok şükür canım ya 🥰hep böyle güzel şeyler duyalım ❤️

Duyguşş minnos bebegiyle ilk defa karsilasti 🤗 cok sukur bin sukur rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin canim
Selam canım nasılsın? Kalp atışlarını duydun mu bebeklerin? Ne zamandır aklımdaydın yazamadım. Bu arada Hatay'dasın sanırım. Bu Ertan doktor dediğinin soyadı ne acaba 😊
Selam canim iyiyim sen nasilsin 🤗 cok sükür duyduk canim. Senin bebisin nasil ? Evet iskenderundayim canim. Aydin soyadi.

Duyguşş minnos bebegiyle ilk defa karsilasti 🤗 cok sukur bin sukur rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin canim

Selam canim iyiyim sen nasilsin 🤗 cok sükür duyduk canim. Senin bebisin nasil ? Evet iskenderundayim canim. Aydin soyadi.
İyiyiz çok şükür 😊Oğlum iyi sanırım artık hareketlerini fark ediyorum. İki hafta sonra görüşeceğiz kendisiyle şeker yükleme yaptıracağım önermişti doktorum. Çok sevindim senin adına inşallah sağlıklı şekilde ilerler 🤲

İyiyiz çok şükür 😊Oğlum iyi sanırım artık hareketlerini fark ediyorum. İki hafta sonra görüşeceğiz kendisiyle şeker yükleme yaptıracağım önermişti doktorum. Çok sevindim senin adına inşallah sağlıklı şekilde ilerler 🤲
Amin canim benim hepimiz saglikla kucagimiza alalim insallah. Senin dr un kim canim

Yaa aşkoo gözün aydın bitanem çok sevindim kendi bebişim gibi heyecanla okudum 😍

X