Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayirli cumalar canim
Bende şöyle kalbim kadar temiz bir test bırakayım şuraya kızlar betam düştü galiba

LaRisaCca L Limonlu Su edaecoo
C Capanin Gururu Teyom melinda-
Yapma yaa kimyasal olmus . Saglik olsun canim ne diyelim. Kimyasalin arkasi hemen tutar derler insallah bu ay gebe kalirsin

Geldim mm minnoş lar çok şükür bebiş oluşmuş yolk sac kesesi de var kalp atışları başlamış ama dinleme dedi haftaya Antep dinlesin ilk dedi herşey yolunda imiş çok şükür oda benim sezeryan ameliyatı oldugum için karından görmede sıkıntı çekeriz küçükken böyle vajinal da haftaya olacagn için şimdi yapmak istemiyorum dedi bin şükür yarabbim

Selam canım nasılsın? Kalp atışlarını duydun mu bebeklerin? Ne zamandır aklımdaydın yazamadım. Bu arada Hatay'dasın sanırım. Bu Ertan doktor dediğinin soyadı ne acaba

Çok şükür canım ya hep böyle güzel şeyler duyalım

Duyguşş minnos bebegiyle ilk defa karsilasti cok sukur bin sukur rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin canim
Selam canım nasılsın? Kalp atışlarını duydun mu bebeklerin? Ne zamandır aklımdaydın yazamadım. Bu arada Hatay'dasın sanırım. Bu Ertan doktor dediğinin soyadı ne acaba
Selam canim iyiyim sen nasilsin cok sükür duyduk canim. Senin bebisin nasil ? Evet iskenderundayim canim. Aydin soyadi.

Duyguşş minnos bebegiyle ilk defa karsilasti cok sukur bin sukur rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin canim

Selam canim iyiyim sen nasilsin cok sükür duyduk canim. Senin bebisin nasil ? Evet iskenderundayim canim. Aydin soyadi.
İyiyiz çok şükür Oğlum iyi sanırım artık hareketlerini fark ediyorum. İki hafta sonra görüşeceğiz kendisiyle şeker yükleme yaptıracağım önermişti doktorum. Çok sevindim senin adına inşallah sağlıklı şekilde ilerler

Amin canim benim hepimiz saglikla kucagimiza alalim insallah. Senin dr un kim canim

Yaa aşkoo gözün aydın bitanem çok sevindim kendi bebişim gibi heyecanla okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…