Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ilk özelde kan vermiştim ya o hoca ile telefonda görüştüm dedi ki negatif artma beklenilse bile milim artışlar çok dikkate alıncak gibi değil dedi
Canm bnce Saçmalamış doktor ilk 2 gün sonra değerlere bakılır sonra yorum yapılır sakin ol ve morelini bozma 2 gün geçsin öyle belli olur herşey

Sakin ol kuzucum üzülme hemen düzelir bak o görürsün iğnede vurulacaksn önemli olan keseyi görmüş olman gerisi gelicek güzel günler yakın

Canim normalde 550 tl nakit odicektim ama ikiz oldugu icin 650 tl nakit odicem. Canim. Bence de cok ama benim baska secenegim yok. Ben mecburum.. dusuklerim var ve grbelik boyunca takip altinda olmaliyim
Anladım canım haklısın tabiki . Bebişler sağlıkla doğsun da önemli değil

Canm bnce Saçmalamış doktor ilk 2 gün sonra değerlere bakılır sonra yorum yapılır sakin ol ve morelini bozma 2 gün geçsin öyle belli olur herşey
Ya dr zaten çok Gıcık bu ona 2. Gidişim kan için dalga geçiyor gibi böyle değişik bi adam

Evet ya doktor gibi konuştun Larim zaten bu adam gıcık bi adam çekinerek aradım biliyidim böyle olacaanı

Anladım canım haklısın tabiki . Bebişler sağlıkla doğsun da önemli değil
Yoksa iskenderundaki dr um 15 tl oduyorum
Evet ya doktor gibi konuştun Larim zaten bu adam gıcık bi adam çekinerek aradım biliyidim böyle olacaanı
Kendime tabela yaptiricam saka bir yana kestirip atan dr lardan yildim artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…