Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim farkeder sorun yok di mi
Bilmiyorum Ben dayanamadım bugün kese için kontrole gittim karından bakıldı ilk defa o yüzden sordum,haftaya kalp atışını almamız lazımmış.Bir de kanama varmış kese yakınında,canım sıkıldı biraz

Kuzum farkeder karın ve vajinal bnm tüp doktorum dedi ki kalp atışını görene kadar Bn vajinal kontrol ederim bir soruna karşı daha net bilgi verir dedi korkma hemen bak erken gitmiş olblrsn hatırla LaRisaCca yada morelini bozmuşlardı cok şükür bir sorun çıkmadı

Ay bu yazdıkların muayene ücreti mi canım? Benim doktorun 150 den 200 e çıktı diye isyanlardaydım

Canim hatirliyor musun bana da kese etrafinda kanama mi degil mi anlayamadiklari birseylerin oldugunu soylediler moralimi bozdular. Eger lekelenmen yoksa fitile devam et ve bu sureci uzanarak kendini yormayarak devam ettirmeye calis Allah in izniyle hersey yoluna girecek

Birde bana kalp atışı için 15 gün sonra gel dedi daha çok küçük dedi hemen telaşlanma kaç haftalık dedi doktor

İnşallah canım benimmm

Kızlar ilk özelde kan vermiştim ya o hoca ile telefonda görüştüm dedi ki negatif artma beklenilse bile milim artışlar çok dikkate alıncak gibi değil dedi
Boyle onyargili insanlardan nefret ediyorum. 1 gunde 2 kat artan bir deger nasil dikkate alinmaz. Demesi gerekir ki 2 gun sonra tekrar bakalim.. artis olmazsa kimyasaldan suphelenip regl bekleyecegiz ama 10 civarinda gorursek saglikli bir gebelik diyebiliriz..

Canim kanama alani gordum dedigi icin vajinal bakmamistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…