Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar, hayırlı kandiller herkese, bir kaç gündür bakamadım okuyamadım nasılsınız var mı bir gelişme

amh yukswelmıs kurmu uygladın canısı naptın? adetlıyken bakıldıysa e 2 sonrası için düşük
Hiçbişey yapmadım o ay, bende ona şaşırdım amh nasıl yükseldi diye, hastanenin laboratuvarı değişmiş galiba ondan olabilir belki diye düşündüm en son ama bilemedim, bu ay taze taze tekrar verdim kan zeynep kamilde, ama amh 10 gün sonra çıkıyormuş sonuç, diğerleri de şu şekilde
estradiol 77,8
fsh 8,6
lh 9,9
prolaktin 14,3
tsh 2,69
progesteron 0,63

Adetin 3. günü pazara denk geliyodu pazartesi sabah verdim nasıl bunlar sizce ????????

Merhaba kızlar, hayırlı kandiller herkese, bir kaç gündür bakamadım okuyamadım nasılsınız var mı bir gelişme

Hiçbişey yapmadım o ay, bende ona şaşırdım amh nasıl yükseldi diye, hastanenin laboratuvarı değişmiş galiba ondan olabilir belki diye düşündüm en son ama bilemedim, bu ay taze taze tekrar verdim kan zeynep kamilde, ama amh 10 gün sonra çıkıyormuş sonuç, diğerleri de şu şekilde
estradiol 77,8
fsh 8,6
lh 9,9
prolaktin 14,3
tsh 2,69
progesteron 0,63

Adetin 3. günü pazara denk geliyodu pazartesi sabah verdim nasıl bunlar sizce ????????
Amh asla yükselmez ama kanı hemen işleme almaları gereken bir test bu yüzden çoğu yerde hatalı çıkıyor. Daha yüksek olan sonucu dikkate al.

Merhaba.Ben de bu ay ilk kez ovitrelle oldum ama sanırım adet olacağım ağrım var.10 yaşında bir oğlum var 1 buçuk yıldır da bebek istiyoruz ama olmuyor.Catlatma iğnesi den sonraki aşama nedir acaba klomen mi yada asilama mi ?
Ovitrelleyi tek başına mı kullandınız? Klomen ya da femara ile yumurtayı büyüterek kullanılır 🙄 bu tedaviyi toplamda 6 ay kadar deneyebilirsiniz sonra aşılamaya geçilir

X