Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
dayanamayıp gidip test aldım 5 tane her gün yapcam bakalım

bizim bi tanıdık doğum yaptı bebeği daha 8 aylıkken hamile kalmış kendininde haberi yok anca 4-5 aylık olmuş bebek kıpırdamaya başlamış o da ne olduğunu anlamamış karnımda bişey oluyo diye kontrole gitmiş testlerde çıkmış hamile olduğu şu an 7 aylık hamile

Hosgeldin canim
Ben varım
hoş geldin canım. Bende de endometriyozis var ve çik kisti de zamanında 1 tane olan kist sayım 3 e çıkmış durumda. Bu hastalığı 1 yıl korunmadan ilişkiye rağmen gebe kalamadığımda öğrendim. 10 gün süren şiddetli adet kanaması ve ağrılarımın nedenini de öyle öğrenmiş oldum. Ben klomen+çat iğnesi de denedim 3 ay da femara+çat iğnesi denedim benim olmadı ama gebe kalan da çook var. Bir arkadaş inofolic combi kullandıktan sonra gebe kaldı o yüzden bende bu ay başladım. Seninde aklında olsun danışırsın dr una. Ama inşallah bu ay senin gebelik olur da çik kisti olanlarımıza umut olursun

Sakın ol kız daha çok var

Çok sevindim ya Hayırlı olsun bir ikiz annesi daha geliyor
Amin inşallahhhh çok teşekkür ederim Allah en kısa sürede sağlıklı bir gebelik nasip eder sana inşallah Eşin tek sperm testi yaptırdıysa bir tane daha yaptırmasını tavsiye edebilirim, değerler değişebiliyormuş, inşallah bu ay son iğne kullandığın ay olur

Canım Hoşgeldin aramıza bu güzel dileklerin için çok teşekkür ederiz Allah razı olsun seninle benm hikayeler baya benziyor desene bende bu yollardan geçtim belki okumuşsundur çikolata kisti ve miyom ameliyatı oldum geçen sene bir kimyasal tüp bebek geçmişim var dondurulmuş bir adet vardı elimizde onu denedik çok şükür pozitif sonuç aldık şimdi kalp atışı için gün sayıyorum. Bnmde sana tavsiyem yumurtalarını vitamin takviyesi ile destekleme aynı zamanda eşin tekrar bir tahlil versin ve gerekirse vitamin kullansın inşallah daha çok aramadan rabbim nasip etsin inşallah bir sorun olursa biz burdayız

İzlemiyorum ben canım
Burda bu çiftin çocuğu olmuştu ikisi yorgun düşüp babaannesi bebeğe bakıyordu burda da bı çift var çocuk istiyor onların davranışları falan çok etkiledi beni eşimde diyor ki artık seksenler izlemeyelim bu kadar duygusal olma diyor

Ben trt belgeseldeki hayvanların analığından bile etkilenip ağlıyorum artık o derece

Hoşgeldin canım inşallah bian önce güzel sonuçlar alırız hepimiz esin test yaptırdı mi bundan bahsetmemissin
Hoşbuldum canım inşallah. Eşim Aralık'ta verdi sperm testini normal dedi doktor tekrar yaptırmadık henüz
Ah çok teşekkür ederim. Malesef endometrioziste bu tedaviler pek sonuç vermeyebiliyor ve tüp bebek bile tutmama olasılığı yüksek malesef. Ama tabi ki umudumuzu yitirmiyoruz hiç tedavisiz de gebe kalanlar var. İnşallah bebişimiz bizi çok bekletmez
Merhaba canım çok memnun oldum. Malesef bu hastalık baskılanmadığı sürece ilerliyor, kist büyüyor. Benim teşhis 6 yıl önce konulmuştu ve o nedenle takip altındaydım zaten. Doğum kontrol hapı kullandım 6 yıl boyunca ve kisti baskıladı yani büyümesind engel oldu. Ağrılarım da geçti çok şükür. Gittiğim tüm doktorlar iyi ki kullanmışsın içerinin durumu baya kötü dddiler. Ama neyse ki tüpler açık çıktı. Senin bebişin de hala kendi zamanını bekliyor demek ki inşallah fazla bekletmeyin bizi üzmeyip gelirler.

Sende bu ilaçlar kisti büyüttü mü,ilerletti mi? Bir de bizim korunmadığımız her ay bu riskimiz var. Bu ilaçlar da büyütebiliyor malesef. O nedenle her seferinde soruyorum doktora şimdilik olumsuz bir yan etkisi olmadı. Vücudumun iyi yanıt verdiğini söyledi yumurta boyutu ve sayısı açısından. İnşallah hepimiz fazla beklemeyiz
Amin canım çok teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım bebişlerimize. Eşim Aralık'ta yaptıddı, çok zaman geçmedi diye tekrarlamadık açıkçası. En azından tedavi görürken değerler düştüyse boşa almış olacağım hormonları. Tekrarlamak iyi olur gerçekten haklısın
Hoşbuldum çok geçmiş olsun. Biliyorum kalp atışını da inşallah sağ salim alacaksın ne gibi takviyeler kullandın sen? Malesef bizim kalite de düşüyor kistten dolayı. Dediğin gibi tutunması da zor oluyor tüp bebek olsa bile. Neyse ki senin tuttu inşallah sağlıkla ilerlesin sonuna kadar. Eşimin daha yeni olduğu için sperm testi gerek görmemiştim ama tekrarlayabiliriz gerçekten. Geçen ay eşim de bir ürolojiue gitse mi dedim dokroruma, gerek yok iyi dedi ısrar edemedim öyle deyince de

Oyy teşekkür ederim canım benim inşallah ben her türlü tedavi yolu denedim ilaç hiç bir şekilde kullandırmadı bana doktorlarım direk iğnelere geçtik boşa harcanacak vaktim yoktu ilk 4 ay geçiçi menepoza girdim ama hiç birşey gerilemedi işe yaramadı ardından 2 ay iğne tedavisi oldum olmadı hemen ardından aşılama denedik negatif sonuç aldım ardından 2 ay sonra tüp bebeğe gittik kimyasal sonuçlandı tam 20 gün sürdü değerlerimin düşmesi düşer düşmez ameliyat oldum sonra 3 ay korunma verdi sonra sistit oldum 5 ay denedim 2 ayı yine iğnelerle olmadı dondurulmuş embriyo denemek için kolları sıvadık 1.5 ay bir tedavi sonrası transfer oldum pozitif sonucu aldım canım bu arada HSG çekildim 2 kere hiç bir sorun yoktu.. Ameliyat ile 6 işlem yapıp içim tamamen temizlendi bende baya kötü durumdaydım.. Ama bence haplarla zaman kaybetme iğneyle tedavi ol canım

Çok haklısın canım çok zor süreçler geçirmişsin valla gelmiş geçmiş olsun. İnşallah geçireceğin güzel günler hepsini unutturur.

Hızlı hareket etmek her zaman iyi bence de. Ben de fazla oyalanmadan denemeye başlar başlamaz gittim zaten. Peki iğnelerle nasıl sonuç aldın yumurta sayısı vs açısından? Amh değeri nasıldı? Benim düşük olduğu için ameliyata da pek yanaşmıyorlar. Haplara güzel yanıt veriyor yumurtalıklarım biraz daha böyle devam edip aşılamaya geçerim önce sonrası Allah kerim inşallah gerek kalmaz hiçbirine.

Hoş geldin canım. Ben de endometriosiz hastasıyım. Ama doktor engel olmaz dedi. 2 tüp bebek denemesini yapacağım elbet bir gün

İğne etkisi geçmesi güzel haber canım. Hiç modunu düşürme 12.günden itibaren pozitife dönüyor. O da erken gebelik testinde. Yani bebiş tutunmuş olsa dahi henüz kana ve idrara geçmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…