Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi hayırlısı inşallah belirginlesmis sanki
Bna da öyle geldi aşko bitti test yapmıcam bidaha test de alırsam neyim kan benim damar benim kan veririm daha iyi bitti maaşım 😂😂😂
Yok tatlim hic olmadi. Sadece hangi igneyi yaptigimda hatirlamiyorum epey bi morardi 2 hafta gecmedi ama birsey olmadi . Son ignelerimdi artik heralde deri alti dolu oldugundan olmustu 🤔
Saglikli guzel yumoslarin olsun canim benim 🥰💛

Senin de kadinlar gunun kutlu olsun canim ayaklarini mi usuttun acaba

Kiz dur napiyosun 😂😂😂 hergun ayni saatte 1 tane yap ki koyulasmayi takip edebilelim
😂😂😂😂 kız dün yapmıştım işte bugünde dayanamadm yaptım sondu zaten yarın sabah kan vercem dr a randevu aldım bide çarşambaya ona göre bişeyler yapcaz artk sonuca göre ay bi temizlk yapayımd edim kasklarım ağrıdı yapamıyorumm kaldm öylece 🥲

Kız vaaarrrr 😀🤲🏻 Ay ta ben heyecanlandım benimkide böyle olurmuyumki yaaaaaa 🙈
Ayyy kuzummm inşallah vardır yarın kan vercem umudum sıfır geçenki testlerdn sonra 😂 bu testlere güvenmiyorum iki çizgiyi net görene kadar ki zaten yarın 15. Günüm aşılamada 😂 regl de 3 gün gecti

Yok tatlim hic olmadi. Sadece hangi igneyi yaptigimda hatirlamiyorum epey bi morardi 2 hafta gecmedi ama birsey olmadi . Son ignelerimdi artik heralde deri alti dolu oldugundan olmustu 🤔
Saglikli guzel yumoslarin olsun canim benim 🥰💛

Senin de kadinlar gunun kutlu olsun canim ayaklarini mi usuttun acaba

Kiz dur napiyosun 😂😂😂 hergun ayni saatte 1 tane yap ki koyulasmayi takip edebilelim
Gebelik belirtisi değildir demi 😞

Maşallah 🧿 var canım inşallah hayırlısıyla ilerler😍 kanda da bi netlestir de ohhh🙏
Ay kuzum umudum yok bu testler yalancı geçenki gibi olcak 😂😂 sırt sonuca bağlansn artık testte yapmacayağım dr randuvusu da aldım gideceğim çarşamba günü 🌷

Hayirli olsun gule gule kullan canim.

Sahsiyla ilgili tek elestirim kibirli sert olmasi. Fakat isine tespitlerine soyleyecek tek bir kelimem olamaz muhtesemdir. Poliklinikte cok soguk bir hava var uzun yoldan geliyorsunuz cay icermisiniz su icermisiniz diyen yok, size saat 2 diyorlar 5te muayeneye giriyorsunuz bizi hep en sona birakiyorlar. 12. Hafta kontrolune gideceksin mesela cok yogunuz diyorlar 14. Haftaya randevu veriyorlar. Orda bir salim bey var, kulaklarimizla duyuyoruz konusurken , ben 550 tl ye yeni fiyattan muayene olacakken baskasina 400 dedi. Kendimi enayi gibi hissettim. Mesela ultrasonu cok ust seviye bir cihaz. Kendi cocugunun goruntusunu cekmek istiyorsun ebru hanim musade etmiyor. Boyle enteresan bir yer. Ama dersen ki benim tek kaygim bebegimin sagligi ile ilgili sadece dogru bilgi almak ve riskli gebelik uzm olmasini istiyorum dr umun.. o zaman dogru yerdesin.
bizimde aydında böyle doktor var detaylı ultrasonda gitmiştim foto çekmek yasak demişlerdi biz size atıcaz.. çay kahve yok ama adını söyleyince oooo alper baktıysa sorun yoktur diyolardı

20210308_162935.jpg

Secocum eger ikizgebelik genel anlamda risklidir o yuzden ebruya gitmeni oneririm deseydi anlardim ama bana daha once dusuklerim oldugu icin ameliyat oldum diye dusuk yapmayacagim anlami cikmadigini soyledi. Yani acikca icime kurt dusurdu. Senin soyledigin cumleyi soylese oyle anlardim tabi.
Hii o zaman haklısın.. bana hiç tekrar düşük riskim olur gibi yaklaşmadı muhtemelen benimki genetik kaynaklı falandı. Gerçekten bir risk olabileceğini düşünüyor o zaman. Yine de gönlümüzü ferah tutalım 🥳 gidecek misin peki ebruya ne karar verdin?

Günaydınnnn..Kadınlar günümüz kutlu olsun💐Benim moralim yine bozuldu kahverengi lekelenmem yine oldu sün akşamdan beri doktorumun asistanını gece aradım kırmızı olursa önemli takılmayın diyor ama takılmamak elde mi..6-7 hafta olukta lekelenme yaşayan oldu mu?
Doktorla direkt konuşun.. benim de oldu tam kalp atışı randevumuzun olduğu gün. Önce açık kırmızı sonra koyu akıntı gibi. Progesteron dozumu arttırdı ve iğne yapıldı 2 kere

X