Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar bakıyorum birçok hamiş arkadaşımız var burda konuştuğum çoğu kişi hamile çok sevindim ben de ara sıra girip bakıyorum benim hala olmadı kızçeler doktor gel aşılama yapalım demişti ama bir umut normal yoldan olur diye bekledim ama her ay hüsran ovulasyon testlerini yapıyorum yumurtlama oluyor çatlıyo değerlendiriyoruz 14 gün sonra regl geliyor artık kafayı yedim cidden.. bu durumda aşılama da olmak istemiyorum ne de olsa normal yoldan olmuyor sizce direkt tüp bebek mi yaptırsam yaşım 30 ben de artık anne olmak istiyorum psikolojim bozuldu hiçbir şey yapasım hiçbir yere gidesim gelmiyor hep birileri soruyor bunaldım artık

LaRisaCca LaRisaCca ben hamile değilim ama takibimi yapacak doktor bir iki seçenek var aklımda :KK70: işin büyük kısmını halletmişim değil mi:KK70:
Kuzum benim 😂 gercekten isin buyuk kismi o denilebilir. Bir de benim dusukler oldugundan , ameliyat oldugumdan, ikiz oldugundan riskli gebeyim ben icime kurt dusurdu bulent ya tam esnaflik yapti

Selam kızlar bakıyorum birçok hamiş arkadaşımız var burda konuştuğum çoğu kişi hamile çok sevindim ben de ara sıra girip bakıyorum benim hala olmadı kızçeler doktor gel aşılama yapalım demişti ama bir umut normal yoldan olur diye bekledim ama her ay hüsran ovulasyon testlerini yapıyorum yumurtlama oluyor çatlıyo değerlendiriyoruz 14 gün sonra regl geliyor artık kafayı yedim cidden.. bu durumda aşılama da olmak istemiyorum ne de olsa normal yoldan olmuyor sizce direkt tüp bebek mi yaptırsam yaşım 30 ben de artık anne olmak istiyorum psikolojim bozuldu hiçbir şey yapasım hiçbir yere gidesim gelmiyor hep birileri soruyor bunaldım artık
Canim hosgeldin Cok tesekkur ederiz darisi sana olsun insallah .Canim asilamayla ugrasma maddi imkanin varsa kesinlikle tup yap derim.

Kuzum benim 😂 gercekten isin buyuk kismi o denilebilir. Bir de benim dusukler oldugundan , ameliyat oldugumdan, ikiz oldugundan riskli gebeyim ben icime kurt dusurdu bulent ya tam esnaflik yapti
endişelerinde çok haklısın canım. Ama problem ortadan kalktı şükür, inşallah sıkıntı olmayacak. İskenderunda başla derim, sonra duruma göre karar verirsin

Canim hosgeldin Cok tesekkur ederiz darisi sana olsun insallah .Canim asilamayla ugrasma maddi imkanin varsa kesinlikle tup yap derim.
Amin canım inşallah.. ama öğretmenim okullar açık rapor almak istemiyorum öğrencilerim çok geri kalmış tüp bebekte illa uzanmak gerekmiyor değil mi bir düşüğüm var doktor düşük riski falan var dememişti kese küçük olduğu için kalbi durmuştu

Amin canım inşallah.. ama öğretmenim okullar açık rapor almak istemiyorum öğrencilerim çok geri kalmış tüp bebekte illa uzanmak gerekmiyor değil mi bir düşüğüm var doktor düşük riski falan var dememişti kese küçük olduğu için kalbi durmuştu
yok canım transfer aşaması aşılama ile tamamen aynı. Çoğu doktor ağır hareketler dışında günlük hayatınıza devam edin diyorlar.

aynen öyle canım. Ben çok istikrarlıyım :KK70: tüp düşün derim canım. hiç aşılama ile uğraşma
Ben de öyle dedim bugün eşime canım arada çok fiyat farkı var mı acaba.. sen ne yapmayı düşünüyon canım peki inan baktım gruba bi sen ben kalmamşız hamiş diye gördüm 🤭

yok canım transfer aşaması aşılama ile tamamen aynı. Çoğu doktor ağır hareketler dışında günlük hayatınıza devam edin diyorlar.
Yani işim bi tek konuşmak 😁 aşılama da yapmadım hiç süreç nasıl işliyor bilmiyorum bu yumurta toplama işlemi ne kadar sürüyor bi kerede 9 10 yumurta oluşuyor mu ki

endişelerinde çok haklısın canım. Ama problem ortadan kalktı şükür, inşallah sıkıntı olmayacak. İskenderunda başla derim, sonra duruma göre karar verirsin
Bak senin de aklin benim gibi. Teo simdi ben bulente ameliyat icin gittigimde dusuklerimin sebebinin bu oldugunu ameliyat olunca boyle bir risk kalmayacagini hatta ameliyattan sonra bebegin buyumesi icin yeteri kadar bosluk kaldiginda bile gozunu karartip tum perdeyi aldigini soyledi. Bana o zamanlar ameliyat esnasinda rahimin delinmesi gibi bazi sıkıntilarin olasi oldugunu bile onceden soyledi eger suan riskim olsa bence ameliyat oncesi, ameliyat olsa da dusuk riskin devam edebilir filan derdi diye dusunuyorum. Bence suan yaptigi, ebru beni kendisine paslamisti simdi gebe olmamla icime kurt dusurup beni tekrar ebruya paslayarak esnaflik..

Haziranda basla canim 💛 hayir yatmak gerekmiyor agir kaldirma baska sorun yok

Canim havalardandir belki evde olsan daha cok bunalmazmisin

Canim neden kardesin yapiyor sen ayaga kalkamiyormusun🤔
Şükür kalkıyorum ama o bana kıyamıyorum bırak bırak ben yaparım diyor bende kaldığı zamanlarda bide heralde altında kalmamak için bgn bni aradı ne yaptın ne ettin yol carpmistir seni gelim sana yardım edim dedi gerek yok dedim ama 1 saate damladı🤗 gelmiş bana diyor niye yok dedin su haline bak diyor aşırı yol çarpıyor beni bide bu tedavilerinde sonra kusmalarim başladı cnm ondan sağolsun beni hiç yalnız bırakmıyor sobalı bnm evim hemen odun taşımaya başladı eniştem 16saat çalışacak mis bn odununu taşırım aksmaada burdayım ha diyor tamam dedim 😂ehliyetim keşke olsaydı ben seni goturr getirirdim diyor kuzum bnm ya ❤️

Şükür kalkıyorum ama o bana kıyamıyorum bırak bırak ben yaparım diyor bende kaldığı zamanlarda bide heralde altında kalmamak için bgn bni aradı ne yaptın ne ettin yol carpmistir seni gelim sana yardım edim dedi gerek yok dedim ama 1 saate damladı🤗 gelmiş bana diyor niye yok dedin su haline bak diyor aşırı yol çarpıyor beni bide bu tedavilerinde sonra kusmalarim başladı cnm ondan sağolsun beni hiç yalnız bırakmıyor sobalı bnm evim hemen odun taşımaya başladı eniştem 16saat çalışacak mis bn odununu taşırım aksmaada burdayım ha diyor tamam dedim 😂ehliyetim keşke olsaydı ben seni goturr getirirdim diyor kuzum bnm ya ❤️
Kardesler iyi kivar 🥰

Kuzu günaydın silik çizgi görüyorum hayalmi gerçekmiii ay heyecanlandım 😂 belki benimkide yükselir 🙈🙈🙈
İnşallah kuzumm yaaa tünaydınlarrr 🥰🥰🥰😍😍😍 şimdi yaptmyine silik bi netleşemedi 😂 14. Gün yarn kan vercem ona göre ikinci tedaviye başlarm umudum yok kuzumm

Eklentiler

• B6B34CD5-4845-4CD6-8BBA-28C029FCA315.jpeg
    B6B34CD5-4845-4CD6-8BBA-28C029FCA315.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 1F13A254-1841-434F-B742-F4337DBAD663.jpeg
    1F13A254-1841-434F-B742-F4337DBAD663.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 26
Canim silik cizgi kacinci dk da oldu? Eger hemen olduysa bir kan ver bakalim

Tabiki teyzesisin gelmesen de gormesen de bu yegen senin yegenindir 😂

He ya duygus kiz sende bir bende iki 😂

Canimm senin de kadinlar gunun kutlu olsun 🥰
Hemen oluyor ilk 10 dk içinde Larim o na dikkat ediyorum beklememeye 😍😍😘😘 yarın 15. Günüm zaten kesin sonuçlanır hayırlısı ile 😍🤩

X