Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet o tatlim ama ben meniyi siringaya cekip vajinaya fiskirtmaktan bahsediyorum oyle de bir konu vardi
Oda vardı hatta evde aşılama yöntemi diye dalga geçmişlerdi benim dediğimde vajinismus hastasıydı ince şu hortumunu streç le kaplamisti

Günaydın güzel anne Progestan kullanıyor musun? O haftalarda lekelenme ve kanamanın çok sık olabildiğini biliyorum, kontrol ne zamandı?

Benim ablam 14 15 haftaya kadar lekelenme yaşamıştı şimdi 17 hafta oldu ama sormadım geçti mi diye dikkat et canım

Canim benim senin de kadinlar gunun kutlu olsun. Dogru insan dusunmeden edemiyor ama bunun olmasinin normal oldugunu soyluyor.. sen zaten fitil kullaniyordun degil mi? Kontrolun de yarin diye hatirliyorum. Yarin bebisini saglikla gordugunde tum korkularin gececek

Günaydın güzel anne Progestan kullanıyor musun? O haftalarda lekelenme ve kanamanın çok sık olabildiğini biliyorum, kontrol ne zamandı?
Günaydın Melindacım..Lutinus kullanıyorum ..yarın kese randevum var doktora soracağım ama neden oluyor diye de endişeleniyorum
Benim ablam 14 15 haftaya kadar lekelenme yaşamıştı şimdi 17 hafta oldu ama sormadım geçti mi diye dikkat et canım
teşekkürler umarım geçmiştir ve benimki de geçer
Lutinus kullanıyorum canım evet ama doktor yerine asistanı ile konuşmak rahatlatmıyor ..yarın kontrolüm var inşallah keseyi görürüm sonrasında zaten Volkan beyle takibimiz bitiyor..sonrası için için doktor henüz karar vermedim .Lariş sen Ebru hanıma kesin karar verdin sanırım , sorun sıkıntı olduğunda kendisine direk ulaşabiliyor musun yoksa asistanı mı var onunda?

Canim asistani var ama kendisine onceki gebeliklerimde de herhangi bir saatte cepten sıklıkla ulasmam gerekti ve ulastim. Cunku ben riskli gebeydim bu anlamda hic sorun yasamadim. Ebru hanim cok titiz ve disiplinlidir ve seni takip eder.
Canim aslinda edaecoo ile gecen aksam epey konustuk bana samandagda bir dr dan bahsetti. Esim erdem beyi taniyor mumessil oldugundan ama samandag a gitmemi istemiyor. Samandag in yollari cok kotu sen burdan adanaya duz ayak oldugundan 1 saat 10 dk da ulasirsin samandaga 1.5 saatte ve zor yollardan yollar hep viraj diyor gece olsa napacagiz diyor. Ebruya git daha iyi dedi. Bilemiyorum
Ebru hanimda hersey nakit donuyor.. ben sehir disinda oldugumdan sartlarim senle ayni dehil. Benim sadece yakit ve birseyler yeme param 350 tl gibi tutacak. Desek ki muayene min. 800 1150 tl tahlil istediginde ya da mudahele gerektiginde baya bir odeme cikiyor. Yasadim cunku bunu.
Belki de kontrollerimi iskenderunda yaptirip 12. Hafta ve 16. Haftada giderim. 12. Haftada serklaj ihtiyacim olup olmadiginin olculmesi icin.. 16. Haftada da detayli ultrason icin

Haklısın canım ..Samandağ yolu kötüyse hiç düşünme risk alma , belki başka bir doktor bulabilirsin biraz daha araştır istersen ..Ebru hanımı da 12/16.hafta değerlendirmeleri için mutlaka git istersen ..iyi olur önemli haftalar müdahale gerekliyse kendisi karar vermiş olur ..öğrendin mi muayene ücretini peki , tahlilleri nerde yaptırtırıyor anlaşmalı hastane var mı kendi kliniğinde mi ?

Asko ben 900 mg kullandım ilk 5 gün 75 yaptım gittim buyumemislerdi sonra 6 gün boyunca 112.5 vurdum sonra 18mm ulaşmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…