Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynı bennn çok uslular şu anda sen benden öncesin ama eger bulanmadıysa ne ala ne zmn kalp atışını duyucan beybii
Cuma gunu duydum balim Dr.yede soyledim.Bulanti, bas donmesi olmuyo sorunmu var ?diye.Herkes de olacak diye bisey yok ,keyfini cikar dedi.(Zaten cikariyom , deli mi ne?)

Cuma gunu duydum balim Dr.yede soyledim.Bulanti, bas donmesi olmuyo sorunmu var ?diye.Herkes de olacak diye bisey yok ,keyfini cikar dedi.(Zaten cikariyom , deli mi ne?)
Deliii seniii oh çok şükür bbgm bende rahatım vallahi şimdilik kusma bulantı yok mide rahatsızlıklarım da yok baş dönmem de yok hatta hamile degil gibiyim aynı senin gibi arada adet sancısı geliyor o kdr göğüslerim Bi şişiyor Bi iniyor

Benim adet sancisi da gelip gitmiyo, goguslerde bi sisip , bi inmiyo delilik genetik bizde

Gördm Gördm Valla Bn yemk yerken acayip şişiyorum aradan 3-4 saat geçiyor midem guruldamaya başlıyor
Iste tek belirtim , tek hissim bu.surekli yemek yemek istiyom.biraz once Lariye kiiz geceleri acikmayami Basladin senn dedinya, aninda aciktim.Neler ucustu gozumun onunde. Sanki , bana sordu kiz

Iste tek belirtim , tek hissim bu.surekli yemek yemek istiyom.biraz once Lariye kiiz geceleri acikmayami Basladin senn dedinya, aninda aciktim.Neler ucustu gozumun onunde. Sanki , bana sordu kiz
Kız dur yapma daha önümüzde dünya kdr ay var sakin gitmeliyiz ben kendime bastırmaya çalışıyorum sürekli ama önceki yemeden çok çok farklı yiyorum ögünlerde artık yuvarlanarak gidcz galiba

Anladım kuzum az önce dayanamadm test yaptm yine ben ya
Canim silik cizgi kacinci dk da oldu? Eger hemen olduysa bir kan ver bakalim
Teyzesiyim dimi onlarin yaa, keske gercekten gelip gidebilsek hepimiz birbirimize. Hepsinin dogum gunlerini , iyi ,kotu gunlerimizi paylasabilsek.
Tabiki teyzesisin gelmesen de gormesen de bu yegen senin yegenindir
Kızzz sen açıkmaya mı başladın gece yarıları
He ya duygus kiz sende bir bende iki
Günaydın canlarım. kadınlar gününüzü kutluyorum
Canimm senin de kadinlar gunun kutlu olsun

Ayyy şennn uyuyup uyandınmııı

Ahahah sen bu yontemi denesene nolur

Ahahah hadi bakalim acele et acele et

Canim benim enfeksiyon icin elinden geleni yap tabiki ama bebiskon gelecek zaten rahat ol cunku daha once de oldu
İnşallah canııım şu anda kesildi zaten yine enfeksiyon ara ara oluyor sürekli olan bişey değil bakalım daha halen ümidim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…