Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KOCİŞİM BANA TLFN ALDI şimdi onun işlemlerini halletcm bi süre yok olblrm şifremide hatrlamıyorm inşallah bulurum
Aooowwwww duygusss havan batsinnn gule gule kullannnn
Oyyy yaa biliyor musun bizim böyle görüntümüz bile yok.. o telaşla çıktı vermemişti
Yapma ya o fotoyu almama hicbirsey mani olamaz insallah bu defa daha guzel olacak hersey daha guzel anilar biriktirecegiz
Ne dedi nasıl geçti ekstra bi ilaç falan verdi mi? Ebruya ne zaman başlıyorsun kafamda deli sorular LaRisaCca
Hersey yolunda dedi ebruyla yap takibini dedi 19 marta beni arasinlar o gune randevu versinler diye tembihledi ebru tarimin poliklinigini bir de olasi sikayetlerimi soyledim ebrunun polikliniginde yasanan ayar verdi onlara sagolsun estrofem ve lutinusa 10. Hafta bitene kadar devam. Ebrunun suan muayenesi ne kadar acaba ikiz olunca fiyat nedir M Muallimezzz nerdesin guzelim yaa
İnşallah lariiim yarın benim için büyük gün
Dualarim seninle guzel kalplim
Yerim ben onların santimlerini oh çok şükür canım benim
Darisi senin bebisin kalp atisina insallah canim

Gerçekten mucize o ses hemde 2 tanesağlıkla kucgaina almayi nasip etsin rabbim ins cnm

Gelin ballar.

kızlar benim adet gelmedi bugün 12. Gün aşılamanın test yaptm bugün negatif ama progestan fitil kullanıyorum kullanmayım mı bunu şimdi yani kafam karıştı bide glucophage diye bi ilaç ile climara bant vermişti dr um negatif ya şuan bişey kullanmayım mı bırakayım mı acaba ilaçları afedersnz vajinal kasılmam var birden bire geçiyor kasklarm regl gibi dayanlmaz ağrı giriyor hemen geçiyor napcam şimdi ben kuzularım

Ayy ama artık haketmiştm bbgm hava ile ilgili degl ipohone den andiroid kullanmak çok zormuş ya bana yardım edersiniz artık  sagol balkitommm inşallah kullanabilirim

Aminnnnnn inşallahhh Çok korkuyorum bilgileri ondan sordum

Canimiz ebru teyzemiz tesekkur ederiz darisi sana insallah

Bende geciktirmedi canim aksine adeti duzenlermis
Aminnn canımmmm larim bende öyle biliyorum hep çok düzenli olurum pcos olmasına rağmen günü bile şaşmaz iki üç gün gecikti bu ay farklı yaptığım tek şey bir hafta sabah akşam inofolic kullanmaktı bir erken gebelik 3 de normal test yaptım hepsi negatif

Takip edemiyorum kuzum siteyi, benim hamilelik biraz sıkıntılı geçiyor 16.haftada yine kanamam oldu plasenta rahim ağzını kapatıyormuş şuan kanama yok ama bebek de çok aşağıda Yatıyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…