Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Noir29 Noir29 kuzum keske boyle olmasaydi ama uzulme bak cok sukur gebe kalabiliyorsun onu ogrendin. Kimyasalin arkasi hemen gelir derler insallah yeni ayda mujdeni alirsin 💛
Evet kuzum inşallah daha olmamışım regl beklemedeyim ☺️ Canım benim çok tatlı bebişlerinn maşallahhh rabbim sağlık sıhhat versin onlaraaa 😍😍😍🌺🌺🌺❤️❤️❤️

Bence de yaa bakalimm 🤗

Hic soz dinlemiyosun hic..

Aynen oyle dedim 😂😂

Aminn kizlarr cok tesekkur ederim 💛🤗 darisi hepinize insallah
Asko biz eşimle çarşıya cikacaktik normalde bugün test yapalım diye konuşmuştuk bende dayanamayıp dün yapmistim ona demek istemedim yolda adak tutturdu direk hastaneye gidecez bı kere beni dinle hep ben dinliyorum seni ne olur negatif gorsemde üzülmem vs vs adam çıldırdı sonra dedim dün yaptırdım negatifti o yüzden söylemek istemedim falan dedim öyle rahatladı 😁😁

özür farketmemişim
Asko eşime soylememistim test yaptığımı haberi yoktu o yazdığım da da eşime söyledim şimdi demek istemiştim biraz okuyunca sanki kaba cevap vermişim gibi durmuş soyledim ya eşime derken test yaptığımı kastetmistim

Cok tesekkur ederim canim benim 💛🤗 darisi sana olsun insallah

Tesekkur ederiz omur teyzesi 🥰

Canim yaptirma bence. Kendinize zaman verin pazartesi yaptir bence

😂😂😂😂 Hic hayal ettigi gibi olmadi hep kotu dusunuyor dusuk yapma diye soyluyorum filan diyordu. Ama bugun mutlu oldu sanki 😂😂 el mahkum napsin olmus artik
Ayy lari kocam resmen delirdi 😁😁😁 yalvardı resmen bı kere beni dinle ne çıkarsa çıksin diye sonra dedim ben dün test yaptırdım belki olumlu cikarsa söylerim diye çıkmadı sana da diyemedim dedim adam rahatladı 😁😁😁

Mas cnm sağlıkla gelsin mucizelerin💖 duyabildin mi kalp atışlarını nasılmış cucukler
Tesekkur ederiz burcu teyzesi 💛 duyduk cok sukur darisi sana insallah tez vakitte
Kızlar bu ay benim 4 .progestan kullanışım geçen aylardads progestan kullandım ama bu kadar baş dönmem olmadı hiç yerimden kalkarken dükkan heryeri gözümün önünde dönüyo gözüm kararıyo böyle olan varmı tuzlu ayran aldım onu içicrm
Bende olmuyordu canim insallah gebeliktendir 🥰
Hallosum benim 🤗💛
Evet kuzum inşallah daha olmamışım regl beklemedeyim ☺️ Canım benim çok tatlı bebişlerinn maşallahhh rabbim sağlık sıhhat versin onlaraaa 😍😍😍🌺🌺🌺❤️❤️❤️
Cok tesekkur ederiz teyzesi darisi sana insallah 🤗💛
Kocamın derdine düştüm sana da yazamadım larimm çok güzeller minişler ❤️❤️❤️
Sagol asko darisi sana insallah 🤗💛
Maşallah 🧿 🧿🧿🧿🧿 çooooook güzeller kucağına aldığın günleri de görelim 🤲❤️
Ultrasonda ne kadarlık çıktılar kalp atışı aldınız mı kafamda deli sorular❤️
Melosum cok tesk ederim amin hepimiz insallah. 6 haftalik tam 0.33 cm olcumleri 🥰 ikisinin de kalp atisini duyduk sukurler olsun

Maşallah 🧿 🧿🧿🧿🧿 çooooook güzeller kucağına aldığın günleri de görelim 🤲❤️
Ultrasonda ne kadarlık çıktılar kalp atışı aldınız mı kafamda deli sorular❤️
Maşallah cnm kaçıncı iğne denemesinde pozitif oldu kaç yumurtan oluşmuştu boyutları gelan söylersen cok sevinerm

Tesekkur ederiz burcu teyzesi 💛 duyduk cok sukur darisi sana insallah tez vakitte

Hallosum benim 🤗💛

Melosum cok tesk ederim amin hepimiz insallah. 6 haftalik tam 0.33 cm olcumleri 🥰 ikisinin de kalp atisini duyduk sukurler olsun
İnşallah lariiim 🥰 yarın benim için büyük gün 🙈

Hallosum benim 🤗💛

Yerim ben onların santimlerini oh çok şükür canım benim❤️

X