Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Noir29 kuzum keske boyle olmasaydi ama uzulme bak cok sukur gebe kalabiliyorsun onu ogrendin. Kimyasalin arkasi hemen gelir derler insallah yeni ayda mujdeni alirsin
Evet kuzum inşallah daha olmamışım regl beklemedeyim Canım benim çok tatlı bebişlerinn maşallahhh rabbim sağlık sıhhat versin onlaraaa

Bence de yaa bakalimm

Hic soz dinlemiyosun hic..

Aynen oyle dedim

Aminn kizlarr cok tesekkur ederim darisi hepinize insallah
Asko biz eşimle çarşıya cikacaktik normalde bugün test yapalım diye konuşmuştuk bende dayanamayıp dün yapmistim ona demek istemedim yolda adak tutturdu direk hastaneye gidecez bı kere beni dinle hep ben dinliyorum seni ne olur negatif gorsemde üzülmem vs vs adam çıldırdı sonra dedim dün yaptırdım negatifti o yüzden söylemek istemedim falan dedim öyle rahatladı

özür farketmemişim
Asko eşime soylememistim test yaptığımı haberi yoktu o yazdığım da da eşime söyledim şimdi demek istemiştim biraz okuyunca sanki kaba cevap vermişim gibi durmuş soyledim ya eşime derken test yaptığımı kastetmistim

Ayy lari kocam resmen delirdi yalvardı resmen bı kere beni dinle ne çıkarsa çıksin diye sonra dedim ben dün test yaptırdım belki olumlu cikarsa söylerim diye çıkmadı sana da diyemedim dedim adam rahatladı

Mas cnm sağlıkla gelsin mucizelerin duyabildin mi kalp atışlarını nasılmış cucukler
Tesekkur ederiz burcu teyzesi duyduk cok sukur darisi sana insallah tez vakitte
Bende olmuyordu canim insallah gebeliktendir
Hallosum benim
Evet kuzum inşallah daha olmamışım regl beklemedeyim Canım benim çok tatlı bebişlerinn maşallahhh rabbim sağlık sıhhat versin onlaraaa
Cok tesekkur ederiz teyzesi darisi sana insallah
Kocamın derdine düştüm sana da yazamadım larimm çok güzeller minişler
Sagol asko darisi sana insallah
Maşallah çooooook güzeller kucağına aldığın günleri de görelim
Ultrasonda ne kadarlık çıktılar kalp atışı aldınız mı kafamda deli sorular
Melosum cok tesk ederim amin hepimiz insallah. 6 haftalik tam 0.33 cm olcumleri ikisinin de kalp atisini duyduk sukurler olsun

Maşallah çooooook güzeller kucağına aldığın günleri de görelim
Ultrasonda ne kadarlık çıktılar kalp atışı aldınız mı kafamda deli sorular
Maşallah cnm kaçıncı iğne denemesinde pozitif oldu kaç yumurtan oluşmuştu boyutları gelan söylersen cok sevinerm

İnşallah lariiim yarın benim için büyük gün

Yerim ben onların santimlerini oh çok şükür canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…