Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KOCİŞİM BANA TLFN ALDI 🙈🙈 şimdi onun işlemlerini halletcm bi süre yok olblrm şifremide hatrlamıyorm inşallah bulurum 😂😂
Aooowwwww duygusss havan batsinnn 😂 gule gule kullannnn
Oyyy yaa 🥰 biliyor musun bizim böyle görüntümüz bile yok.. o telaşla çıktı vermemişti 😪
Yapma ya 😳 o fotoyu almama hicbirsey mani olamaz 😂 insallah bu defa daha guzel olacak hersey daha guzel anilar biriktirecegiz 🥰
Ne dedi nasıl geçti ekstra bi ilaç falan verdi mi? Ebruya ne zaman başlıyorsun kafamda deli sorular 🤪 LaRisaCca LaRisaCca
Hersey yolunda dedi ebruyla yap takibini dedi 19 marta beni arasinlar o gune randevu versinler diye tembihledi ebru tarimin poliklinigini bir de olasi sikayetlerimi soyledim ebrunun polikliniginde yasanan ayar verdi onlara sagolsun 😁 estrofem ve lutinusa 10. Hafta bitene kadar devam. Ebrunun suan muayenesi ne kadar acaba 🤔 ikiz olunca fiyat nedir 🤔 M Muallimezzz nerdesin guzelim yaa
İnşallah lariiim 🥰 yarın benim için büyük gün 🙈
Dualarim seninle guzel kalplim 🥰
Yerim ben onların santimlerini oh çok şükür canım benim❤️
Darisi senin bebisin kalp atisina insallah canim🤗💛

Tesekkur ederiz burcu teyzesi 💛 duyduk cok sukur darisi sana insallah tez vakitte

Bende olmuyordu canim insallah gebeliktendir 🥰

Hallosum benim 🤗💛

Cok tesekkur ederiz teyzesi darisi sana insallah 🤗💛

Sagol asko darisi sana insallah 🤗💛

Melosum cok tesk ederim amin hepimiz insallah. 6 haftalik tam 0.33 cm olcumleri 🥰 ikisinin de kalp atisini duyduk sukurler olsun
Gerçekten mucize o ses hemde 2 tane💖sağlıkla kucgaina almayi nasip etsin rabbim ins cnm💚💙

Gelin ballar. 😚😚

kızlar benim adet gelmedi bugün 12. Gün aşılamanın test yaptm bugün negatif ama progestan fitil kullanıyorum kullanmayım mı bunu şimdi yani kafam karıştı 😞 bide glucophage diye bi ilaç ile climara bant vermişti dr um negatif ya şuan bişey kullanmayım mı bırakayım mı acaba ilaçları afedersnz vajinal kasılmam var birden bire geçiyor kasklarm regl gibi dayanlmaz ağrı giriyor hemen geçiyor napcam şimdi ben kuzularım 🧐🧐🧐

Yapma ya 😳 o fotoyu almama hicbirsey mani olamaz 😂 insallah bu defa daha guzel olacak hersey daha guzel anilar biriktirecegiz 🥰

Hersey yolunda dedi ebruyla yap takibini dedi 19 marta beni arasinlar o gune randevu versinler diye tembihledi ebru tarimin poliklinigini bir de olasi sikayetlerimi soyledim ebrunun polikliniginde yasanan ayar verdi onlara sagolsun 😁 estrofem ve lutinusa 10. Hafta bitene kadar devam. Ebrunun suan muayenesi ne kadar acaba 🤔 ikiz olunca fiyat nedir 🤔 M Muallimezzz nerdesin guzelim yaa

Ayy ama artık haketmiştm bbgm hava ile ilgili degl ipohone den andiroid kullanmak çok zormuş ya bana yardım edersiniz artık  sagol balkitommm inşallah kullanabilirim 😂

Aminnnnnn inşallahhh 😔🤲❤️ Çok korkuyorum bilgileri ondan sordum 🙈❤️

Canimiz ebru teyzemiz tesekkur ederiz darisi sana insallah 🥰

Bende geciktirmedi canim aksine adeti duzenlermis
Aminnn canımmmm🥰🥰 larim bende öyle biliyorum hep çok düzenli olurum pcos olmasına rağmen günü bile şaşmaz iki üç gün gecikti bu ay farklı yaptığım tek şey bir hafta sabah akşam inofolic kullanmaktı bir erken gebelik 3 de normal test yaptım hepsi negatif 🤪

E sordugun soruda catlatmanin etkisi varsa hcg kaccikar en cok diye soruyorsun yine cevap ayni o 5 tl lik testlerden alip yapsaydin etkisinin gectiginden emin olurdun 😂

Evet canim ben de 1 tane devit 3 ampul kirmistim ekmege oyle yemistim tedavi oncesi . Folik asitimi de ayni sekilde . Ben mevsim meyve sebzelerine dadanmistim 😂

Seni firsatci 💛

Yaa canım benim 🤗🤗 cok tesekkur ederim bayagidir gorusemedik umarim sen bebis iyisinizdir Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin 💛

Ohhhmissss

Canım yerlesmedir o yerleşme 🥰

Iki kese var canim🤗 bence problem olmayacak göreceksin bak lütfen rahat ol

Kız Teo öldün mü kaldın mı nerdesin 😂

İyi akşamlar canim

Canım bence de değerlendir yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim akıntı adet öncesinde de yoğunlaşır ve lh testinde adet öncesi yine bazen çok koyu görülür bilgin olsun .
Takip edemiyorum kuzum siteyi, benim hamilelik biraz sıkıntılı geçiyor 16.haftada yine kanamam oldu plasenta rahim ağzını kapatıyormuş şuan kanama yok ama bebek de çok aşağıda 🤷🏻‍♀️ Yatıyorum hep

X