Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah bu testler😡 çok sinirlendim..inşallah birkaç gün sonra gerçek bir pozitifi görürsün 🙏🏻❤️

Canım daha çok erken inşallah birkaç gün içinde yükselir burda bir sürü kişi var 12. 13. günden sonra yükselen..ilaçlarını bırakma çok erken ❤️
Kuzum benim üzülme lütfen. Hem zaten erken kan verdin. Adet olana kadar bekleyelim ❤️
İnşallah askolar en azından hazırlıkli olacam

Ah bu testler😡 çok sinirlendim..inşallah birkaç gün sonra gerçek bir pozitifi görürsün 🙏🏻❤️

Canım daha çok erken inşallah birkaç gün içinde yükselir burda bir sürü kişi var 12. 13. günden sonra yükselen..ilaçlarını bırakma çok erken ❤️
İnşallah canım benimmm😘😍

Bugün ;
3 adet gonalf 300
4 adet cetrotide
1 adet ovitrelle aldım
Toplam 2000 tl ödedim ilaçlara.
Gonalfımı vurdum 😊 biraz yaktı iğne cıktıktan sonra yumurtalığıma kadar bir sızı hissettim o kadar.
Pazara kadar 2 doz daha vurup daha sonra salı kontrole gideceğim :)

Canım benim evwt çok erken yapmışsın Allahtan ümit kesilmez dur bakalım belki artar artmazsa inan bırakma kendini yalnız değilsin biliyorsun hepimiz evlatlarımıza kavulabilmek için sabrediyoruz emek veriyoruz bak bana tam kucağıma alıcakken toprağa verdim Rabbim önce alarak sınadı şimdi vermeyerek sınıyor 😞inşallah bunlar son sınavlarımız olurda evlatlarımıza kavuşuruz 🙏
En en en güzel şekilde nasip etsn sizlere canımıniçlerii 🙏🏻🙏🏻❣️

Çok güzel heyecanlar bebişim bizlere de nasip olsun inşallah 🤗😍 ben bu ay dinlenme ayı ilan ettim 😅 bu ay güya takip etmeden keyfimiz istediğinde ilişki olsun dedik ama hepsi rol yine kasık ağrısı akıntı kovalıyoruz denk getirebilmek için 🙄
Aşktm olucak inşallah olucak rabbm tattırck herkese dgru zmnı bekliyo sadece 🙏🏻❤️

Bugün ;
3 adet gonalf 300
4 adet cetrotide
1 adet ovitrelle aldım
Toplam 2000 tl ödedim ilaçlara.
Gonalfımı vurdum 😊 biraz yaktı iğne cıktıktan sonra yumurtalığıma kadar bir sızı hissettim o kadar.
Pazara kadar 2 doz daha vurup daha sonra salı kontrole gideceğim :)
Hadi başlangıcın hyrlı olsun kuzucummm 🙏🏻🙏🏻❣️ Rabbim utandırmasn inşallah bnde gonal f ler hiç acı yapmamıştı sadece yumurtalar büyüynce kasıklarmda hssettm baya

X