Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aysos yarin gidecegiz dr a ama iki kese gorduk suan hafta ici muayenede yarin insallah kalp atisi duyabiliriz 💛✨

💛💛💛💛💛💛 Canim benim cok tesekkur ederim

Birakma suan devam et daha hicbirsey belli degil canim
🧿Harikasın larim💞💞
Allahın izni ile kalp atışlarınıda da duyacaksın doğup güldüklerini, bıcır bıcır evde onların seslerinde🧿🧿🧿🙏😍

Kalbim seninle inşallah çok güzel sonuçlar alirsin da mutlu olurum senin sonucunla💓
Canım benimmm ne kadar güzel yürekli birisin dua ediyorum sende çok güzel sonuç alacaksın ben eminim buna dinlen ve üzülme sakın daha bişey belli değil ki benimde negatif çıkarsa salı tekrar vercem mesela sende 5 gün sonra tekrar ver daha net olur kuzum benimmmm ❤️❤️❤️❤️

Canım benimmm ne kadar güzel yürekli birisin dua ediyorum sende çok güzel sonuç alacaksın ben eminim buna dinlen ve üzülme sakın daha bişey belli değil ki benimde negatif çıkarsa salı tekrar vercem mesela sende 5 gün sonra tekrar ver daha net olur kuzum benimmmm ❤️❤️❤️❤️
Tamam asko 💓❤️

Daha 10. gün belki de yükselecek bilmiyoruz ki, benim de regl geliyor bugün, belli oldu kahverengiden başladı, o kadar soğan daiçtim içim dışım soğan oldu 15 gün, ovülasyon da kullanmıştım,hatta gösterdiği gün çatlamış ki bugün tam çatlama gördükten sonraki 14. Gün. Yine de olmamış geliyor kırmızılar
Evet demiştin 15i kv kp gidecez Yozgat'a bat 13 u eğer olmazsam 14.u kan veririm yola cikmadan ilacı bırakayım ki Progestani
İlacını falan bırakma bence, hiç kan vermemişsin gibi devam et doktorun kan vermeni söylediği güne kadar
🧿Harikasın larim💞💞
Allahın izni ile kalp atışlarınıda da duyacaksın doğup güldüklerini, bıcır bıcır evde onların seslerinde🧿🧿🧿🙏😍
Ayşee nerelerdesin özledik seni kurabiyem 😍

Daha 10. gün belki de yükselecek bilmiyoruz ki, benim de regl geliyor bugün, belli oldu kahverengiden başladı, o kadar soğan daiçtim içim dışım soğan oldu 15 gün, ovülasyon da kullanmıştım,hatta gösterdiği gün çatlamış ki bugün tam çatlama gördükten sonraki 14. Gün. Yine de olmamış geliyor kırmızılar

İlacını falan bırakma bence, hiç kan vermemişsin gibi devam et doktorun kan vermeni söylediği güne kadar

Asko doktor adetin gecikirse test yap öncesi yapma demişti hatta 13 mart o zamanlar yaparım . Sen test falan yapmısmiydin

Asko doktor adetin gecikirse test yap öncesi yapma demişti hatta 13 mart o zamanlar yaparım . Sen test falan yapmısmiydin
Evt sabah yaptım, regl başlıyo olduğu halde yaptım yani, hep böyle kahve lekelenme şeklinde başlıyo zaten, ona rağmen ulan acaba kimyasal fln mı oluyor diye düşünüp yapim dedim terrtemiz bembeyazz çizgi bile yoktu, zaten saat geçtikçe de gitgide artıyor kırmızıya döner yakında

Bende sizleri özlüyorum diye girip bakıyorum canım boş kaldığımda. Yoğunum bebeğim bu aralar bu durumda bile sizsiz yapamıyorum bak 😍😘😘 sende durumlar ne kuzum?

Canım benim evwt çok erken yapmışsın Allahtan ümit kesilmez dur bakalım belki artar artmazsa inan bırakma kendini yalnız değilsin biliyorsun hepimiz evlatlarımıza kavulabilmek için sabrediyoruz emek veriyoruz bak bana tam kucağıma alıcakken toprağa verdim Rabbim önce alarak sınadı şimdi vermeyerek sınıyor 😞inşallah bunlar son sınavlarımız olurda evlatlarımıza kavuşuruz 🙏

Kuzu ben yarın görcm kısmetse 😍 heycanlıym uyumuşum bildigin şimdi uyandm geri uyucam ama 😍 sen nasılsın bbgm

evet kuzum inşallah yarın inşallah herşey yolundadır 🧐🧐
Çok güzel heyecanlar bebişim bizlere de nasip olsun inşallah 🤗😍 ben bu ay dinlenme ayı ilan ettim 😅 bu ay güya takip etmeden keyfimiz istediğinde ilişki olsun dedik ama hepsi rol yine kasık ağrısı akıntı kovalıyoruz denk getirebilmek için 🙄

Selam kızlar bende bugün adet oldum çok moralim bozuk yine hüsran LaRisaCca LaRisaCca ikiz paşaları görmüşsün bebeğim tebrik ederim Allah tamamına erdirsin bizde inşallah martta seviniriz💚💚💚😔😔😔🤲🤲🤲
Bnm de regl geliyo, gel beraber ağlaşalım tavşan kardeş 😢😢😢

Bende sizleri özlüyorum diye girip bakıyorum canım boş kaldığımda. Yoğunum bebeğim bu aralar bu durumda bile sizsiz yapamıyorum bak 😍😘😘 sende durumlar ne kuzum?
Aynı tabiki, bütün ay uğraş bekle ümitlen heyecan yap regl ol doktora koş, durum bu yani 😔

Bnm de regl geliyo, gel beraber ağlaşalım tavşan kardeş 😢😢😢

Aynı tabiki, bütün ay uğraş bekle ümitlen heyecan yap regl ol doktora koş, durum bu yani 😔
Canım Ben artık doktora da koşmuyorum. Bıraktım artık tüp bebeğe kadar olursa ne ala.... olmazsa vardır Allahın bir bildiği😔

X