Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üzme sakın kendini, moralini hiç bozma. Her şey de bir hayır vardır. Sakın sakın modunu düşürme, tedavini bırakma. Maddi manevi ne kadar büyük emek ve çaba var biliyorum ama hayatta bazı şeyler istediğimiz gibi ilerleyemiyor ve bunu değiştiremiyoruz. Belki yükselir, bir kaç gün sonra bir daha baktırmak da fayda var emin olmak adına.
Maddiyati gectimde her türlu çözülür . Ama manevi olarak yoruldum ya evet çok başındayım daha ama bı daha ki ay diye diye 2 sene oldu elimden gelen herşeyi yaptım nasip işte hayırlısı diyelim

Maddiyati gectimde her türlu çözülür . Ama manevi olarak yoruldum ya evet çok başındayım daha ama bı daha ki ay diye diye 2 sene oldu elimden gelen herşeyi yaptım nasip işte hayırlısı diyelim
Tahmin ediyorum. Aynı aşamalardan geçiyoruz. Benim 3 yılım bitti. Hiçbir zaman umudumu yitirmedim. Buradaki tüm arkadaşlarımız neredeyse aynı taşlı/zorlu yolları geçtiler. Aslında yalnız değiliz, ne kadar çokuz.

O beklemelerin ne kadar sancılı geçmiş olabileceğini biz biliyoruz. Bizler anlayabiliyoruz birbirimizi.
Ama ne olur o enerjini düşürme, umudunu yitirme.

''Bazen dağın içinde açılan tüneli fark eder insan, bazen etrafını dolaşman gerekir''. Bizim sürecimiz de böyle. Nasibimizdeki o yolu bulacağız elbet. O dağın ardı güzel, ardı cennet bahçesi.
Sabırla arkadaşım, sabırla lütfen kendini üzme. Lütfen.

Olacağına inanıyorum,
Bugün olmasa / yarın. :KK200:

Tahmin ediyorum. Aynı aşamalardan geçiyoruz. Benim 3 yılım bitti. Hiçbir zaman umudumu yitirmedim. Buradaki tüm arkadaşlarımız neredeyse aynı taşlı/zorlu yolları geçtiler. Aslında yalnız değiliz, ne kadar çokuz.

O beklemelerin ne kadar sancılı geçmiş olabileceğini biz biliyoruz. Bizler anlayabiliyoruz birbirimizi.
Ama ne olur o enerjini düşürme, umudunu yitirme.

''Bazen dağın içinde açılan tüneli fark eder insan, bazen etrafını dolaşman gerekir''. Bizim sürecimiz de böyle. Nasibimizdeki o yolu bulacağız elbet. O dağın ardı güzel, ardı cennet bahçesi.
Sabırla arkadaşım, sabırla lütfen kendini üzme. Lütfen.

Olacağına inanıyorum,
Bugün olmasa / yarın. :KK200:
Yaaa senin güzel yüregindn öperim canımm bnnm ne kdr güzel yazmışsın 🙏🏻 L Limonlu Su her cümlesine harfi harfine katılıyorum canım sakn bırakma kndni sana umutsuz olmk yakışmaz bak allahın dediği olur ne yazmış sana blmyrz pes etmek yok hepmz bu yollardan geçiyoruz düşüyoruz ama yine de kalkıyoruz kalkmasını bilmeliyiz cnkü umutusz oldugn yerde yeşerir tüm çiçekler unutma elbet o çicek açacak bz ynndayız her zmn 🙏🏻🙏🏻 Seni çok sevyrzz

Yaaa senin güzel yüregindn öperim canımm bnnm ne kdr güzel yazmışsın 🙏🏻 L Limonlu Su her cümlesine harfi harfine katılıyorum canım sakn bırakma kndni sana umutsuz olmk yakışmaz bak allahın dediği olur ne yazmış sana blmyrz pes etmek yok hepmz bu yollardan geçiyoruz düşüyoruz ama yine de kalkıyoruz kalkmasını bilmeliyiz cnkü umutusz oldugn yerde yeşerir tüm çiçekler unutma elbet o çicek açacak bz ynndayız her zmn 🙏🏻🙏🏻 Seni çok sevyrzz
Okudukça ağlıyorum eşim gelecek birazdan ne oldu falan diyecek en iyisi biraz toparlayım yazacam size

Yok kiz hic olmadi sadece kiza gebeyken hic kusmadim amq icim kiyiliyor gibi oluyordu aminn canimmm

🥰🥰🥰🥰

Ic ic ben de cok iciyorum 🤗

Kusmadim canim ama icim surekli kiyiliyor

Yok aman takma herkeste ayni olmaz 😂

Cubuk kraker vardi ama icim kiyilirken tuzlu tat beni daha cok yoruyor 😑 onu ben de dusundum ama onceden yapmiyordu

Canim o zaman geriye senin histeroskopin kaliyor. Histeroskopiden sonra 6 ay kendin dene olmazsa direk tupe git derim

Hellovv oglus 😂 darisi kalp atisina insallah 🤗🥰

😂😂😂 Kendimi cok kotu hissettim suan halbuki sonuc iyi olmustu 😂

Canim senin durum Ayseee1987 Ayseee1987 ninkiyle ayni. O da boyle pik olur ve adet olurdu. En basindan beri diyorum. Ovulasyonda pik olmasi icin idrara hcg salinmasi lazim ama senin gebelik testin negatif . O yuzden bu adet oncesi lh dalgalanmasi. Bence yine de degerlendir ve bundan 11_12 gun sonra testi tekrarla

Liriiiii 😍😍😍😍😍😍 kan sonucunu acilen bekliyorum ben kahvemi icene kadar paylasmis ol caniminici tamammi uyuyakalabilirim 😂 geliyor valla yeni hamik

😂😂 Dilek yaaa artik saglikla kavusalim da gerisi bos yaa . Kuzum o 9 gunu rahatca gecir bak neler neler soylediler de hersey temiz cikti ben artik bazi dr larin sirf para icin bunu yaptigini dusunuyorum

Anoyyy el salliyor 😍😍😍

Kiz daha cikmadi mi 🤔
Tatlım ne yapıyorsun nasıl gidiyor🥰 doktora gidip gelmişsindir. Takip edemedim ama merak ediyorum❤🌹

Cicek kadinlarimaa cicekler benden🥰

Eklentiler

• 1614953717070..jpg
    1614953717070..jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 26
Okudukça ağlıyorum eşim gelecek birazdan ne oldu falan diyecek en iyisi biraz toparlayım yazacam size
Beni de ağlatma. 😔 Rahatlayacaksan ağla. Duygularını bastırma. Ancak bil ki çok güçlü bir kadınsın. Biz güçlüyüz. Ellerini tutup, sımsıkı sarılıyorum sana. 🧡

Beni de ağlatma. 😔 Rahatlayacaksan ağla. Duygularını bastırma. Ancak bil ki çok güçlü bir kadınsın. Biz güçlüyüz. Ellerini tutup, sımsıkı sarılıyorum sana. 🧡
Hepinize çok teşekkür ederim destekleriniz için ❤️💓

Evet beta vermistim bata 8 gün var bugün 10.gunum
Kuzumm çok erken vermişsin umutsuzlanma sakın burda birisi böyle vermiş negatif 16. Gün pozitif olmuştu inan benim bat yarın diye vermek istedim 11 günüm benimde bugün ama umutsuzum çok da umutlanmıyorum üzme tatlı canını şimdiden sonrada üzülme sakın tekrar deneriz canım benim ❤️🌺

Oyy Rabbim gonlune gore versin canim insallah 🤗💛

Hayirlisi olsun canim benim hakkinda

Canim artabilir hemen karalar baglama sana sabah da suan cikmaz demistim 2 gun sonra varsa bir yukselme o zaman daha rahat belli olur 🤗💛
Evet demiştin 15i kv kp gidecez Yozgat'a bat 13 u eğer olmazsam 14.u kan veririm yola cikmadan ilacı bırakayım ki Progestani

Kuzumm çok erken vermişsin umutsuzlanma sakın burda birisi böyle vermiş negatif 16. Gün pozitif olmuştu inan benim bat yarın diye vermek istedim 11 günüm benimde bugün ama umutsuzum çok da umutlanmıyorum üzme tatlı canını şimdiden sonrada üzülme sakın tekrar deneriz canım benim ❤️🌺
Kalbim seninle inşallah çok güzel sonuçlar alirsin da mutlu olurum senin sonucunla💓

Beta vermistim aysooom
Negatifmi canımm😔 aşılma yapınca daha bir umutla bekliyor insan. Bende 2 defa aşılma yapmıştım, negatifti, şu an duygularını çok iyi biliyorum.
Hepimiz geçiyoruz o feleğin çemberinden.
Sabret ne olur, yıpratma kendini. O gün bize de gelecek. Güneş bizim için de doğacak.

Negatifmi canımm😔 aşılma yapınca daha bir umutla bekliyor insan. Bende 2 defa aşılma yapmıştım, negatifti, şu an duygularını çok iyi biliyorum.
Hepimiz geçiyoruz o feleğin çemberinden.
Sabret ne olur, yıpratma kendini. O gün bize de gelecek. Güneş bizim için de doğacak.
Amin aysomm inşallah 🙏

Tatlım ne yapıyorsun nasıl gidiyor🥰 doktora gidip gelmişsindir. Takip edemedim ama merak ediyorum❤🌹
Aysos yarin gidecegiz dr a ama iki kese gorduk suan hafta ici muayenede yarin insallah kalp atisi duyabiliriz 💛✨
Cicek kadinlarimaa cicekler benden🥰
💛💛💛💛💛💛 Canim benim cok tesekkur ederim
Evet demiştin 15i kv kp gidecez Yozgat'a bat 13 u eğer olmazsam 14.u kan veririm yola cikmadan ilacı bırakayım ki Progestani
Birakma suan devam et daha hicbirsey belli degil canim

X