Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde <1.20 kızlar maalesef 🥺
😑
Selam kızlar bende bugün adet oldum çok moralim bozuk yine hüsran LaRisaCca LaRisaCca ikiz paşaları görmüşsün bebeğim tebrik ederim Allah tamamına erdirsin bizde inşallah martta seviniriz💚💚💚😔😔😔🤲🤲🤲
Selam canim uzulme nolur insallah bu yeni ayda gebelik mujdeni alirsin 🤗
Hosgeldin canim nasilsin
Bugün ;
3 adet gonalf 300
4 adet cetrotide
1 adet ovitrelle aldım
Toplam 2000 tl ödedim ilaçlara.
Gonalfımı vurdum 😊 biraz yaktı iğne cıktıktan sonra yumurtalığıma kadar bir sızı hissettim o kadar.
Pazara kadar 2 doz daha vurup daha sonra salı kontrole gideceğim :)
Canim hadi hayirli olsun guzel kaliteli yumuslarin olsun insallah 🤗💛
Ay kızlar ya erken mi kan verdim yoksa olsa çıkarmıydı ki 22 şubatta aşılama yapıldı 6 mart da regl tarihim 15 gün sonra test yap demişti dr 🥺 içimde hala bir umut
Canim iki testte de boyle birseyler cikmis olmasi kimyasal mi oldu fikrini getiriyor aklima 😑 sanirim yeni ayda olmasini ummaya baslamamiz gerek 😑

😑

Hosgeldin canim nasilsin

Canim iki testte de boyle birseyler cikmis olmasi kimyasal mi oldu fikrini getiriyor aklima 😑 sanirim yeni ayda olmasini ummaya baslamamiz gerek 😑
İnşallah larim 😞😞 yine hastane yolları gözüktü bana o zaman regl mi bekleyim bakalım içimden bi ses salı günü yükselcek diyor 😅😆

😑

Hosgeldin canim nasilsin

3.aya girdim adet olmadım bı yandan adet söktürücü kullanıyorum bu atlar böbrek tarafımda bı ağrı oluyo karın ağrım oluyo ama hala adet olmuyorum pazartesi memoriale randevu aldım profesör bı doktor varmış onunla goruscex kadın tup bebek bölüm başkanıymis konuşuyormuş hemen tüp bebek demiyomus bende tüp bebeğe pek sıcak bakmıyorum açıkçası konuşan derde rahim filmi falan isticem onu cektircem ne gerekiyorsa yaptircam sen naptın abla

İnşallah larim 😞😞 yine hastane yolları gözüktü bana o zaman regl mi bekleyim bakalım içimden bi ses salı günü yükselcek diyor 😅😆
Canim adet olmayi bekle bence oyle gidersin. Ama insallah senin soylediklerin senin hislerin dogru cikar 🤗💛 cok mutlu olurum
3.aya girdim adet olmadım bı yandan adet söktürücü kullanıyorum bu atlar böbrek tarafımda bı ağrı oluyo karın ağrım oluyo ama hala adet olmuyorum pazartesi memoriale randevu aldım profesör bı doktor varmış onunla goruscex kadın tup bebek bölüm başkanıymis konuşuyormuş hemen tüp bebek demiyomus bende tüp bebeğe pek sıcak bakmıyorum açıkçası konuşan derde rahim filmi falan isticem onu cektircem ne gerekiyorsa yaptircam sen naptın abla
Amann 3. Aya mi girdin sen 😑 baska dr a randevu almana cok sevindim insallah sifan olur 🤗 ben de bildigin gibi iste canim 🥰

Kan sulandırıcı iğne için doktorun bişey söyledi mi ne zamana kadar kullanacağınla ilgili ?
DAha devm canm kalp atışınıda duyalm dedi estorfem ve prolutex iğneyi kesicz dedi sadece cnm kan sulandırıcı ve fitil ile ilgili bsey demedi henüz bakalm bi kalp atışını duyalm ne olck

Bebiş ne alemde

Bir lif siparişi aldım bildogin gibi değil adamı gaspediyom dilenci gibi ceplerinfne bozuk topluyorum bugün de özgür ve hür iradesiyle 205 lira verdi

400 daha gelecek tasincaz ya para biriktiriyorum
Canim yarin kontrolumuz var bir gidip gorecegiz insallah hersey yolunda ilerler guzel haberler alirim.
Hayatim tasinacak olmaniza cok seviniyorum yeni evde daha mutlu olacaksiniz Allah in izniyle 🤗💛

Canim yarin kontrolumuz var bir gidip gorecegiz insallah hersey yolunda ilerler guzel haberler alirim.
Hayatim tasinacak olmaniza cok seviniyorum yeni evde daha mutlu olacaksiniz Allah in izniyle 🤗💛
Kac gündür giremedim sokaktan kedi aldım 1 ay bizle kaldi kayınvalidem den eve kadar takip etti bı de soğukta usumesin diye eve aldık hava ısındı bikac gün önce bırakalım da durur gezer geri gelir alriiz dedik araba sürmeye gittik geldik kedi kayboldu oralarda geziyi kayinvalidem görüyormuş geri getircem olmadı çok alışmıştık

Bnm bugn biraz kokulara karşı içim kalkar gibi oldu akşam yemekte geçti hemen snra belkide başlıck görcz zmnla bbgm 🙈😍 olsada çekilir yeteer ki iyi olsunlar 😘
Kokulara benimde hassasiyetimm varr yemek yapamiyorum camasir yumusaticisi kokusundan nefret ettim bide bana esim kokuyor geliyor😂 iyi olsunlar hersey cekilir tabi kac gundur su ikili teste canim sıkkın riskli ciktim diye. Dün Nifty testi yaptirdim insallah guzel sonuclar cikar ☹️🙏🏻

Kac gündür giremedim sokaktan kedi aldım 1 ay bizle kaldi kayınvalidem den eve kadar takip etti bı de soğukta usumesin diye eve aldık hava ısındı bikac gün önce bırakalım da durur gezer geri gelir alriiz dedik araba sürmeye gittik geldik kedi kayboldu oralarda geziyi kayinvalidem görüyormuş geri getircem olmadı çok alışmıştık
Sana da arkadaslik eder ✨
Kokulara benimde hassasiyetimm varr yemek yapamiyorum camasir yumusaticisi kokusundan nefret ettim bide bana esim kokuyor geliyor😂 iyi olsunlar hersey cekilir tabi kac gundur su ikili teste canim sıkkın riskli ciktim diye. Dün Nifty testi yaptirdim insallah guzel sonuclar cikar ☹️🙏🏻
Adamlarin hepsi kokuyor 😁
Canim olcumlerin iyiydi cok sukur sonuc guzel cikacak 🥰

Sana da arkadaslik eder ✨

Adamlarin hepsi kokuyor 😁
Canim olcumlerin iyiydi cok sukur sonuc guzel cikacak 🥰
İnsallah canim ense kalinligi burun kemigi hep guzel cikti ultrasonda ama icim rahat etmesi amaciyla bu testi yaptirdim. CVS ve Amniyosentezden biraz korktum benim ignelerle falan aram pek iyi degil canim cok tatlidir😂

X