Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E sordugun soruda catlatmanin etkisi varsa hcg kaccikar en cok diye soruyorsun yine cevap ayni o 5 tl lik testlerden alip yapsaydin etkisinin gectiginden emin olurdun 😂

Evet canim ben de 1 tane devit 3 ampul kirmistim ekmege oyle yemistim tedavi oncesi . Folik asitimi de ayni sekilde . Ben mevsim meyve sebzelerine dadanmistim 😂

Seni firsatci 💛

Yaa canım benim 🤗🤗 cok tesekkur ederim bayagidir gorusemedik umarim sen bebis iyisinizdir Rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin 💛

Ohhhmissss

Canım yerlesmedir o yerleşme 🥰

Iki kese var canim🤗 bence problem olmayacak göreceksin bak lütfen rahat ol

Kız Teo öldün mü kaldın mı nerdesin 😂

İyi akşamlar canim

Canım bence de değerlendir yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim akıntı adet öncesinde de yoğunlaşır ve lh testinde adet öncesi yine bazen çok koyu görülür bilgin olsun .
Ay allah ban gene iki.i nasıp ettı saglıkla gelsınler ıkıtane dogsun gorcem senı🤣cemreyı mafettıler benı delırttıler bugun mr cekıldık

Ayy maşallah ya cuma cuma sevindirdin beni, çok şükür süper şimdi iki hafta heyecanla bekleyiş 😍😍😍😍

Hadi inşallah haftasonunun güzel haberi de senden gelir 🥰🥰🥰

L Limonlu Su senin sonuç ağaç etti hepimizi hep birlikte gidip laboratuvarı basalım bu neymiş yahu, meraktan patlıcaz 🤩🤩🤩
Aynen teyzesi öyle valla bizleri heycanlandırmadn durmuyorlar :) hep sevinin inşallah canmm bnmm ❤️👩‍❤️‍💋‍👩

B799BD5D-1432-4648-9B33-AE9EC052AA05.jpeg

Kızlar predictor yaptımmm🤩🤩🤩

X