Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız kardeşim evine giremiyorum ya annemde ya kayınvalidesinde eşi ile ayrı yatıyor

Kuzumm güzel haberini bekliyorum bak pazara surda ne kaldi bu ayin ilk hamile haberi senden gelir belki icini ferah tut bak arkanda sırada bekliyoruz
İnşallah canımıniçi rabbim bu ay hepimizi sevinç gözyaşlarıyla mutlu olmamızı nasip etsin

Canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Aminnnnnn sen irenbe’de mi yaptıracaksın tüpü canım. Rahim filmin harika çıksın sağlıkla bebeğin gelsin
Umarım gerek kalmaz iğneye falan.. benim de geçen yıl ikizlerimin kalbi durdu. 5 heterozigot 3 homozigot pıhtılaşma genim var ama dr önemli değil diyor
önemli olmaz olur mu yaaaaaa ben bu lafa inanmıyorum artık İğne+hap kullanıyorum hiç sorun değil ben çekerim herşeyi o iyi olsun da.

Herkese günaydın bal küpleri
edaecoo dua ediyorum tatlı minnoşunun haberini bekliyorum ben onu yerim

Hayırlı haberlerle gel insallah kuzum benim rabbim gonlune gore versin inşallah
Canim benim Allah yolunuzu acik etsin kalbinizi feraha cikarsin guzelce mutluca gidin gelin. Bebisinizi gorun dunyanin ennn mutlu cifti olun
edaecoo sabah ben uyanmadan ultrason fotosunu atmis ol bak bekletme beni
Hayırlıcakla minnoş kesesini görelim inşşşşallah
Canımın içleriiii allah razı olsun İnşallah teyzoşları bizim mnık akıllı akıllı büyümüştür birazdn çıkıcaz yola
Simgoli çok erken uyanmışsın aşko yetiştiremedm sana foto aynı saatlerde bnde uyandm wc ye geride yatamadm rüyamda yine abuk subuk şeyler gördm hayır olsun inşallah

Herkese kocaman bir günooooooo antep yolcusu kalmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…