Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah sabah kndme çok ayarım şu anda kaç tane üst değiştirdm bi türlü begenemedm tee allamm yaaa 🤬🤬
G ü n a y d ı n n n n n , böyle bir sürü çiçek koymak istedim fakat pc'den yazınca ekleyemedim. Çiçek gibi bir yol olsun. Sen ne giyersen giy bebeğinin 'dünyalar güzeli annesi'sin. Tenin, bedenin, ona yaşam sağlayan organların en en güzel giysi. Hayırlı yollar olsun, güzel haberlerle dön.

G ü n a y d ı n n n n n , böyle bir sürü çiçek koymak istedim fakat pc'den yazınca ekleyemedim. Çiçek gibi bir yol olsun. Sen ne giyersen giy bebeğinin 'dünyalar güzeli annesi'sin. Tenin, bedenin, ona yaşam sağlayan organların en en güzel giysi. Hayırlı yollar olsun, güzel haberlerle dön.
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
🚗
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Asko senin yerine ben yaptım ona 😍

IMG20210305093720.jpg
kızlar ben iç sesimi bastiramadim aşılamanın 10.gunu test yaptırayım kaç çıkacak servisteyim şuan 😁😁

Hahaha yaaa 😂😂
LaRisaCca LaRisaCca yarin Hataya geliyorum izmirden, ablamin yanina. Havalar nasil orda😂
Canikom hosgeldin izmire gore sicak ama bize gore soguk 😂antakyadamisin iskenderun mu
Kız kardeşim evine giremiyorum ya annemde ya kayınvalidesinde eşi ile ayrı yatıyor 🙈
Abovv benden de beter o
Canımın içleriiii allah razı olsun 😘😘👩‍❤️‍💋‍👩 İnşallah teyzoşları bizim mnık akıllı akıllı büyümüştür birazdn çıkıcaz yola 😍😍
Simgoli çok erken uyanmışsın aşko yetiştiremedm sana foto 😂😂 aynı saatlerde bnde uyandm wc ye geride yatamadm 😂😂 rüyamda yine abuk subuk şeyler gördm hayır olsun inşallah 🙏🏻

Herkese kocaman bir günooooooo antep yolcusu kalmasın 🌸🌸🐣❤️❣️🥁🎷🎻🎺🥳🎼🎤🎹
Güno bebegim yok kiz o saatte yatiyodum hala cise kalktim abuk subuk ruyalar goruyorum ben de. O kadar sinir bozucu ki uyaniyorum o sacmaliklar uyudugumda devam ediyor kaldigi yerden
Sabah sabah kndme çok ayarım şu anda kaç tane üst değiştirdm bi türlü begenemedm tee allamm yaaa 🤬🤬
Ne giysen yakisir sana tatlim benim 💛
Aminnn insallahhh✨
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
🚗
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Asko senin yerine ben yaptım ona 😍
Araya araba da koymus 😂
Eki Görüntüle 2795585 kızlar ben iç sesimi bastiramadim aşılamanın 10.gunu test yaptırayım kaç çıkacak servisteyim şuan 😁😁
Ayy inanmiyorum suan asiri erken sacmalama %90 cikmaz

Kızlar günaydın🥰 iğneden sonra 11. Gündeyim yarın sabah test yapsam erken mi acaba? Elimde normal kaset test var erken gebelik testi mi alsam? Bat 9u
Canim ihtimal var ama elinde bi tane daha olsun eger cikarsa ertesi gun koyuluga bakariz

Canikom hosgeldin izmire gore sicak ama bize gore soguk 😂antakyadamisin iskenderun mu

Abovv benden de beter o

Güno bebegim yok kiz o saatte yatiyodum hala cise kalktim abuk subuk ruyalar goruyorum ben de. O kadar sinir bozucu ki uyaniyorum o sacmaliklar uyudugumda devam ediyor kaldigi yerden

Aminnn insallahhh✨

Araya araba da koymus 😂

Olsun asko içimi bastiramadim 😁

Ayy, hayırlı olsun, bugün hep sana dua edeceğim öyleyse. Rabbim güzel sonuçlar almanı nasip etsin. Bu ay'ın anneciği sen olursun inşallahhhhh.
Amin inşallah çok erken yaptırdım ama hayırlısı olur 🙏

Oyyy canm bnnm allah razı olsun 😍😍❣️👩‍❤️‍💋‍👩 Hepmzn yolu çiçeklerle dolsun inşallah sonunda giyecegimi begendm kuzucum uydurdm evet cok güzel bir yazı olmuş gözm doldu okurken içime dokundun resmn rabbim tüm olmayanlara tatırsın hayrlısndn biz hamiklerede saglıkla kucagına almayı nasip etsn rabbim 🌸❣️

Oyyy canm bnnm allah razı olsun 😍😍❣️👩‍❤️‍💋‍👩 Hepmzn yolu çiçeklerle dolsun inşallah sonunda giyecegimi begendm kuzucum uydurdm evet cok güzel bir yazı olmuş gözm doldu okurken içime dokundun resmn rabbim tüm olmayanlara tatırsın hayrlısndn biz hamiklerede saglıkla kucagına almayı nasip etsn rabbim 🌸❣️
Amiiiiinnn, :KK200:

Abovv benden de beter o

Aminnn insallahhh✨

Araya araba da koymus 😂

Ayy bndede öyle oluyo kuzum morelimn bozuklugundan geri uyuyamadm kötüydü rüyam allah hayra cıkarsn inşallah balım 🙏🏻
Bbgm o senin gönlünün güzelligi ondn öyle görüyorsun 👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩

X