Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım lekelenme devam ediyor mu naptın
Canım şu anda hiç yok siliyorum peçeteye kontrol ediyorum yok doktorumu aradım lekeyi görünce endişe etme coraspin kullanıyorsun sıkıntı olmaz dedi pazar günü test günüm bakalım Allahım inşallah bu ay olur

Umarım gerek kalmaz iğneye falan.. benim de geçen yıl ikizlerimin kalbi durdu. 5 heterozigot 3 homozigot pıhtılaşma genim var ama dr önemli değil diyor

Kızlaaar bikaç gündür giremedim fena sayfa birikmiş atlaya atlaya baktım LaRisaCca minnoşlarının fotosu şimdiden çok tatlı edaecoo sen minnoşunu görmeye gittin mii
Nureella tedavin hayırlı olsun şimdiden canım
Bende inofoliğe devam ediyorum 1 küsür yıldır ilk kez dr a gitmeden bu ay dinlenme evresindeyim. Gelecek adette tüp bebek serüvenine bende katılcam

Oo hemen haftasonu açılışı yapmış
Dur güldürme beni duurrr
Canikom hosgeldin
Cok tesekkur ederim darisi Sana olsun insallah

Her şey aşırı kokuyor
Asko teyzemin bı kızı vardı az daha kocasını bosayacakti hamileliğinde çok sogmustu adamdan kokuyosun vsvs diye ama eniştemde bakımlı temiz yasikli biridir bı kaç ayı geçtikten sonra araları iyi olmuştu

Kuzu ben yarın görcm kısmetse heycanlıym uyumuşum bildigin şimdi uyandm geri uyucam ama sen nasılsın bbgm
edaecoo
Yarin bebis gorme gunumu
evet kuzum inşallah yarın inşallah herşey yolundadır

Tamam iste o benim
Oyy kusma mi basladi
Kusmuyorum da kokular cok agir geliyor
Oyy başlıyomusun yoksa kuzu bnada. bugn dezenfektan kokusu çok agır geldi ama smdlk daha rahatsız deglm bseydn
Koku meselesi tiksinc bir hal aldi esim bile kokuyo sanki adamcagiz gitti dus aldi dislerini fircaladi bu defa da ne bicim kokuyo dus jeli diye soylenmeye basladim

Kuzular bi duanızı alırım yatarken benide unutmayın yarın inşallah hayırlı haberlerle dönerim umarm herşey yolundadır ben kaçıyorum hpnizi öptm
Hayırlı haberlerle gel insallah kuzum benim rabbim gonlune gore versin inşallah

Kuzular bi duanızı alırım yatarken benide unutmayın yarın inşallah hayırlı haberlerle dönerim umarm herşey yolundadır ben kaçıyorum hpnizi öptm
Canim benim Allah yolunuzu acik etsin kalbinizi feraha cikarsin guzelce mutluca gidin gelin. Bebisinizi gorun dunyanin ennn mutlu cifti olun

Kuzumm güzel haberini bekliyorum bak pazara surda ne kaldi bu ayin ilk hamile haberi senden gelir belki icini ferah tut bak arkanda sırada bekliyoruz

Tamam iste o benim

Kusmuyorum da kokular cok agir geliyor

Koku meselesi tiksinc bir hal aldi esim bile kokuyo sanki adamcagiz gitti dus aldi dislerini fircaladi bu defa da ne bicim kokuyo dus jeli diye soylenmeye basladim
Amann yavrmmmm allah yardmcn olsn bakıym bnde olucakmı mrkla beklyrmm inşallah cabk gçer bbgm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…