Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çılgın ya 🤣

Canım Allah razı olsun bu ne güzel bir duadır böyle 🤗🧡 Rabbim senin de maddi manevi emeğinin karşılığını daha fazla bekletmeden gönlünde olanı hakkında hayırlı ederek versin inşallah 🥰 her zaman dualarimizdasin 🤗

🤣🤣🤣 Ben hiç bilmem bu kadar uyudugumu

Hoş geldin canım benim biz iyiyiz sen nasılsın 🤗
Evet iyisiniz valla şen şakrak buralar... ⭐ İyiyim ya, geziyorum şehirdışındayım. Soğuk moğuk dinlemiyorum valla. Bebiş nasıl yolunda Di mi herşey, sen nasılsın bulantı falan var mı, eşin nasıl 😊

Buna ihtiyacimiz olabilirr 😁
Evde ikinizin parasida ortakmidir mesela
Calisan evli arkadaslara soruyorum😁
Evlilikte ayrı gayrı olmaz diyenler kızabilir bana 😂herkes kendi maaşını alıyor bizde , Ev ödememiz var ben eşime gönderiyorum her ay bir miktar. Gizli saklımız yok tabi, ama ortak hesap değil.

Kurallara tamamen riayet edebilmek karakterimde yok abi 🤣

Ayşoş hoş geldin 🤗 canım daha kontrole gitmedim ikiz mi tek mi bilmiyorum ama kan değeri art işim ikiz olarak ilerliyordu Mart'ta İnşallah kontrolüm var

Aynen canım tabii ki zamanı geldiğinde Allah nasip edecek ama sana sen çabalama ben nasılsa vereceğim demiyor ki belki de bir şeyleri vesile kıldı ve sen şu an o vesile kıldığı şeyi bulmaya çalışıyorsun amacına gitgide yaklaşıyorsun canım ben henüz kontrole gitmedim 8 Mart'ta benim randevum O zaman tek mi iki mi belli olacak ama kan değerlerimin artışı ikiz gibi görünüyordu

😱 Abbaaoovvv gittttiiii elmaslarrrrr 🤣🤣

Canım istersen artık bir test yap çünkü beklenti içindesin 🤗

günaydın canım biz iyiyiz sen nasılsın nerelerdesin bebiş ne yapıyor🧡

İyidir tatlım senden ne haber 😁
İyiyim canim ne olsun ikili test yaptirmistim riskli cikti sonucum cok canım sıkıldı ama doktor bu test cok dogru sonuc vermiyor korkma dedi yinede icim hic rahat degil

İyiyim canim ne olsun ikili test yaptirmistim riskli cikti sonucum cok canım sıkıldı ama doktor bu test cok dogru sonuc vermiyor korkma dedi yinede icim hic rahat degil
Canım görümcemin de down şüpheli çıkmıştı. Sonra başka test de öyle çıkmadı. Bebiş doğdu, çok şükür gayet sağlıklı

Eki Görüntüle 2793698
Buraya 8 martı bekleyememiş ikizlerini kapmış gelmiş bir Lariş bırakıyorum 🧡 haftaya kalp atışı için çağırdı ama ben 8 mart'taki kontrolümüzde duyabileceğimizi düşünüyorum
Ayyyy maşallahhh bunlara yirimmm minikler yaaa Larişş çok sevindmmmm 😍😍😍😍

Eki Görüntüle 2793698
Buraya 8 martı bekleyememiş ikizlerini kapmış gelmiş bir Lariş bırakıyorum 🧡 haftaya kalp atışı için çağırdı ama ben 8 mart'taki kontrolümüzde duyabileceğimizi düşünüyorum
Larişşş 🎉🎉🎉 çok mutlu oldum yaa Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin ay çok güzel ya çok şükür ♥️

BAna bak bn kndm için sormadm sadece buradaki arkadaşlar bilgilensn die şey ettirdm 😂😂
Tabi tabi 😂😂
Ne gibi yasa dışı şeyler 🧐
Poaca filan 😂
Allahımmmm yerim ben onlarııı çok güzeller kalp atışlarını da güm güm duymak nasip olsun canımmm 💓💓
Aminn caniminici darısı sana olsun inşallah 🤗🧡
Gunaha girdimm onlan kalmadimm
Kendimee esoftman takimi aldimm 🤣
Hiteroskopi olursam orayaa giderken giymelik
cunku neden olmasin :KK70:
Vee bidee guzel bir Harfli kupaa aldimm😁
Kupa da mı hastaneye 😂
Buna ihtiyacimiz olabilirr 😁
Evde ikinizin parasida ortakmidir mesela
Calisan evli arkadaslara soruyorum😁
Paralar bende birikiyor tatlisko. Birikim kumbaramiz var her ay oraya birşeyler atarız biz🥰
Evet iyisiniz valla şen şakrak buralar... ⭐ İyiyim ya, geziyorum şehirdışındayım. Soğuk moğuk dinlemiyorum valla. Bebiş nasıl yolunda Di mi herşey, sen nasılsın bulantı falan var mı, eşin nasıl 😊
Ohhh gezmelerin şen olsun🥰 çok şükür sanırım herşey yolunda 🤗🧡 8 Mart'ta gidicez bebisler in kalp atışlarını duycaz 😍 eşim de mutlu 🤗🧡 darısı sana olsun inşallah 🤲🏼
Evlilikte ayrı gayrı olmaz diyenler kızabilir bana 😂herkes kendi maaşını alıyor bizde , Ev ödememiz var ben eşime gönderiyorum her ay bir miktar. Gizli saklımız yok tabi, ama ortak hesap değil.
Yok niye kizalim tatlım her evin dinamiği başka 🥰
Canım CVS testi yaparsan için rahat eder. Ben ikizlerde yaptırmıştım ultrasona göre genetik bozukluk görünüyordu ama CVS temiz çıkmıştı %99 doğruluk içeriyor. Neye göre riskli ayrıca? Nedir risk?
Kızlar selam nabersiniz yarın 10. Günüm aşılamada bugün ağrılarım oldu ara ara yine başka belirtim yok 🥰🥰🥰

Ayyyy maşallahhh bunlara yirimmm minikler yaaa Larişş çok sevindmmmm 😍😍😍😍
Hoşgeldin hayatım zaten ara ara ağrılar giriyor iyidir inşallah bebiş olup gelsin.
Teşekkür ederiz teyzesini inşallah kalp atışlarını da duyarız 🥰
Larişşş 🎉🎉🎉 çok mutlu oldum yaa Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin ay çok güzel ya çok şükür ♥️
Kuzuss🥰 çok şükür ,🤲🏼 rabbim tüm isteyenlere hemencecik nasip etsin inşallah 🥰

Canım benim arkadaşımın ablasına da böyle riskli demişlerdi ama çok şükür bebek sağlıklı doğdu daha bir sürü bunun gibi nice örnekleri var o yüzden içini ferah tut senden de hiçbir şey çıkmayacak dualarımız seninle❣️🙏🏻

X