Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
🤣🤣 No belirti

Kuzum ben hiçbir gebeligimde önce lekelenme yaşamadım test yaptiginda anlaşılacak zaten eğer negatifse adetin sökülecek demektir

Sen hamilesin canım dur H halleycik o işi halledecek🧡

🤣🤣 No belirti

Kuzum ben hiçbir gebeligimde önce lekelenme yaşamadım test yaptiginda anlaşılacak zaten eğer negatifse adetin sökülecek demektir

Sen hamilesin canım dur H halleycik o işi halledecek🧡
Nasil yasayacam 9ay bu sekilde ?😫😫😫 Kavga yook, stres yook, sigara yook, yalancilik gibi pis kelimeler kullanmak yookk 😬🤐🤭🤭🤭

Ay hadi inşallahhh canım benimmm içime su serptin kuzum ya 😍😍😍😍bazen umutsuzluğa kapılıyorum bazen umutlanıyrum 🥺kaç gündür günler geçmez derken geçti bile acaba 12. Gün kanda çıkar mı ki ? Erken gebelik testi yapıcam o gün birde
Umutsuz olma canm poztf ol gerçekten kafaya takmamak çok önemli .. evet kanda çıkar 12.günde erken gebelikte al ama çıkmazsa üzülme birde kan verirsn adet olmazsn

Bn henüz o kdr gelişmedm cinsiyet ayrımı yapamıyorum 😂😂 asistanım henüz ben 😂😂
Bende asistanin asistanı hiç anlamam neye güvenerek dediysem bı ultrason görüntüsü at diye😁😁😁 kadınlar kulübüne guvendim 😁😁

Ben bakıyorum bakıyorum karar veremeyip vazgeçiyorum 😁😁😁 bide kilo aldım kıyafet alaşım gelmiyor 😁😁
Ben daha gecenlerde yaza hazırlık kndme 4 tsrt 2 gömlek aldm 😂😂 daha başka bi sürü şey begendm dedm hooop dur snra avm ye gittim birde etek bluz kombini yaptm 😂😂 uzun süre dedm yapmıcm daha dolabımda giyilmedk kıyafetlerm var kndme çok kızıyorum valla şimdi bide kilo alıcm o yzdn iyi oldu bana istesemde almam bi süre 😂😂

X