Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşgeldin canım 🥰

Canım Yeni tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın 🤲🏼🥰

Şifa olsun canım afiyetle ye

Kız ben sana gosterirdim yerini 🤣

🤣🤣🤣 Hadi inşallah emeklerinin karşılığını alacaksın 🥰🤲🏼
Amin kuzum inşallah 🤲 bana vereceğiniz tavsiyeler var mı kuzum🤲😘

Canım benim 🤗🧡 archi cim şuan için bir sorun yok inşallah sağlıkla tamamına erer sağlıkla kucağıma alabilirim bu defa. Sen ne yapıyorsun? Okudum, yoruyormussun kendini. Kendine dikkat et canım esine yükle işin büyüğünü 🤗🧡

Ayy sorma ben de kalktım 2 banyo 1 WC yıkadım. Dün kaynanam bende kaldı. Akşam yemeği hazırla, sabah kahvaltı hazırla,makineyi doldur bosalt :KK51: akşama mangal hazırlığı yapıyorum şimdi de bu arada da çamaşırlari da yıkıyorum. Bence bana gelin 🤣
Canim iyi dusun iyi olsun. Saglikla,zamaninda gelecek insallah . Hep oyle telkin ver kendine. Ve hic endise duyma. Ben hala oyle yapiyorum. 😘. Kuzum esim bana ekstra is yuku vermesin ben kendi is yukume raziyim. 😀. Sukur oturarak calisiyorum ama kafa olarak yoruluyorum. Mart sonuna yetismesi gerekiyor islerin. O yuzden biraz mecburi bi yogunluk . Sizde kendinize cok dikkat edin ozellikle ilk uc ay sende biliyosun daha hassas olmak gerekiyor. Sonrasi rahat allahin izniyle. ❤

Kızlar tatlışlarım nasılsınız😘😘😘 :KK200:
Dün belime kupa çektirdim.
Karnımı kasıklarımdan göbeğime doğru sıcak su ve sabunla 15 dk, sonra sabunlardan alındıktan sonra 15 dk zeytinyağıyla. (Kocakarı Yöntemleri)🙉🙈🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Ve bugün azar azar çakşır kökü suyu içiyorum. 🙈🙈🙈
Harika 😍 şifa olsun insallah ♥️

Harika 😍 şifa olsun insallah ♥️
Sağol Canım 😍
Bardak bir yapıştı belimin sol tarafına anlatamam çıkarmak mümkün değildi🤣 2 kere bele kupa işlemi yaptırdım. Sabunla sıcak su işlemini ben kendim yaptım, ama bu işlemlerden sonra üşütmemek çok önemliymiş, ben buna dikkat etmedim hafif üşüttüm gibi oldu, ve bende neo-penotran diye bir fitil var onu kullanıyorum şimdi, 5 gün kullanacam. Çakşır kökü suyunu 3 gün içtim bana iyi gelmedi baş ağrısı yaptı. Onuda bıraktım😅 deneye deneye bulacam inşallah birşey🙈🤣 madem bütün doktorlar birşey yok diyor, tüp bebek zamanına kadar iş bana düştü😍😍😍
Sen kullandın mı bu fitili daha önce?
20210227_143830.jpg

LaRisaCca LaRisaCca yasak olmasa biz de köye giderdik. Hava çok güzel görünüyor. Ben de kısır yapacağım akşama
Kısır dedin canım çekti ama yakın zamanda yemiştim 😁😁😁 hemen aşeri veriyorum hamişler de var şimdi yemek tatlı konusunda dikkat birazzz 🙏🏻🥰

Sağol Canım 😍
Bardak bir yapıştı belimin sol tarafına anlatamam çıkarmak mümkün değildi🤣 2 kere bele kupa işlemi yaptırdım. Sabunla sıcak su işlemini ben kendim yaptım, ama bu işlemlerden sonra üşütmemek çok önemliymiş, ben buna dikkat etmedim hafif üşüttüm gibi oldu, ve bende neo-penotran diye bir fitil var onu kullanıyorum şimdi, 5 gün kullanacam. Çakşır kökü suyunu 3 gün içtim bana iyi gelmedi baş ağrısı yaptı. Onuda bıraktım😅 deneye deneye bulacam inşallah birşey🙈🤣 madem bütün doktorlar birşey yok diyor, tüp bebek zamanına kadar iş bana düştü😍😍😍
Eki Görüntüle 2791544
Ben kullandım 4 adet sadece araya iğne progestan girince kaldı uzan hiç kalkma gece koy ondan sonra da 3 tanesi kaldı zaten hamile kaldım kullanmadım güzel yani sıkıntı yok sonuc alırsın

Ben kullandım 4 adet sadece araya iğne progestan girince kaldı uzan hiç kalkma gece koy ondan sonra da 3 tanesi kaldı zaten hamile kaldım kullanmadım güzel yani sıkıntı yok sonuc alırsın
Fatma gece koydum 1 saat sonra idrara kalktım, idrarda sanki hepsi dışarı akmış gibi oldu, sanırım tam uyuyacağım zaman koymam lazım bunu. İçinde 7 tane var ben 5 gün kullanacam, Şimdi gece aktı ya bunlar, sence bugün bikaç saat sonra bu fitili sence birdaha koyayım mı? Sonra gece uyuyacağımda günde 1 olarak devam edeyim? Nasıl yapayım, ne önerirsin?

Sağol Canım 😍
Eki Görüntüle 2791544
Sen daha önce enfeksiyon varsa diye antibiyotik kullanmıştın ya bana da verdi son gidişimde doktor. Enfeksiyon yok ama bazen göremediğimiz enfeksiyonlar engelleyebilyor dedi.inşallah ikimiz için de işe yarar enfeksiyondandır da😊

Sen daha önce enfeksiyon varsa diye antibiyotik kullanmıştın ya bana da verdi son gidişimde doktor. Enfeksiyon yok ama bazen göremediğimiz enfeksiyonlar engelleyebilyor dedi.inşallah ikimiz için de işe yarar enfeksiyondandır da😊
Çok iyi yapmışsın, bence antibyotiğin yanında fitilde kullan canım, antibyotik mantar yapabiliyor, tabii mantar gebeliğe engel değil diyor doktorlar fakat enfeksiyonlar gebeliğe kesinlikle engel. Mantar olma ihtimaline karşı Fitil kullanmayacaksan bile antibiyotik kullanırken yemeklerinde yoğurt ve turşu bulundur. Şifa olsun insallah🙏

Sağol Canım 😍
Eki Görüntüle 2791544
Sen internetten kupa seti alacaktin aslında alsan kendin istedigin zaman yaparsin rahat rahat. Bu fitili kullanmadim benimki baska biseydi adı

X