Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Skrkz17 Skrkz17 canikom napiyosun nasıl gidiyor? Geri sayım başladı 🤗🧡
Napıyım canım zaman geçtikçe heyecan ve korku artıyor kendimi örgü kitap falan oyalıyorum canım 🙈 regliye 11 gün kaldı😂 sonrasıda inşallah güzel ilerler 😊 sen napıyosun senin nasıl gidiyor bebişler nasıl ❤️😍

Yumurtanın çatlama süresi ile ilgili olabilir canım. Ya da iki olgun yumurta varsa ondan olabilir
İki aydır iki gün sürüyor daha öncesinde çok defa ovulasyon denedim kuzum hiç iki gün sürmedi. Hayıt suyunun etkisi mi acaba diye düşündüm

Hayırlı geceler kizlar. Hayıt tohumu kullandınız mı hiç? Ben iki gündür içiyorum şu an adetinin 6. Günü ama içtikten sonra sağ kasigimda hafif ağrı oluyor sanki fayda mı ediyor acaba
Hayırlı geceler. Ben içiyorum. Geçen ay adetten sonra üçüncü gün başladım ve tüm ay içtim. Bu ay da yine adetle başladım yani hayıta hiç ara vermedim. Ovulasyonda pik görünce bıraktım. Yani 40 gündür falan aralıksız içiyorum. Benim aksine ağrılarımı azalttı. Senin bahsettiğin belki yumurta gelişiyor da onun ağrısı olabilir

Hayırlı geceler. Ben içiyorum. Geçen ay adetten sonra üçüncü gün başladım ve tüm ay içtim. Bu ay da yine adetle başladım yani hayıta hiç ara vermedim. Ovulasyonda pik görünce bıraktım. Yani 40 gündür falan aralıksız içiyorum. Benim aksine ağrılarımı azalttı. Senin bahsettiğin belki yumurta gelişiyor da onun ağrısı olabilir
Belki de inşallah fayda veriyordur. Ben bi 10 gün içerim yumurtlamaya kadar sonra içmem. Peki testere dişli aslan pençeside aldım ikisini bir içsem bir şey olur mu yani bir bardak ondan bir bardak ondan

Belki de inşallah fayda veriyordur. Ben bi 10 gün içerim yumurtlamaya kadar sonra içmem. Peki testere dişli aslan pençeside aldım ikisini bir içsem bir şey olur mu yani bir bardak ondan bir bardak ondan
Ben geçen sene öyle yapmıştım sabah aç karnına hayıt akşam aç karnına testere dişli aslan pençesi. Bu otların hepsinin karışık olarak bulunduğu macunlar var bence çayını içmenin de bir zararı olmaz

Ben geçen sene öyle yapmıştım sabah aç karnına hayıt akşam aç karnına testere dişli aslan pençesi. Bu otların hepsinin karışık olarak bulunduğu macunlar var bence çayını içmenin de bir zararı olmaz
Peki öyle yapayım teşekkür ederim:)

X