Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebek isteyen herkesin tez vakit karnı dolsun inşallah asla olumsuz düşünmeyin pozitif olun herseyin çaresi var unutmayın hiç beklemediğin an mucizen seninle olacaktır sabır sadece bekle herseyin vakti saati var saatin gelmemiştir 🌼🌼🌼🙏🏻🙏🏻🙏🏻💛💛💛😍😍👍🏻
Fatmacım cinsiyetini öğrendin mi bebişin

Kız gibi dedi doktor bakalım martın ilk haftasında randevum var bakalım netleşir o zamana 🌼🌼🌼🌼💙💙💙💙
Hayırlısı olsun inşallah 😍 ilk bebeğin kız olması daha güzel bence tabi hayırlı sağlıklı olsunda kız erkek fark etmez

Hayırlısı olsun inşallah 😍 ilk bebeğin kız olması daha güzel bence tabi hayırlı sağlıklı olsunda kız erkek fark etmez
Amin canım bende hep öyle dua ediyordum ama içimden geçen erkek doktor kız deyince allah allah dedim hayırlısı bakalım heyacanlı seyler ama isteyen herkese nasip etsin izmirde yaşayan varsa kesinlikle doktorumu tavsiye ediyorum bilginize sunarım 👍🏻🌼💙

Ayseee1987 Ayseee1987 nerelerdesin testlerin kraliçesi 🥰
Gebelik testim yok, ovülasyon testim de yok🙉 sipariş verdim ovülasyon testini, onunla oynamayı seviyorum, ama gebelik testi almadım😉😍
Canım telefondan bir oyuna sardım, boş kaldığımda onunla vakit geçiriyorum. Arada bir giriyorum kk ya, sizlere bakıp çıkıyorum😊😘😘
Sen nasılsın herşey yolunda mı? İlaç kullanıyordun ya, nasıl oldun canım, ruh haline iyi geldimi? Kaç zamandır aklımda bunu sormak. İnan merak ettim seni🤗🌷

Canımm 😍😍 umarım çok iyisindir 🙏🏻 Ovü takibi konusunda ben pek tecrübeli değilim maalesef. Pik hayatımda 1 kere gördüm sen düşün 😂😂
shlls shlls @archi88 bayağıdır göremedim sizleri kızlar. İyi misiniz❤️
canım bi bakıp kaçıyorum çok şey kaçırdım şu ara 🙈 iyiyim canım çok şükür ufak tefek şeyleri saymazsak. Sen nasılsınn ?? Ben bu ara sürekli uyuyorum ya da bir telaş içindeyim. Beni etiketleyin lütfen güzel haberlerde 🙏🏻🎈

X