Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkarimki su sayfadaki herkes döt ,picak ve halley gördüğünde beni düşüncek🤣
Ahahah kesici delici aletlerinden sen suçlusun 🤣🤣
Merhaba herkese,bende bugün ilk mez aşılama oldum HCG sonucunu yazanların gözü aydın okadar sevindim ki kendi sonucummus gibi yüzüm güldü 😍rabbim hepimize nasip etsin
Canım hoşgeldin yeni tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗🧡

Aşılamada yaşadığım belirtileri gün be gün not aldım. Hepimiz merak edip araştırmışızdır. Aşılamanın ilk günü ikinci günü belirtileri diye.. Belirtiler herkeste farklı olacaktır tabi ki. Ama sizlere fikir vermesi adına paylaşıyorum. Umarım hepiniz pozitifi görürsünüz :
1- Aşılamanın ilk günü. Gazım çok ve karnımda ağrılı şişlik var
2-Aşılamanın 2. Günü az hissedilir ve ara ara kasık ağrısı, gaz, karın şişliği
3-Aşılamanın 3. Günü göğüste hassasiyet, gaz, karında şişlik, aşırı nadir aralıkta kasıkta hafif ağrı, dudak ve dil kuruluğu
4-Aşılamanın 4. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Kasıklarda ilk günlere göre daha belirgin ağrı, yoğun sıvı beyaz renk akıntı,sürekli dudak ve dil kuruluğu.
5-Aşılamanın 5. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Sırt ağrısı , sarıya dönük renk akıntı,yorgunluk
6-Aşılamanın 6. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Sırt ağrısı , sarıya dönük renk akıntı,genital bölgede dudaklara vuran ağrılı baskı ve wc de ,bacak bacak üstüne atarak otururken kasığa saplanan ağrı, ayakta fazla durunca şiddetli kasık ve sırt ağrısı
7-Aşılamanın 7. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı, genital bölgede dudaklara vuran ağrılı baskı
8-Aşılamanın 8. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Kasıklarda belirgin ağrı, adet olacakmış gibi bir his. Gaz. Aşırı uyku hali, yorgunluk,kasıklarda batma
9-Aşılamanın 9. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Karında şişlik. Adet sancısı gibi sancı,kasıklarda batma
10- Aşılamanın 10. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Sırt ağrısı. Adet sancısı gibi sancı. Alıngan, gergin ruh hali
11- Aşılamanın 11.Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Sırt ağrısı. Adet sancısı gibi sancı. Kasıklarda batma. Erken gebelik testi ve normal gebelik testi pozitif, kanda 38
B Bird123 canım belki sana faydası dokunur. Bu benim aşılama deneyimimdi

Haha kutuya işeme hobisi🤣
Doğru valla 🤣🤣🤣
Sen de Sadi gibi bir elektro mu çektirmek istiyorsun :KK70:
Kutuya işemek istiyom 🤣🤣🤣
Acc yasayann bii halley
Daktir banaa diyoki bol giymissin ama 2-3 kg fazlamiz var :KK70:
Sensin o hayatımdaki fazla deseydin 🤣
Kız sen gebesin gebe rahat bırak artık testleri 😅😅
Kızlar ya test yapacağım diye birkaç saat yiyip içmeyi kesmeye alıştım iştahım kapandı böyle böyle şimdi de hicbirsey yiyemiyorum tiksinc geliyor

Doğru valla 🤣🤣🤣

Kutuya işemek istiyom 🤣🤣🤣

Sensin o hayatımdaki fazla deseydin 🤣

Kızlar ya test yapacağım diye birkaç saat yiyip içmeyi kesmeye alıştım iştahım kapandı böyle böyle şimdi de hicbirsey yiyemiyorum tiksinc geliyor
Azda olsa saglikli seyler tükett ☺️
Hep ayni kutumu duruyordu🤣🤣

X