Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım iğneden sonra 8.9. günlerde bı test yapsaydın negatif görür çıkacak çizgiden emin olurduk 🤔
Canım o zaman yarın 12.gün olcak yarın yapayım pazar günü de yapayım.
Karsılastırayım ikisini olurmu.
İlişkinin 10.günüya bugun beta artmamıstır koyulasmaz çizgi diye düşündm

Amannn harika bunlarr ellerine sağlık canım 🥰

Selam tatlım biz iyiyiz sen nasılsın valla kuzum idrarda yoksa boşa hastaneye gitme derim

Sonuç ? 🤭

Canım zaten şekerli hiç yiyemiyorum 🤢 bilmiyorum ya doktorlar canımı çok sıktı bugüne kadar o kadın hep nokta atışı yaptı o yüzden güveniyorum . Ama senin de dediğin gibi 2 ayda 1 filan giderim

Canım iğneden sonra 8.9. günlerde bı test yapsaydın negatif görür çıkacak çizgiden emin olurduk 🤔

Canım çatlatma dahil 3 gün yeterli 🤗 tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın 🤲🏼🥰

Yesilcim benim hiç Yok 🥰 senin var mi

Amannn güle güle kullan canim Rabbim içini doldurmayı nasip etsin

Canım gönderir misin testleri.
Pikten 5 gun geçtikten sonra 4-5 gün sürekli pik olmaya başladıysa gebelik de olabilir ama tabiki ovulasyon testi gebelik testi değildir ve her zaman yanılma payı vardır gebelik testi yapmadan bilemeyiz
Bu şekilde olmuş

Eklentiler

• 3BB43474-6D69-4B6E-A960-35970D51EBD8.jpeg
    3BB43474-6D69-4B6E-A960-35970D51EBD8.jpeg
    167,2 KB · Görüntüleme: 26
Yok ben o kadar ileri gitmek istemiyorum 😁😁 ama emzik aldım
Niyet önemli kuzum 😍
Bana da test yaptırmadan verdi iğneyi.
Bir düşük 1 kimyasal için
normal demi kuzum bu illaki genetik teste gerek yok yani
Amannn harika bunlarr ellerine sağlık canım 🥰

Selam tatlım biz iyiyiz sen nasılsın valla kuzum idrarda yoksa boşa hastaneye gitme derim

Sonuç ? 🤭

Canım zaten şekerli hiç yiyemiyorum 🤢 bilmiyorum ya doktorlar canımı çok sıktı bugüne kadar o kadın hep nokta atışı yaptı o yüzden güveniyorum . Ama senin de dediğin gibi 2 ayda 1 filan giderim

Canım çatlatma dahil 3 gün yeterli 🤗 tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın 🤲🏼🥰

Yesilcim benim hiç Yok 🥰 senin var mi

Amannn güle güle kullan canim Rabbim içini doldurmayı nasip etsin

Canım gönderir misin testleri.
Pikten 5 gun geçtikten sonra 4-5 gün sürekli pik olmaya başladıysa gebelik de olabilir ama tabiki ovulasyon testi gebelik testi değildir ve her zaman yanılma payı vardır gebelik testi yapmadan bilemeyiz
sanada örerim lariiiiim 😍

Sık sık az az yemeye çalışın.
Meyve kuruyemiş özellikle ceviz tüketin
Kız sus Allah'ıma içim ekşidi 🤭🤭 sen maşallah istahlisin ben hicbirsey yiyemiyorum
Kuzum meyve ye ilk 3 ay zaten yediğimizin bebeğe faydası yokmuş kandan beslendiği bana meyvelerin suyunu sık iç diyordu doktor
Ahhh 🤢 meyve mi :kusmuk:
Canım o zaman yarın 12.gün olcak yarın yapayım pazar günü de yapayım.
Karsılastırayım ikisini olurmu.
İlişkinin 10.günüya bugun beta artmamıstır koyulasmaz çizgi diye düşündm
Olur tabi koyulaşma olursa zaten gebelik olur 🥰
Bu şekilde olmuş
Canım evet git gide pik olmuş var sanki sende birşeyler ama bak dediğim gibi bunlara güven olmaz. Ayseee1987 Ayseee1987 ninki de adet öncesi pik oluyor ama adet oluyor. HCG testine ancak inanabiliriz
Bn yedm ama zorlaaa domatesli bulgur pilavı yapmıştı annem ama bildigin mgdem agzımda su anda 🤪🤪 yedigime bin pişmanım
Ahahah bulgur beni de durtukluyor
21.gunluk detoks grubuna katildimm
Benden uzun süre ses cikmazsa bilinkii bayildim🤣
Arada dotunu cimcikleriz 🤭🤭
Niyet önemli kuzum 😍

normal demi kuzum bu illaki genetik teste gerek yok yani

sanada örerim lariiiiim 😍
Ohhooo ben neler neler ördüm canim
Fındık fıstık yenildi ✅
İncir yenildi ✅
Buhara oturuldu ✅
Türk kahvesi içildi ✅
Abdest alındı ✅
Bu kız şimdi fıtı fıtıya kaçar 😂 dualarınaza talibim bir fıtı fıtı sonrası karşınızdayım 😂😍😍😍😍
Ohh ohhh hadi inşallah bu ay olsun kuzum benim 🥰

Kız sus Allah'ıma içim ekşidi 🤭🤭 sen maşallah istahlisin ben hicbirsey yiyemiyorum

Canım evet git gide pik olmuş var sanki sende birşeyler ama bak dediğim gibi bunlara güven olmaz. Ayseee1987 Ayseee1987 ninki de adet öncesi pik oluyor ama adet oluyor. HCG testine ancak inanabiliriz

Hı hı haklısınız bende umutlanmıyorum zaten de başka bi sıkıntı mı var kötü bi şey mi bilemedim 🤷‍♀️

Korkarimki su sayfadaki herkes döt ,picak ve halley gördüğünde beni düşüncek🤣

Aşılama tedaviniz sırasında karında şişkinlik yaşadınız mı, yatakta yan dönerken kalkıp otururken dahi zorlanıyorum bilgi veren olursa çok sevinirim
Hayırlı olsun tedavin canım. Inşallah bebeğin sana tutunur. Ovitrelle çok şişkinlik yapıyor. O yüzden

Fındık fıstık yenildi ✅
İncir yenildi ✅
Buhara oturuldu ✅
Türk kahvesi içildi ✅
Abdest alındı ✅
Bu kız şimdi fıtı fıtıya kaçar 😂 dualarınaza talibim bir fıtı fıtı sonrası karşınızdayım 😂😍😍😍😍
Hay maşallah 😍 hadi inşallah canım benim, ben inaniyorum olacak 😍🙃

X