Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canım inşallah ben 7 haftada gideceğim tatlım kendi doktoruma yani tüp bebek doktoru ma takip içinde tüp bebek doktoru her şeyin yolunda olduğunu söylerse 1 ay sonra giderim
LaRisaCca doktora erken gittiğin için dövecem seni O kısmı kaçırmışım bu dediği karından ultrason ile miydi?o durumda görmemesi normal zaten
hayatım zaten orada vajinal ultrason ile baktırmayı rica etmek aklıma geldi ama kanama alanı mıdır değil midir Emin olamadım dediği için eğer kanama alanı ise sıkıntı yaratmasın diye hiç teklif dahi etmedim
Hellöğğğğğ
hoş geldin canım nasılsın bebiş nasıl neler yapıyorsun
Kızlar sonucum 610
duyguş harika bir şekilde artmış maşallah Hadi gözün aydın sağlıkla ilerlesin hep bu şekilde ve sağlıkla kucağına al inşallah

İyiyim canım uzanıyorum durumu kendi kafamda pozitive etmeye çalışıyorum. bir nevi polyannacılık oynuyorum ama depresyonda değilim sadece net bir durum olmadığı için ortada kötü denilebilecek kendimi iyiye odakladım

Bebeğim şimdi bir kese göründü öbürü mü görünmedi?

Kuzu sen 4+5 sin transfer tarihine göre ne 5+4ü adet tarihine bakma eğer ona bakıyorsan. Beta hcg güzel arttı ama günün daha çok erkenkese görmen bile harika birşey! Eminim kontrole gittiğinde ikisini de sağlıcakla göreceksin Biliyorum herşey yolunda

Aklımdasın canım. Tabiki iyi düşüneceğiz. Çok şükür rahatsızlığın yok. İnşallah sıkıntısız ilerleyecek

Bebeğim şimdi bir kese göründü öbürü mü görünmedi?
Evet canım ama erkenmis daha
Amann o zaman daha bile iyiyim di mi aferin kız sana Melo gel opim
Sana karşı masadan alevli bal küpü gönderildi
Aklımdasın canım. Tabiki iyi düşüneceğiz. Çok şükür rahatsızlığın yok. İnşallah sıkıntısız ilerleyecek
Canım benim benden hoşlandığını biliyorum sen de hep benim aklımdasın

Çok sagol balımm allahım herşeyin yolunda gitmesini de nasip etsn inşallah dilerim rabbimden hepimiz emeklerimizn karşılıgını alırız
Amiiin inşallah kuzuuum duamız bütün olsun , sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebeğiiiiim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…