Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sor tabi canım folik asit kullanmıyor musun
Evet canısı folicus kullanıyorum ama bunay değiltirmeyi düşünüyorum içinde farklı vitaminler olan bir folik asit bulursam ondan almayı düşünüyorum canım hatta bilgisi olan varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim

Benim aday gelmesi için çok var bir kaynım var oda lise son sınıf okuyacakta evlenecekte ohooo
Benim ki 25 yaşında ama aklı evlenme değil
Gez gör eğlen tipte
Eşimle o kadar zıt karakterler ki anlatamam.
Halbuki ikisi de aynı gün doğumlu.

Benim ki 25 yaşında ama aklı evlenme değil
Gez gör eğlen tipte
Eşimle o kadar zıt karakterler ki anlatamam.
Halbuki ikisi de aynı gün doğumlu.
Büyükmüş benimle yaşıt bizimkilerde öyle

Canım ben bunu kullandım ilk gittiğim ve sonra gittiğim doktor da bunu önerdi.
İstersen araştır.
Hatta cakltanesi ne de söylediğimde bunu virmaşn ve mineral açısı olarak daha geniş demişti.

Eklentiler

• IMG_20210224_192432.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 25
Canım ben bunu kullandım ilk gittiğim ve sonra gittiğim doktor da bunu önerdi.
İstersen araştır.
Hatta cakltanesi ne de söylediğimde bunu virmaşn ve mineral açısı olarak daha geniş demişti.
Bunu şu anda kullansam olurmu canım folik asit yerine

Ben hep WC de unutuyorum elimi yikadigim yerde çıkarıyorum
Ben baya ilaç kullanınca maliyeti düşünüyorum.
Bunun daha odası araç gereçleri kıyafetleri doğum parası var
Tüp bebek yaptıranlara zaten Allah bereket versin.
Allah razı olsun canım
4000 aşılama
1300 gonalf
140 çatlatma iğnesi
20 estrofem
40 folik asit
300 eşime Proxeed
75 Progestan
Tüp bebek parasi neredeyse valla
LaRisaCca tatlım aklma ne geldi bir sor

Kısa çalışma martta bitecek işe dönecek misin ?
Canikom bugün bunu konuşuyorduk otelden arkadaşlarla. Muhtemelen çağıracaklar gibi duruyor ama söylenen açıklanan bir durum yok yönetimden ise döneceğim insallah
Hoşgeldin canım tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın aşılama ve tüp tedavisinde bana da verdiler ama hap tedavisinde vermediler. Verilebilir miydi? Kesinlikle. Tutunmayı kolaylaştırır. Ama eğer rahim kalınlığı doğal olarak iyi durumdaysa vermemiştir
Kızlar 14 şubatta çatlarla iğnesi oldum ne zaman test yapayım bat a 5 gün var sadece bel bask ağrısı mide yanması var başka hiçbişey yok
Canım hoşgeldin tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay gebe kalırsın iğneden sonraki 14. Gün test yapabilirsin
Gündüz giremedim canlar. Elticimle çarşıya çıktık ona alışverişe gidip kendime de kaban almayı başardım hiç lazım da değildi.
Enistemin haberi var mı yoksa ben söyleyin

Ahh larimm hiç deme bulunduğum yer yüzünden insallah tutsunda giden para olsun

Var var pek sevindi

Ben eltisi olann memnun olan taraffim
İkimizinde düşman ayni kv
Hahahahah bir video geziyor sanaldaya en sevdiğim akrabam eltim onla da bir araya gelince nerden geldik bu aileye diye düşünüyoruz gbi birşey
Bi an o geldi gözüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…