Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Demek içime doğdu konuşman yada ben WhatsApp kurucusu ile ortakmıyımda biliyorum

Bnm fitilde etki etmiyo cok skür kuzu

Hahahahah bir video geziyor sanaldaya en sevdiğim akrabam eltim onla da bir araya gelince nerden geldik bu aileye diye düşünüyoruz gbi birşey
Bi an o geldi gözüme
Ah ha bayılacam

Hajajajajahaha halley yarıldım buna titktoktada bi video vardı eltimle tek ortak yanımız bu aileye biz nası düştük diyolardı hahah allahııım
Valla tam olarak biZ
Bir araya gelinceee aynisini yapiyoruzzz

Ya biliyonuz mu kardeşim ve sevgili kocam etrafımda dört dönüyor bende keyfini çıkartıyorum ya sabah giderken sürahiye su doldurun 5lt suyu kaldırıp su icmiyim ne zalimim varya çay demleyecem kocam suyu ocağa koymuş çayı da yukarı dolaptan almış uzanmayayim diye kardeşim mutfağı toplamış makinaya camasir atmış yikansinda ben sereyim diyor yarın sen ugrasma

Ohhh tadını çıkar canimmm

Yaaaa lariimm allahın sevgili kuluymuşumm. Son 2 saattir falan o kadar içten dua ettimki duşa girdim çıktım abim aramış. Döndüm ona yüzük kaybettinmi dedi. Onun arabasında düşürmüşüm bidaha gözüm gibi bakıcam ders oldu bana

Ohhh tadını çıkar canimmm
Ya hele suna çok guldum uyuya kalmışım uyandım sersem gibiydim WC gidecektim belimden tutmus bırakmıyor tuvaletin kapısına gelince de dalga geçiyor kapatmayım arkam dönük bekleyeyim diye kapıyı yarı kapalı bekliyor ya dedim bı git Allah aşkına sal beni

Aaaa çok güzellll

Gözün aydın canım kismetinden çıkmamış demekki
Abartmasinlar ya yavaş

Valla tam olarak biZ
Bir araya gelinceee aynisini yapiyoruzzz
benim kaynımın daha vakti var şimcciiilikk bakalım elti adayımızda yok nası biri olacaksa ay ben çok kıskancım kıskanırım galiba kaynanam onla felan ilgilenirse hele bide hemen hamile felan kalırsa benden önce düşünemiyoruuuuuum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…