Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yorum yapabilecek biri var mı ?

ben innate kullanıyorum canm omega 3
Bana da doktor innate numune verdi. İçinde 3 adet var.
Doktor bana "bak kullanabilecek misin herkes bu ilacı kullanamıyor kullanabilirsen buna devam ederiz reçete ile alınmıyor dedi.
Ama ilacı hala kullanmadım nasıl tadı ? ve ne kadar ?

Canısııı sen nasılsın en son konuştuğumuzda biraz risk var felan diyodun bak şimdi mutlusun gördüğüm kadarıyla sıkıntı yok cinsiyet belli oldumuuu
Çok şükür şimdi bir riskimiz yok.
Yok canım öğrenmedk nasip ise 12 Mart ta öğreneceğiz inşallah.

Çok şükür şimdi bir riskimiz yok.
Yok canım öğrenmedk nasip ise 12 Mart ta öğreneceğiz inşallah.
Hadi inşallah bebeğiiiim
Kuzum bu ilaç ne işe yarıyor acaba ? Ben şuanda coraspin,folicus,estrofem,insülin direnci için matofin içiyorum ama bi takviye ilaç vitamin kullansammıki diye düşünüyorum

bbgm bnmki innate pronatal olanı tadını almıyorum ben içerken 82.5 tl olmuş şu anda benm kullandıgım

Aysel asko Allah razı olsun uyuya kalmışım içim geçmiş

bende de çok yan etki yapıyor, ağzımda sanki tahta var kupkuru.. başım ağrıyor kendimi sersem gibi hissediyorum bunu kullanınca.. ama mecburuz bebişlerimiz tutunsun diye...
Ben bı tane içtim öğlen resmen sersem gibiydim uyuyakalmisim bı kalktım basım kazan gibiydi eşimle markete gidip geldik açıldım yaa

Canım en sağlıklı bilgiyi doktorundan alırsın, doktorunu arama fırsatın varsa progestan, dupaston veya folik asit takviyesi almamda sakınca var mı diye sor bence.. herkesin bünyesi farklı sonuçta senin vücudun farklı bir tepki de verebilir....
Kızlar 14 şubatta çatlarla iğnesi oldum ne zaman test yapayım bat a 5 gün var sadece bel bask ağrısı mide yanması var başka hiçbişey yok
canım istersen 12. güne kadar bekle erken gebelik testi yap, şuan çok erken...
Ben bı tane içtim öğlen resmen sersem gibiydim uyuyakalmisim bı kalktım basım kazan gibiydi eşimle markete gidip geldik açıldım yaa
ben fitili takıyorum (afedersin), yarım saat uzanıyorum, sonra bol su içiyorum anca kendime geliyorum.

Fitilde de yan etki oluyor mu ki bide doktor bana ilk once crinone jel fıtık yazmisti onu kullanınca 10 dk evin içinde yürü dedi

Çok teşekkür ederim ulaşma şansım yok ben en iyisi yine de folik asit kullanayim

Hadi inşallah bebeğiiiim

Kuzum bu ilaç ne işe yarıyor acaba ? Ben şuanda coraspin,folicus,estrofem,insülin direnci için matofin içiyorum ama bi takviye ilaç vitamin kullansammıki diye düşünüyorum
Omega 3 için canım
Folik asit bitti omega geçiş yaptık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…