Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
şifa olsunnnn bbgmmm biz iyiyiz sen nasılsın kuzuş

Baya pahalıymış canım kayseride özel tüp bebek merkezinde 2 bin tl ye yapıyorlarmış bende orayı düşünüyordum yaptırmak için
Seçeneğim yok malesef merkeze gitseydim eminim uygun fiyat bulabilirdim yapan tek yer var oda özel klinik eşimin işi gereği ilçeden ayrilamiyoruz iki saatlik yol merkez tek yaptıracam insallah tutar sebebsiz infertilite bizimki bundan sonra biraz bırakacam olurda tutmazsa yazın Kayseri tarafına gidecez kv orda 15 20 günlük orda yaotirirm

İnşallah tutacak diğerlerine ihtiyacın kalmayacak bitanem Gonal f kullandığında yumurtaların kaç mm oldu canım senin

valla kuzu olsunda saglıkla gelsinler de para da pulda gözümüz yok var ki yapabildik ya olmasaydı allah bu yoldaki herkese nasip etsin inşallah aratmadan uğraşmadan
Amiiin inşallah bebeğim Rabbim olmayan herkesin yardımcısı olsun dediğin gibi en azından yaptırabildiniz ya yaptıramasaydınız herşeyde var bi hayr

İnşallah tutacak diğerlerine ihtiyacın kalmayacak bitanem Gonal f kullandığında yumurtaların kaç mm oldu canım senin
Benim çok değişik bisiler oldu yaa şimdi adetim ikinci gününden itibaren 4 defa 75mg kullandım gittiğimde iki yumurtam oluşmuştu sağ sol soldaki 10.5 soldaki daha ufakti sonra gittiğimde aynı kalmıştı 12 13 mm sonra araya hafta sonu girdi o sırada dozunu arttirdi gonalf 112.5 kullandım 6 gün sonra pazartesi günü gittiğimde sağdaki sola göre yavaş büyürken sağdaki 18mm oluşmuş soldaki 12 mm kalmıştı ama doktor o kadar çok baktı ki sol tarafta serbest sıvı gözüküyor muhtemelen kendi kendine çatlamış olabilir dedi hafta sonu ağrım ve yoğun akıntım olmuştu dontor riske atmayalım aşılamayı yakalım diyip yaptı sağdı yumurtaya göre inşallah güzel sonuçlar alırım,

Yaa ne güzel canım sonuçta tedaviye yanıt vermiş yumurtalıkların , kimisin gonal fye bile etkisi olmuyor İnşallah o çatlayan yumurtan döllenir kuzum bu ay tosuncuk haberi senden gelecek biliyorum şu anda meryem suresi okuyorum sanada dua edicem İsmin neydi canısı

Merhaba arkadaşlar bende dün öğlen 13.30 da iğneyi vuruldum ve bu gece ilişki dendi ama yan ek olarak ilaç vs vermedi ? Sizce neden .
Ben bir tüp bebek ve aşılama gördüm ama hep ilaç verilmişti .
İlkkez femara ve bu iğne deniyorum .yani hani bir dupaston ya da progestan vs
Lütfen yazabilir misiniz ve doktor demedi bişey folik asit kullab vs diye

Ayy adam tam baba olmaya hak kazandı.. kendisine kupa taktim edecektik vekili olarak sen hak ettin
inşallah tek seferde kalır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…