Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar bende dün öğlen 13.30 da iğneyi vuruldum ve bu gece ilişki dendi ama yan ek olarak ilaç vs vermedi ? Sizce neden .
Ben bir tüp bebek ve aşılama gördüm ama hep ilaç verilmişti .
İlkkez femara ve bu iğne deniyorum .yani hani bir dupaston ya da progestan vs
Lütfen yazabilir misiniz ve doktor demedi bişey folik asit kullab vs diye
Kızlar yorum yapabilecek biri var mı ?

ben innate kullanıyorum canm omega 3
Bana da doktor innate numune verdi. İçinde 3 adet var.
Doktor bana "bak kullanabilecek misin herkes bu ilacı kullanamıyor kullanabilirsen buna devam ederiz reçete ile alınmıyor dedi.
Ama ilacı hala kullanmadım :KK43: nasıl tadı ? ve ne kadar ?

Canısııı sen nasılsın 😍 en son konuştuğumuzda biraz risk var felan diyodun bak şimdi mutlusun gördüğüm kadarıyla sıkıntı yok 😍 cinsiyet belli oldumuuu 🙈
Çok şükür şimdi bir riskimiz yok.
Yok canım öğrenmedk nasip ise 12 Mart ta öğreneceğiz inşallah. :KK36:

Çok şükür şimdi bir riskimiz yok.
Yok canım öğrenmedk nasip ise 12 Mart ta öğreneceğiz inşallah. :KK36:
Hadi inşallah bebeğiiiim 😍😍
Doktor bana "bak kullanabilecek misin herkes bu ilacı kullanamıyor kullanabilirsen buna devam ederiz reçete ile alınmıyor dedi.
Kuzum bu ilaç ne işe yarıyor acaba ? Ben şuanda coraspin,folicus,estrofem,insülin direnci için matofin içiyorum ama bi takviye ilaç vitamin kullansammıki diye düşünüyorum 😒

bbgm bnmki innate pronatal olanı tadını almıyorum ben içerken 82.5 tl olmuş şu anda benm kullandıgım

Yaa ne güzel canım sonuçta tedaviye yanıt vermiş yumurtalıkların , kimisin gonal fye bile etkisi olmuyor 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ İnşallah o çatlayan yumurtan döllenir kuzum bu ay tosuncuk haberi senden gelecek biliyorum 😍şu anda meryem suresi okuyorum sanada dua edicem 🤲🏻 İsmin neydi canısı
Aysel asko Allah razı olsun uyuya kalmışım içim geçmiş 😁

bende de çok yan etki yapıyor, ağzımda sanki tahta var kupkuru.. başım ağrıyor kendimi sersem gibi hissediyorum bunu kullanınca.. ama mecburuz bebişlerimiz tutunsun diye...
Ben bı tane içtim öğlen resmen sersem gibiydim uyuyakalmisim bı kalktım basım kazan gibiydi eşimle markete gidip geldik açıldım yaa

Merhaba arkadaşlar bende dün öğlen 13.30 da iğneyi vuruldum ve bu gece ilişki dendi ama yan ek olarak ilaç vs vermedi ? Sizce neden .
Ben bir tüp bebek ve aşılama gördüm ama hep ilaç verilmişti .
İlkkez femara ve bu iğne deniyorum .yani hani bir dupaston ya da progestan vs
Lütfen yazabilir misiniz ve doktor demedi bişey folik asit kullab vs diye
Canım en sağlıklı bilgiyi doktorundan alırsın, doktorunu arama fırsatın varsa progestan, dupaston veya folik asit takviyesi almamda sakınca var mı diye sor bence.. herkesin bünyesi farklı sonuçta senin vücudun farklı bir tepki de verebilir....
Kızlar 14 şubatta çatlarla iğnesi oldum ne zaman test yapayım bat a 5 gün var sadece bel bask ağrısı mide yanması var başka hiçbişey yok
canım istersen 12. güne kadar bekle erken gebelik testi yap, şuan çok erken...
Ben bı tane içtim öğlen resmen sersem gibiydim uyuyakalmisim bı kalktım basım kazan gibiydi eşimle markete gidip geldik açıldım yaa
ben fitili takıyorum (afedersin), yarım saat uzanıyorum, sonra bol su içiyorum anca kendime geliyorum.

Canım en sağlıklı bilgiyi doktorundan alırsın, doktorunu arama fırsatın varsa progestan, dupaston veya folik asit takviyesi almamda sakınca var mı diye sor bence.. herkesin bünyesi farklı sonuçta senin vücudun farklı bir tepki de verebilir....

ben fitili takıyorum (afedersin), yarım saat uzanıyorum, sonra bol su içiyorum anca kendime geliyorum.
Fitilde de yan etki oluyor mu ki bide doktor bana ilk once crinone jel fıtık yazmisti onu kullanınca 10 dk evin içinde yürü dedi

Çok teşekkür ederim ulaşma şansım yok ben en iyisi yine de folik asit kullanayim

Eklentiler

• IMG_20210224_185748.jpg
    IMG_20210224_185748.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 18
Hadi inşallah bebeğiiiim 😍😍

Kuzum bu ilaç ne işe yarıyor acaba ? Ben şuanda coraspin,folicus,estrofem,insülin direnci için matofin içiyorum ama bi takviye ilaç vitamin kullansammıki diye düşünüyorum 😒
Omega 3 için canım
Folik asit bitti omega geçiş yaptık

X