Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amannn ama idrar tahlili yapmak gerekmez miydi. Sana bişe deyim mi ben 2 ay kanamadan yattım kan değerim 7nin altına düştü oluyordum bebeğin biri plasentasindan ayrıldı ama diğerine hicbirsey olmamıştı kan değerinden dolayı beni kurtarmak için gebeliği sonlandırdılar. Yani doğacak ile olecege mani olamazsın

Kızlarr sonucum 240 NAsı deger hadi yorum yapınn elim ayagım titriyo perşembe akşam gene vericem
Kuzuuuuuum çok güzeeeel inşallah perşembe günü iki kat artınca dahada güzel olacaaakkk Ayy bide seninkide ikiz felan oluyomuş

Kızlar doktorla konuştuk ilaç normalde tüp bebekte veriyoruz dedi ama istersen sana vajina veya ağızdan ilaç vereyim bı zararı yok sonuçta dedi bende olur ilaç kullanırım dedim 15 20 dk uzanirsin dedi tüp bebekte spermler nereye bırakılacak görebiliyoruz ama aşılamada vajina içine dedi yarından itibaren ilişki olabilir dedi ama iki ucgun duş almamayi öneriyoruz dedi ondan sonra gün aşırı ilişki olabilir dedi ayakta duş alabilirsin dedi

Hadi bakalım hayırlısı Mart ta guzel haberleri alacaksın

Ahh hadi senden de 15 güne pozitif haberi alalım...
Vajina olanı tercih et diğeri aşırı baş ağrısı yapıyor..

Canım doktor seni sallıyor kamışı içeri soktuğunda bunu görüyor monitörden. yumurtanın yanına bırakıyor tüp bebekte embriyonun rahme birakilmasi ile birebir aynı işlem. Aşılamada sadece şırınga ile enjekte ediliyor. Madem goremiyorlar rahimde sıvı biriktiğinde nasıl görüyorlar? Şırınga ile o sıvıyı nasıl çekiyorlar? Sallıyor bak dikkatli ol. Madem öyle siringanin içine esin spermi bıraksın sen onu vajinana kendin sık. Hiç mantıklı değil

Canım harika gözün aydın sağlıkla artıyor maşallah
Oyy balım içim rahatladı çok şükür İnşallah perşembe akşamı da güzel bir haber alırız inşallah
Maşallah sağlıkla ilerlesin, kucağına aldırsın rabbim
Tsk ederm cnm bnm
Canım gayet güzel hadi gözün aydın güzel güzel artar inşallah
ayy sagol bbgm çok tşk ederim darısı sizlere olsun inşallah çok çok dua etcm hepnize
Güzel asko hadi gözün aydın imzayı bekliyoruz
evet artık yapablrm kuzum aydınlı içinde ol rabbim bu tedavini olumlu sonuçlandırsın kuzum
Rabbim sağlıkla kucgaina almayi nasip etsin ins cnm sağlıkla ilerlesin
Sagol bbgm allah razı olsun rabbm sanada en kısa zmnda nasip etsin inşallah saglıkla her zmn duamdasnz
Kuzuuuuuum çok güzeeeel inşallah perşembe günü iki kat artınca dahada güzel olacaaakkk Ayy bide seninkide ikiz felan oluyomuş
yok cnm bnm tek embriyo allah azı olsun bbgm rabbim en yakın zmnda hepinize nasip etsn biz hamişlerede hayırlısındn kucagına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…