Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Asko daha gitmedik birazdan eşim gidip örnek verecek sonra ben gidecem on buçukta gitmeden ne yapmalıyım ayy çok heyecanlandirdin beni şuan 😁
Canım hava soğuk muhakkak yanına çorap al ve pike bacaklarına ört işlem sonrası.. usutmemek için. Duş al da git. 2 gün yıkanma sonrasında. Dr un aşılamayı ultrasondan spermi nereye bıraktığına bakarak yapması aşırı önemli buna lütfen dikkat et. Fışk diye içeri sıkıp çıkmasın. Hemen kalk derlerse kalkma en az 10 dk bile olsa uzan. Ayağa kalktığında biraz ıslaklık gelebilir o normal bazen geri sıvı akar korkma. Aşılamadan sonra duphaston progestan gibi bir ilaç kullanman gerekip gerekmediğini sor biraz lekelenmen gelebilir korkma 🤔 aklıma gelenler bunlar canım. Rast gelsin 😘

Senden de canim benim. Nasıl geçti neler oldu anlatsana çok merak ediyorum nasılsın şuana

Acaba sen de peraares peraares gibi kullandiracagi ilaçları sorsan mi

Ben de mercimekli bulgur pilavı karnı yarık salata yedim hızımı alamadan yeşil elma yeşim şuan ikinci fesata gidiyorum 🤢

Kuzu mesela tedavi gördüğünde çatlatma vurduğun gün söyle okuyalım. Okuruz tabiki şifa olsun inşallah 🤲🏼🥰

Sonuç ne zaman çıkacakmış canim
Beyim artistlik yaptı gerek yok zamlı alırız dedi ama hala alsam mı diye düşünüyorum 😃 biraz doğal deneyelim diyoruz ama hiç umudum yok 😑
C Capanin Gururu Teyom daha önce tedavi planladıysanız aklında belli bir şey vardır. Uzun demiş lucrinle başlar muhtemelen gonalf verir

Evet canım ben de sana soracaktım şimdi mesajıma da cevap gelmiş son ilacı da iç dediler. Ameliyatın 20. Günü adet başlamış oldu hiç beklemiyordum 😅 umarım çok ağır geçmez adet sancısı gibi değil de ameliyattan sonraki gibi bi ağrı var.
Sen nasılsın batmalar ağrılar vardır 🥰 bende biraz çarpıntı da vardı sende oluyor mu?
Sağ Kasığımda biraz ağrı var biraz da bel ağrısı ama rahatsız edici birşey yok inşallah hiç olmaz. Yok seço carpintim yok bugüne kadar normalde de hiç olmadı . Sende niye oldu ki kalpte sorun yok di mi
Tamam giderken yanıma alayım 🤗
Beyim artistlik yaptı gerek yok zamlı alırız dedi ama hala alsam mı diye düşünüyorum 😃 biraz doğal deneyelim diyoruz ama hiç umudum yok 😑
C Capanin Gururu Teyom daha önce tedavi planladıysanız aklından belli bir şey vardır. Uzun demiş lucrinle başlar muhtemelen gonalf verir
Seço maceraya gerek yok 3 ay dene olmazsa zorlama bence vakit kaybı inanki

Sağ Kasığımda biraz ağrı var biraz da bel ağrısı ama rahatsız edici birşey yok inşallah hiç olmaz. Yok seço carpintim yok bugüne kadar normalde de hiç olmadı . Sende niye oldu ki kalpte sorun yok di mi

Tamam giderken yanıma alayım 🤗

Seço maceraya gerek yok 3 ay dene olmazsa zorlama bence vakit kaybı inanki
Kalbimde çok az mitral kapak yetmezliği var doğum kontrol ilacı falan kullanırken çok çarpıntı oluyordu yıllardır bıraktım geçti o zamanlardan beri bi sorun yoktu. Valla benim hamileliğimde başka yanlış şeyler de vardı muhtemelen de corona yüzünden eşim hastaneye gitmemi istemedi🤦‍♀️ klinik ortamı olduğu için sadece Bülent hocaya gittik. Hatta bi gece ateşim çıktı onda bile acile götürmedi hala acaba enfeksiyon falan mı vardı diye kendime kızıyorum

Kız ben gebe kalmadan önce ha bire sütlaç yiyodum ya sen de ye 🤣

Seni bekliyorduk 🤭

Yok yok to be relax 🤣

AA ben devlette bı doktor var gibi birşeyler söylediğini hatta görüştüğünü hatırlıyorum 🤔 abi ne sallar olmuşum ya

Nur ummm çok sevindim görüşme için randevu aldın mı canim

İnşallah cero m inşallah 🤗🧡
Sırf sen yedin hamilr kaldın diye yaptım hahah 😂😂😍

Senden de canim benim. Nasıl geçti neler oldu anlatsana çok merak ediyorum nasılsın şuana

Acaba sen de peraares peraares gibi kullandiracagi ilaçları sorsan mi

Ben de mercimekli bulgur pilavı karnı yarık salata yedim hızımı alamadan yeşil elma yeşim şuan ikinci fesata gidiyorum 🤢

Kuzu mesela tedavi gördüğünde çatlatma vurduğun gün söyle okuyalım. Okuruz tabiki şifa olsun inşallah 🤲🏼🥰

Sonuç ne zaman çıkacakmış canim
Şimdi gidicz sonucu almaya canım 😍😍🤩

Kalbimde çok az mitral kapak yetmezliği var doğum kontrol ilacı falan kullanırken çok çarpıntı oluyordu yıllardır bıraktım geçti o zamanlardan beri bi sorun yoktu. Valla benim hamileliğimde başka yanlış şeyler de vardı muhtemelen de corona yüzünden eşim hastaneye gitmemi istemedi🤦‍♀️ klinik ortamı olduğu için sadece Bülent hocaya gittik. Hatta bi gece ateşim çıktı onda bile acile götürmedi hala acaba enfeksiyon falan mı vardı diye kendime kızıyorum
Olabilirmis bir de enfeksiyon gebelikte yıpratıcı olabiliyor. Acaba Dr unu arasa mıydın? Geniş spektrumlu gebelerin icebilecegi bir ilaç olabilir miydi! Ama artık bunları düşünme. İnşallah bu defa herşey çok sağlıklı ilerletsin 🤗

Kızlar şimdi ben yine olmayan çocuğa don biçeyim. Velev ki başladık, ikizlerim oldu. Sonra 3. çocuk istersem dondurulmuşları ikili dondurdukları için çözdürürken yine ikili mi çözülecek. Aman ben tek transfer isterim o zaman :KK70:2 ikize bakamam sonuçta :KK70:
Aslında lab. Ve embriyo iyiyse çözünmüş embriyo tekrar donduluyor diye biliyorum ama zaten lab totosuna güvense ikili dondurmaz 😄

Olabilirmis bir de enfeksiyon gebelikte yıpratıcı olabiliyor. Acaba Dr unu arasa mıydın? Geniş spektrumlu gebelerin icebilecegi bir ilaç olabilir miydi! Ama artık bunları düşünme. İnşallah bu defa herşey çok sağlıklı ilerletsin 🤗
Su kısıtlılaması vardı bi sabah kalktım idrarı yapamıyorum 😅 var ama yapamıyorum.. onda bile antibiyotik vermedi su içmeye başlayabilirsin dedi. Belki idrar yolu enfeksiyonu vardı ama sonuçta ikisi de gitti, büyük ihtimalle genetiktir.. alacak nefesleri yokmuş diye teselli buldum hep

C Capanin Gururu Teyom daha önce tedavi planladıysanız aklında belli bir şey vardır. Uzun demiş lucrinle başlar muhtemelen gonalf verir
Planlamadık ama hocam uzun protokol mü dedim. Genelde uzun tercih ediyorum dedi. Sende de öyle düşünüyorum dedi. Kocacığım kalp krizi geçirmese iyi 😂😂

IMG20210223205024.jpg
esim örnek verecek şimdi

X