Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bakayım dikkat edeyim buna ben belki benim sormak istediğim yanlış anlamış olabilir ince bı alet var aşılama da emriyoyu bırakıyor falan bisiler anlattı

Amin inşallah

Aaa bu benimm hunili şırınga transferiinim aynisi

Bakayım dikkat edeyim buna ben belki benim sormak istediğim yanlış anlamış olabilir ince bı alet var aşılama da emriyoyu bırakıyor falan bisiler anlattı
Canım aşılamada embriyo yok sperm var. Aşılama doğal döllenme. Sana kocanın hazırlanan spermini içeri sıkacaklar. Bu işin raconu sana söylediğim. Dr um ilk asilamami sana söylediğim gibi yaptı tuttu. İkinciyi Dr unun sana anlattığı gibi yaptı tutmadı
Aaa bu benimm hunili şırınga transferiinim aynisi
Aynen

Asko şimdi doktorun yapması gereken gelişen yumurtanın oraya mi birakmasi gerek yani pazartesi günü gittiğimde gördüğüm yumurtanın yanına mi birakmasi gerek

Asko şimdi doktorun yapması gereken gelişen yumurtanın oraya mi birakmasi gerek yani pazartesi günü gittiğimde gördüğüm yumurtanın yanına mi birakmasi gerek
Canım tabi umutlu olduğu noktaya bırakacak. Ultrasonda bakiyo "eveet yumurtanın çatlamış iyi durumda görünüyor şuan" diyor ve bırakıyor. Dr un zaten hangi yumurtan vardı hangisi döllenme potansiyeli taşıyor biliyor
LaRisaCca ve edaecoo siz kan sulandırıcı iğne kullanıyor musunuz
Hayır tatlım evde korona dan kalan oksaparim var kullanayım mi dedim sende pıhtılaşma yok gerek yok dedi

Bi tane vardı sağ tarafta ona dikkat ederim ben dedim ki ona aşılamadan önce yumurtaya bakacak mısınız muayne edecekmisiniz dedim gerek yok dedi

Bi tane vardı sağ tarafta ona dikkat ederim ben dedim ki ona aşılamadan önce yumurtaya bakacak mısınız muayne edecekmisiniz dedim gerek yok dedi
çatlatma iğnesi vurdu diye öyle diyor. Ya catlamadiysa? Geçen biri yazdı ya çatlatma iğnesi ne rağmen 4 cm kist olmuş diye. Ben bu doktorları döverim ya da hormonal olarak böyle hissediyorum

çatlatma iğnesi vurdu diye öyle diyor. Ya catlamadiysa? Geçen biri yazdı ya çatlatma iğnesi ne rağmen 4 cm kist olmuş diye. Ben bu doktorları döverim ya da hormonal olarak böyle hissediyorum
Doktara diyim acaba çatlama olmuş mu diye gidince ya catlamiyorsa problem ordaysa diye bı diyim ne diyecek

Tüp bebeklere genelde kullanıyorlar diye biliyorum dmeek ki yanlış mı
Ben hala devam ediyorum..

Tüp bebeklere genelde kullanıyorlar diye biliyorum dmeek ki yanlış mı
Ben hala devam ediyorum..
Yok canım şart değil. Eğer daha önce sürekli bebeğin kalbi durduğu için düşük olmuşsa ya da hiç gebelik olmamışsa kullandiriyorlar. Ama sağlıklı gebelikleri olmuş düşüğün sebebi rahim pr olan biri niye kullansın ki
Kızlar miratech erken gebelik testi güvenilir midir
Noldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…