Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
diyor tarihi değiştirip aynı testi gönderelim
Enistede illegal çözüm çok
Bende adami ezberledim atikin

Harika haberler bunlar hepinizin durumu sağlıkla sıhhatle ilerlesin ve ayağınıza taş değmesin
Amin canım benim darısı başınıza inşallah
Benim de uzun olmuştu bu kez kısa olacak galiba. Eğer bana kullanmazsa istersen elimde yarım lucrin var kliniğe bırakırım senin için. Benim ağrım var ya arasam mı bilemedim
Seço 8 Mart'ta gideceğim polikliniğe sana bırakayım mi gonapeptyl leri
Aynen canım benim tek transfer yapacaklar o zaman
Ben de lutinus aldım az önce ..zamanmış geçen hafta 160 a almıştım şimdi 188 olmuş fiyatı
Ben zamlanmadan önce 2 kutu aldım 10. Haftaya kadar beni götürür zaten nasipse sonra kullanmicam
Bende bir tüp bebek doktoruyla görüşsemde bir içim rahatlasa ya
Sen gorusmustun ya
Ayy çok minnoş
Doktora ne zaman gideceksin canım keseyi görmeye
Canım cuma günü kısmetse çok heyecanlıyım
HSG cekildigi ay korunmakmi gerekiyormus kizceler
Canım radyasyon verildiği için öyle diyorlar bir de tüp bebek merkezleri HSG çekildiği ay şans yüksek olduğundan gebe kalma diye korunma veriyor yoksa nasıl para kazanacaklar korunma rahatına bak

Canım radyasyon verildiği için öyle diyorlar bir de tüp bebek merkezleri HSG çekildiği ay şans yüksek olduğundan gebe kalma diye korunma veriyor yoksa nasıl para kazanacaklar korunma rahatına bak
Daha oncekinde merkez korun fln demedii hicc
Dun korunmak.gerek.fln diyo
Esim komple anladii perhiz istemiyom diyo

Ayyy hadi inşallah güzel haberler alırsın

Sütlaç yaptımmm yedimmmm LaRisaCca yumurtlama dönemi şifa olsun bebek olsun inşallah
Kız ben gebe kalmadan önce ha bire sütlaç yiyodum ya sen de ye
Neden sessiz buralar..
Seni bekliyorduk
Daha oncekinde merkez korun fln demedii hicc
Dun korunmak.gerek.fln diyo
Esim komple anladii perhiz istemiyom diyo
Yok yok to be relax
HAYIR KUZUM GİDEMEDİM.. KİMYASAL OLUNCA BİR AY DAHA AYNI TEDAVİYİ DENEMEK İŞSTEDİK
AA ben devlette bı doktor var gibi birşeyler söylediğini hatta görüştüğünü hatırlıyorum abi ne sallar olmuşum ya
kesinlikle buna inanıyorum izmirde ümit incebozda karar kıldım bakalım vesile olur inşallah
Nur ummm çok sevindim görüşme için randevu aldın mı canim
Ayyy hadi inşallah güzel haberler alırsın
İnşallah cero m inşallah

Yeni eve duvar kağıdı seçtik fark ödedik. Enişte yasta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…