Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım transferin 6. Günü 120 kusurdu 8. Günü 410 çıktı. Bilmem sanırım herşey yolundadır :KK66:) cuma günü burda takibimi yapacak olan Dr gel bakalım keseye dedi, gideceğim. 8 Mart'ta da Adana'da kendi Dr un çağırdı hem kalp hem kese görelim dedi 2 sine de gidecem 🤭 canım başlarken rezervimi beğenmedi . Covid olmadan önceki muayenede rezervim çok iyiydi ama tedaviye başlarken böyle oldu. Taze transfer olacağım için kısa protokol uygulandı. Çok şükür fena olmadı ilerlemem darısı sana olsun inşallah 🤗

Canım edaecoo edaecoo ve Y yesilcayyy da hamile
Harika haberler bunlar🎈🎈🎈🎈 hepinizin durumu sağlıkla sıhhatle ilerlesin ve ayağınıza taş değmesin ❣️❣️❣️

@LaRisaCca peraares peraares Bülent bey dönüş yaptı. Mart ayında bir test daha yaptırın, ona göre hasar testini kararlaştırılım dedi. Eşim çıldırdı 😂😂ben nedense sakin karşıladım. Ben artık test vermem diyor, tabiki kuzu kuzu verecek 😂uzun protokol olacakmış tedavimiz.
Benim de uzun olmuştu bu kez kısa olacak galiba. Eğer bana kullanmazsa istersen elimde yarım lucrin var kliniğe bırakırım senin için. Benim ağrım var ya 🤦‍♀️ arasam mı bilemedim

Toplamaa vee transfer ucreti ilk denemedee 12 bin tl
1-3 adet dondurma islemi 3700 tl
3-5 adeti 4500 tl
Pgt genetik testi 295$
Ozetle tam olarak buu
Heyet raporu olursa %10 indirim oluyormus
İlk etapta sperm testi icin 295 tl
Hsg icinde 750 dediler x🥰
Pgt olursa yine dondurma parası alınıyor mu🤦‍♀️

Kızlar şimdi ben yine olmayan çocuğa don biçeyim. Velev ki başladık, ikizlerim oldu. Sonra 3. çocuk istersem dondurulmuşları ikili dondurdukları için çözdürürken yine ikili mi çözülecek. Aman ben tek transfer isterim o zaman :KK70:2 ikize bakamam sonuçta :KK70:
2li çözdürüp tek transfer yaparlar diğerinin imhası içinde sizden imza alırlar 😌

IMG20210223140512.jpg
sukukentimin bebisleri😍😁

Kızlar şimdi ben yine olmayan çocuğa don biçeyim. Velev ki başladık, ikizlerim oldu. Sonra 3. çocuk istersem dondurulmuşları ikili dondurdukları için çözdürürken yine ikili mi çözülecek. Aman ben tek transfer isterim o zaman :KK70:2 ikize bakamam sonuçta :KK70:
evet canm ikisi çözülecek :KK70: :KK70: bnm bildigim kdrıyla bazen çözdrdükten sonra kalitesi bozulmaz ise geri dondurabiliyorlar bazen ikisi açılırkende biri ölebiliyormuşş o günler gelsin bir hal çare bulunur endişelenme seen :KK70::KK70::KK70:

Sonunda haritayı çıkardım 🤣

Hayırlısı olsun inşallah canım benim 🥰

Çok şükür canım henüz kese görmedim inşallah iyilerdir 🤗

Hepsi mi aynı ya 🤣

Tabiki bebişim 🥰

Anammmm harika haber Nisan Mayıs'a kalmayacak Allah in izniyle enişteye şöyle o dotunu kestirtmesin akıllı olsun 🤣

Günaydın canım benimler 🥰🥰
Doktora ne zaman gideceksin canım keseyi görmeye 😊

X