Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydınlar
Merhabalar kızlar özellikle hamilelerin duası kabul olur derler edaecoo LaRisaCca ve diğer arkadaşlar bugün benim asilmam var benim için dua eder misiniz
Hadi hayırlısı canım, inşallah çok güzel geçer, bundan sonra senin hamilelik haberini alırız :)))

Günaydın güzel anne ve anne adayları çok seviliyorsunuz
Biz de seni çok seviyoruz canım
LaRisaCca acaba karar verdin mi bebeklerine ne isim koyacaksın?
Bı ara konuşmuştuk burda kız olursa mahur leyal koycam erkek olursa babalarımızın ismini koyacağız ikimiz de babalarimizi genç kaybettik iki erkek olursa birine benim babamın adını diğerine eşimin işi babasının adını koycaz sağlıkla gelsinler de hele

Günaydın güzel anne ve anne adayları çok seviliyorsunuz
sende canım benim
Anammmm harika haber Nisan Mayıs'a kalmayacak Allah in izniyle enişteye şöyle o dotunu kestirtmesin akıllı olsun
Kuzum uzun protokolde olacağı için bayram sonu ancak transfer vs olur sanki. Yani mayısa rahat sarkar. Ne yapalım bu kadar durmuşuz, yine dururuz.

sende canım benim

Kuzum uzun protokolde olacağı için bayram sonu ancak transfer vs olur sanki. Yani mayısa rahat sarkar. Ne yapalım bu kadar durmuşuz, yine dururuz.
Olsun canım Mayıs'ta baslasaydin 3 ay daha öteye sarkardi oyuzden inşallah herşey yolunda gidecek ben çok umutlu ve mutluyum

Olsun canım Mayıs'ta baslasaydin 3 ay daha öteye sarkardi oyuzden inşallah herşey yolunda gidecek ben çok umutlu ve mutluyum
aynen öyle canım. Ben hiç üzülmedim. Sağlam adımlarla ilerlemek en doğrusu. Gayet iyi hissediyorum şükür. Bu arada siz kötü örneksiniz. Eşim diyor niye onlar da korona oldular, onlara niye başladı

Bizde hasar yoktu ki hasar olsa bile belli bir orana kadar yine başlıyorlar biz ordan yirttik yoksa mok yoluna gidecektik

Ay ya ne kadar duygu yüklü, manidar..... sağlıkla gelsinler inşallah canım :) Hepimiz heyecanlıyız valla, topiğimiz daha da coştu sayende :)

Bizde hasar yoktu ki hasar olsa bile belli bir orana kadar yine başlıyorlar biz ordan yirttik yoksa mok yoluna gidecektik
ben de direkt onu dedim ona göre biri şikayet ederse bizim adamdır üniversitedeki doktor yine mi geldin diyecek diyor. Dedim şener şen gibi kılık değiştir

Ay ya ne kadar duygu yüklü, manidar..... sağlıkla gelsinler inşallah canım :) Hepimiz heyecanlıyız valla, topiğimiz daha da coştu sayende :)
Allah razı olsun canım sizden gelecek güzel haberlerin ve verecegim güzel haberlerin hayali deyin

ben de direkt onu dedim ona göre biri şikayet ederse bizim adamdır üniversitedeki doktor yine mi geldin diyecek diyor. Dedim şener şen gibi kılık değiştir
Enişteye şöyle Bülent hocaya gidip hocam sahte rapor getiriyorlar size sırf başlayabilmek için derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…