Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Evet canım var valla 78 kiloydum ilaçlardan beri 84 oldum
Canımm benim valla belirtilerin benimkilere çok benziyor benim hissettiğim de senin hamile olduğun yönünde his diyelim sadece ama içimden öyle geliyor ki umarım Rabbim bilir en iyisini doğrusunu ama umarım öyledir
Ben de sonradan gelişen yumurta vardı pazartesi günü sağda doktor belki kendiliğinden çatlar dedi 2. Kez iğne vermedi şimdi hafif hafif oraya iğne batıyor ilişkiye devam dedi hiç bırakmadık gün aşırı şeklinde ama bakalım hepimiz için tek dilediğim sağlıklı bayılır bir şekilde kucağımıza birer evlat almak yaşadığım için biliyorum 3 aya kadar gelip tüm sevinçleri mutlulukları yaşayıp sonrasında o acıyı hiç biriniz yaşamasın yaşatmasın Allahım ve saklayın öğrenince nazar gerçek anlamda bir hüsran

Canım benim ne güzel şeyler yazmışsın tüylerim diken diken oldu çok teşekkür ederim şimdi eczaneden bi erken bi kaset aldım 11.günüm bugün Hangisini yapayım sence?rabbim sana da isteyen dileyen tüm herkese nasip etsin çok zorlu süreçler benimde yymurtam kendi kendine asla çatlamıyordu 27.mm falan oluyordu 17.18.günde kiste döbüşüyordu sende ymarım hayırlı haberler alırsın

Kızlarrrrrrrrrr benim 11.gün testimi ekliyorum ne diyeceğimi bilemiyorum ağlamaktan yazacak birşey bulamadım dün ve bugün ki testimi ekliyorum elim ayağım titriyo

Eklentiler

• F234FFFD-818C-424B-85A7-8EF9C2F70965.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 21
arkadaşlar merhaba.aralık ayında klomen kullandım.29 aralıkta çatlatma iğnesi yapıldı.doktor 36 sonra ilişki olsun dedi ama biz o saati yakalayamadık bazı aksaklıklardan dolayı.iğneden sonra cuma akşamı 11 gibi ilişki olması gerekiyordu ama bizim cumartesi akşamı oldu.şansım var mı sizce.36 saat sonrası kesin yumurta çatlıyor mu.iğneden 48 saat öncesi ilişki oldu

Merhaba, bence takılmayın bu kadar saate dakikaya sonuçta bilimsel olarak spermin ve yumurtanın yaşama süresi belli. Anlık bir olay değil neticede, stres yapmayın yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…