Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Mide yanmam devammı hala kuzum göğüs hassasiyeti varmı sende bende her ay olur bu ay olmadı
Benim aşırı miğde yanmam var dün ce bugün özellikle göğüslerim hassas değil de böyle dolu dolu oldu garip bi şekilde bende başka pek bişi yok bel ağrısı çok var

Ben
Benim aşırı miğde yanmam var dün ce bugün özellikle göğüslerim hassas değil de böyle dolu dolu oldu garip bi şekilde bende başka pek bişi yok bel ağrısı çok var
Ya benım bide alt karnım öyle bir Şişki anlatamam normalde karnım hiç yoktur basenimde tüm kılo sanki adetimin bırıncı günü gibi dolgunluk var

Benimde basendir ama karnım şiş valla ben progestron ve estroferm de içiyorum
Bende canım senin ilk iğnen mi
Ben iğne veya hap kullanmadım kuzum ben iki yıldır adet düzensiz diye progestan tedavisi alıyorum düzenöe girdim bu ilaçla bu ay olmazsa tedavı dedı doktor rahım filminin ıkıncı ayındayız estroferm neden içiyorsun hormonlarda sorun varmı

Bende şöyle olmuştu sabah dişimi fırçalarken öğürtü geldi dedim bu ne acaba sonra kendimi sakinleştirdim boğazına çok soktun ondan dedim fjfjfj baya güldüm kendime sonra hatta iğnenin 5/6. Günü yerleşme sancısını yaşadım sonra 11-12-13 dede adet oalvak gibi bel ve kaşık ağrısı yaşadım birde kirpiklerim yapıştı şaka gibi ama mor akçe tek tek ve uzundurlar birbirlerine geçti 3/5 tane göğüs uçlarımda da işçilikle gibi şeyler çıktı hafifte koyulaşmışlardı yani baya belirtim vardı bu ay arada gelip giden sancı dışında hiç bir şey yok o yüzden olurda hayatımın şoku olur ama yok sanırım bugünde test yaptım negatif ama umarım seninki gerçek bir pozitiftir ya ve sağlıkla doğar inşallahhh

Vücudum öatrojen üretmşyordu o yüzden canım içiyordum

Ha birde sık idrar gerçek bir belirti kızlar ben normalde 1 en fazla 2 kez idrara çıkardım ama hamileyken en az 5/6 defa çıkmaya başlamıştım bunu da ciddiye alın kendinizi tanıyıp oranlayın

Canım bende 5.günüm mü ne aşırı bi ağrı hissettim belimde be sol kasığıma bi sancı girdi yürürken resmen durdum olduğum yerde hani bıçak saplanır gibi sonra belirtim hiç olmadı ama dün ve bugün aşırı miğde yanmam var ve kasıklarım ara ara ağrıyo göğüslerim dolgun mesela geçen ay daha çok belirtim vardı ama testlerimde kuruma çizgisi dahi diye bişi çıkmamıştı

Nasıldı sürecini anlatırsınız umut olsun
İlk ignemdi iicmde hep bı ümit vardı 15 mm olmuştu yumurtam tek yumurta 2 gün sonra 20 mm olur igneni yap demişti bana doktorum yaptım ignemi göğüste hassasiyet başladı bacak ağrısı kasıkta batma sanki çok fazla yol yurumusum de bacaklarım sızlıyor gibiydi, adetime 3 gün kala iğnenin 11. Günü kan testi verdim 72 çıktı değerim sonra giderek yükseldi bu hafta da keseyi görürüz insllah evde bol bol Meryem suresi dinledim bol dua teslimiyeti başka birşey yapmadım rabbim Herkese nasip etsin insllah

Kilo problemi varmı sende kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…