Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Bende şöyle olmuştu sabah dişimi fırçalarken öğürtü geldi dedim bu ne acaba sonra kendimi sakinleştirdim boğazına çok soktun ondan dedim fjfjfj baya güldüm kendime sonra hatta iğnenin 5/6. Günü yerleşme sancısını yaşadım sonra 11-12-13 dede adet oalvak gibi bel ve kaşık ağrısı yaşadım birde kirpiklerim yapıştı şaka gibi ama mor akçe tek tek ve uzundurlar birbirlerine geçti 3/5 tane göğüs uçlarımda da işçilikle gibi şeyler çıktı hafifte koyulaşmışlardı yani baya belirtim vardı bu ay arada gelip giden sancı dışında hiç bir şey yok o yüzden olurda hayatımın şoku olur ama yok sanırım bugünde test yaptım negatif ama umarım seninki gerçek bir pozitiftir ya ve sağlıkla doğar inşallahhh 🫶🏻
Hislerin sanırım doğru çıktı canımmmm bugün 11.günüm ve testim böyle oldu🥰❤️
BBF62B8D-9F52-40D8-9DA3-869E8D565F03.jpeg
B720DBAD-21E3-497C-A58F-A8F8DA1C21E7.jpeg

Ay galiba evet hala inanamıyorum🫣🫣🫣🥰sende durum ne bugün 11.gün
Bende belirti olmadığı için hiç merak bile edemiyorum kuzum varmı yokmu diye 😕 hatta yılbaşı akşamı o kadar kötüydüm ki bacaklarım eklem yerlerim aşırı ağrıyodu dünde devam edince ilaç falan içtim hatta o kadar ihtimal vermiyorum yani bu aya 🙂 birde kocam ameliyat oldu peeşembe günü bende yıllık izne çıktım günlerdir gelen giden kocamın bakımı derken kendimi unuttum vallahi buraya bile giremiyodum 🙂

Bende belirti olmadığı için hiç merak bile edemiyorum kuzum varmı yokmu diye 😕 hatta yılbaşı akşamı o kadar kötüydüm ki bacaklarım eklem yerlerim aşırı ağrıyodu dünde devam edince ilaç falan içtim hatta o kadar ihtimal vermiyorum yani bu aya 🙂 birde kocam ameliyat oldu peeşembe günü bende yıllık izne çıktım günlerdir gelen giden kocamın bakımı derken kendimi unuttum vallahi buraya bile giremiyodum 🙂
Canım benimde hiç belirtim yoktu sadece bel ağrım vardı birde yüzümde sivilcelenme kan vereceğim emin olmak için hala inanmıyorum ben

Canım benimde hiç belirtim yoktu sadece bel ağrım vardı birde yüzümde sivilcelenme kan vereceğim emin olmak için hala inanmıyorum ben
Bence kesin var sende baksana 11. Gün olmasına rağmen bariz belli ve birkaç gün önce net negatifi görmüştün yani şuan bu testin iğnenin etkisi olması imkansız kuzum kanda ver de içimiz rahat etsin 😍

Bence kesin var sende baksana 11. Gün olmasına rağmen bariz belli ve birkaç gün önce net negatifi görmüştün yani şuan bu testin iğnenin etkisi olması imkansız kuzum kanda ver de içimiz rahat etsin 😍
Birde canım senin iğneden sonra baya belirtin olmuştu çatladığına dair benim hiç olmadı hatırlıyosan belirtim ya ondan diyorum benim bu ay olmamıştır diye

Birde canım senin iğneden sonra baya belirtin olmuştu çatladığına dair benim hiç olmadı hatırlıyosan belirtim ya ondan diyorum benim bu ay olmamıştır diye
Evet durdukça daha belirgin oldu kırmızı birde evet 8.9 da negatifi gördüm sonra ğozitife döndü 10.günüm hayali çizgiydi.Evet ben hatırlıyosan yüzüm sivilce doldu bel ve kasık ağrım çok oldu ve bacağım çekiyordu son 3 günde de akşamları miğdem çok yandı annem hala inanmıyo iğne etkisidir diyo morelim bozuldu🫣

Evet durdukça daha belirgin oldu kırmızı birde evet 8.9 da negatifi gördüm sonra ğozitife döndü 10.günüm hayali çizgiydi.Evet ben hatırlıyosan yüzüm sivilce doldu bel ve kasık ağrım çok oldu ve bacağım çekiyordu son 3 günde de akşamları miğdem çok yandı annem hala inanmıyo iğne etkisidir diyo morelim bozuldu🫣
Kıyamam annen senin hayal kırıklığına uğramandan korkuyodur kötü ihtimale karşı üzülme diye 🙂 sen bi kan verde canım netleşsin bian önce 😇

Moralin bozulmasin cnm annen sonradan üzülme diye öyle diyordur sen her ihtimale karşı kan ver.. benimde 12ve 13 te pozitifti erken gebelik ama kasetler negatifti biliyrosun.. Hayirlisiyla bebis senle sen hiç moral bozma stres yapma... Etkilenmesin

Ya benimd3 alt karın bölgede sislik var. Ama karnım yumusacik adetten önce muhakkak karnım şişer 3 - gun önce fLan... bende yaptim dün negatifti acaba kaset testte cikmiyor ki benim beta düşük diye düşünmüyor değilim kafam corba

Kıyamam annen senin hayal kırıklığına uğramandan korkuyodur kötü ihtimale karşı üzülme diye 🙂 sen bi kan verde canım netleşsin bian önce 😇
Moralin bozulmasin cnm annen sonradan üzülme diye öyle diyordur sen her ihtimale karşı kan ver.. benimde 12ve 13 te pozitifti erken gebelik ama kasetler negatifti biliyrosun.. Hayirlisiyla bebis senle sen hiç moral bozma stres yapma... Etkilenmesin
Büyük ihtimal o yüzden üzülmiyeyim diye😄vereceğim birazdan kan yoldayım ama ne kasık ağrım var nede başka birşey sadece bel ağrım

Ya benimd3 alt karın bölgede sislik var. Ama karnım yumusacik adetten önce muhakkak karnım şişer 3 - gun önce fLan... bende yaptim dün negatifti acaba kaset testte cikmiyor ki benim beta düşük diye düşünmüyor değilim kafam corba
Yaaa reglne kaç gün kaldı benim 6 gün kaldı ama bu öğrenmede çok erken değil mi ya?

Ay inşallah gelmez ama bak bende mesela eegl belirtiside yok ki normalde bi hafta öncesinde başlardı:)
Bende regl belirtisi var işte ağrı var mide yanmasi 2 gün bendede oldu ama benim regl belirtim var iste. Sicak basıyor ağrı var .. iste umut canın yongasi hesabi bir umut öyle dedim işte. Yoksa benim de kasette çıkması gerekirdi.. ama yok malesef her neyse...

Canımm benim valla belirtilerin benimkilere çok benziyor benim hissettiğim de senin hamile olduğun yönünde his diyelim sadece ama içimden öyle geliyor ki umarım Rabbim bilir en iyisini doğrusunu ama umarım öyledir 🫶🏻
Ben de sonradan gelişen yumurta vardı pazartesi günü sağda doktor belki kendiliğinden çatlar dedi 2. Kez iğne vermedi şimdi hafif hafif oraya iğne batıyor ilişkiye devam dedi hiç bırakmadık gün aşırı şeklinde ama bakalım hepimiz için tek dilediğim sağlıklı bayılır bir şekilde kucağımıza birer evlat almak yaşadığım için biliyorum 3 aya kadar gelip tüm sevinçleri mutlulukları yaşayıp sonrasında o acıyı hiç biriniz yaşamasın yaşatmasın Allahım ve saklayın öğrenince nazar gerçek anlamda bir hüsran 🫶🏻
11.gün🫣
1152BFE8-5D6C-47CB-B8BB-25B950AAA99A.jpeg

Hislerin sanırım doğru çıktı canımmmm bugün 11.günüm ve testim böyle oldu🥰❤️
Eki Görüntüle 3185472 Eki Görüntüle 3185473
Yaaa 6. Hissim çok kuvvetli çok sevindim çok anlatamam Sağlıkla kucağına al ve o aşamaya kadar olan her şey kolaylıkla geçsin inşallah canım benim 🫶🏻
Bende dün test yaptım sonradan silik çizgi çıktı ama hiö belirtim olmadığı için anlam yükleyemiyorum 🥲
Benimde 12. Gün bugün sanmıyorum kuruma da değil ıslattım ama test bozuk sanırım 😪

Eklentiler

• 78998CBC-4F2A-4307-BFE8-40A6953CC819.jpeg
    78998CBC-4F2A-4307-BFE8-40A6953CC819.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 30
Yaaa 6. Hissim çok kuvvetli çok sevindim çok anlatamam Sağlıkla kucağına al ve o aşamaya kadar olan her şey kolaylıkla geçsin inşallah canım benim 🫶🏻
Bende dün test yaptım sonradan silik çizgi çıktı ama hiö belirtim olmadığı için anlam yükleyemiyorum 🥲
Benimde 12. Gün bugün sanmıyorum kuruma da değil ıslattım ama test bozuk sanırım 😪
Yaaa bak benimde dün böyleydi kız bende 0 belirti aslaaaaa hiç bi belirtim yoktu sadece şiddetli bel ağrım bi kesinleştireyim kanla sürecimi paylaşacağım ama bence sende se var ben diyorum 12. 13.gün test vereyim

X