Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Senınki kılo degıl ben 75 im benımde adetime üç gün var sol kasıgı seyiriyor sürekli bide hafif bel ağrım mide yanmam var sendede oldumu
Canım benimde sol kaşığı sürekli seyiriyordu. Hata sabah mide yanmasından dolayı 3 4 gündür ağızda birsey atıyordum uyanır uyanmaz

Canım benimde sol kaşığı sürekli seyiriyordu. Hata sabah mide yanmasından dolayı 3 4 gündür ağızda birsey atıyordum uyanır uyanmaz
Bide migrenim tuttu ıkı gundur gecmıyor ılaçta içemedim valla bilmiyorum ıkı senedır hıc bu kadar ümitlenmemıştim belki Rahim filminin etkisi olur dıye ümit ediyorum

Senınki kılo degıl ben 75 im benımde adetime üç gün var sol kasıgı seyiriyor sürekli bide hafif bel ağrım mide yanmam var sendede oldumu
Eşimi uyandırdım
Bide migrenim tuttu ıkı gundur gecmıyor ılaçta içemedim valla bilmiyorum ıkı senedır hıc bu kadar ümitlenmemıştim belki Rahim filminin etkisi olur dıye ümit ediyorum
Vallah canım umutlanma olmasın ama benimde bugün başım uyandığım saatte başladı 1 saat önce bıraktı parol attım geçti diyebilirim

Eşimi uyandırdım

Vallah canım umutlanma olmasın ama benimde bugün başım uyandığım saatte başladı 1 saat önce bıraktı parol attım geçti diyebilirim
Bakalım kuzum belkı psikolojik belirti arıyorum dur bekliyip görücem artık test yapmıcam doktorum kızıyor artık olmazsan regl gel dedi hemen testlerde kafayı bozma dedı

Canım … inşallah güzel sonuçlar alırsın ya
Tebrik ediyorum canım ya sağlıkla kucağına aldırsın inşallah

Bende de çok fazla gaz oldu .. bu bir belirti sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…