Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

İğne hariç 15. Gün ama adetim yeni geciktiği için kaset teste çıkmaz diye düşünüyorum ben bugün bi kan versem mi diye düşündüm onu da yapmadım bekleyeyim pazartesiye kadar diyorum. Sabah belki bi kaset yaparım yine
Çünkü yumurtanın çatlaması tüpte durup spermle buluşup döllenme günü tam 13 13. Gün rahime yerleşiyor embriyo

İğne hariç 15. Gün ama adetim yeni geciktiği için kaset teste çıkmaz diye düşünüyorum ben bugün bi kan versem mi diye düşündüm onu da yapmadım bekleyeyim pazartesiye kadar diyorum. Sabah belki bi kaset yaparım yine
Ay hadi sende bi gebelik haberi ver lütfen lütfen lütfen🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

Ayyy inşallah yaaaa ama adet geciksin diyor doktorum 5 gün sonra yap demişti hatta. Yine idrar yap demedi gelsin pazartesi kanda bakalım demiş asistanına
Evet genelde doktorlar öyle söylüyorlar birsaha kan vermekle etmekle uğraşılmasın diye canım çünkü verirsen şimdi 5 çıksa bile 2 gün sonra tekrar vermen gerekiyor yükselmesini görmem için böyle daha çok kan vermek gerekiyor ya mesela ben öyle olsa gerekirse sabah öğlen kan veririm 5 i görmek bebeğimin olduğunu bilmek için inşallah sende de vardır🙏❤️

Evet genelde doktorlar öyle söylüyorlar birsaha kan vermekle etmekle uğraşılmasın diye canım çünkü verirsen şimdi 5 çıksa bile 2 gün sonra tekrar vermen gerekiyor yükselmesini görmem için böyle daha çok kan vermek gerekiyor ya mesela ben öyle olsa gerekirse sabah öğlen kan veririm 5 i görmek bebeğimin olduğunu bilmek için inşallah sende de vardır🙏❤️
İnşallah vardır… Şu an cevap bulamadığım emin olamadığım tek şey gebelik olmasa dahi gecikme olur mu çatlatma iğnesinden sonra. Doktorum gecikmez 1-2 gün erken bile olabilir demişti ama bilmiyorum bi garibim. Ya yoksa diye cesaret edemiyorum hevesim kırılsın istemiyorum

İnşallah vardır… Şu an cevap bulamadığım emin olamadığım tek şey gebelik olmasa dahi gecikme olur mu çatlatma iğnesinden sonra. Doktorum gecikmez 1-2 gün erken bile olabilir demişti ama bilmiyorum bi garibim. Ya yoksa diye cesaret edemiyorum hevesim kırılsın istemiyorum
Varsada yoksada bununla karsilasacagiz malesef aslinda bende cesaret edemiyordum ama 3 gündür masallahim var valla yaptim ben hemde adete daha 4 gün var ama dayanamadim daha da kafam karıştı orasida ayrı ama napalim umut işte bir umut..

Varsada yoksada bununla karsilasacagiz malesef aslinda bende cesaret edemiyordum ama 3 gündür masallahim var valla yaptim ben hemde adete daha 4 gün var ama dayanamadim daha da kafam karıştı orasida ayrı ama napalim umut işte bir umut..
Senin silik çizgi mi çıkmıştı? Negatiften korkmuyorum aslında belki gelir adetim diyorum ama adet olacak gibi de değilim sanki.

Canım valla M Mrv135 doğru söylüyor bu süreci biraz stres yönetiyor işte elbet karşı karşıya kalacağız senin birde adetin gecikti iğnenin 15. Günü iğnede geickme olmuyo genelde erken oluyo bende 1 gün erken gelmişti bak dilek hanımda 4 gün önce geldi iğnede gecikme olmuyo önce geliyo ama gecikme olmuyo hiç karşılaşmadım bu forumda da 7 aydır araştırıyorum ben:)

Bende oldu malesef çünkü bir yumurtam kiste dönüştü adet sökülemedi . Ben zaten 14. gün huylanıp gittim kendim doktora dedim ne adet belirtim var ne gebelik kiste dönüşmüş olabilir mi diye Tam da korktuğum başıma geldi bekle adetle geçer dedi geçmedi bir sonraki ay söktürücü kullandım çok şükğr geçti bu ay kendi haline bıraktım bir sonraki aya inşallah femera ya da letu ile çatlatma deneyeceğim bakalım nasip

Bende oldu malesef çünkü bir yumurtam kiste dönüştü adet sökülemedi . Ben zaten 14. gün huylanıp gittim kendim doktora dedim ne adet belirtim var ne gebelik kiste dönüşmüş olabilir mi diye Tam da korktuğum başıma geldi bekle adetle geçer dedi geçmedi bir sonraki ay söktürücü kullandım çok şükğr geçti bu ay kendi haline bıraktım bir sonraki aya inşallah femera ya da letu ile çatlatma deneyeceğim bakalım nasip
Benim belirtilerimde var ama bakalım nasip. Herkeste farklı etki ediyor o yüzden hepimizin kafası karışıyor. İnşallah bu ay pozitif olur sizinde. Kist ile ilgili bi belirtiniz olmuş muydu?

Canım valla M Mrv135 doğru söylüyor bu süreci biraz stres yönetiyor işte elbet karşı karşıya kalacağız senin birde adetin gecikti iğnenin 15. Günü iğnede geickme olmuyo genelde erken oluyo bende 1 gün erken gelmişti bak dilek hanımda 4 gün önce geldi iğnede gecikme olmuyo önce geliyo ama gecikme olmuyo hiç karşılaşmadım bu forumda da 7 aydır araştırıyorum ben:)
İnşallah öyledir benim doktorumda gecikme yapmaz 1-2 gün önce gelir dedi ben kist oluşmuş vs gibi hissetmiyorum zaten hiç çünkü ben çatladığını hissettim hem akıntı hem sancıyla

Evet canım benim artık ğzmüyorum kendimi olacağı varsa olacak olmıcaksa allaha karşı gelemem ben elimden geleni sonuna kadar yapacağım rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacak herşeyin bası kısmet artık Butimarr Butimarr iyi ki varsınız kızlar❤️dualarınızı eksik etmeyin yeter🥰🙏iyi ki sizler gibilerini tanımışım burda herşeyde vardır bir kısmet❤️ M Mrv135
Canım benim sende iyiki varsın ❤️ hayatımıza giren hiçbir insan boşuna girmezmis , rabbim bizi birbirimize denk getirdiyse vardır bir bildiği 🙏 belki de birbirimizin dualarında bulacağız mutluluğu ismen de dualarimdasin

Bende çok allak bullağım bugün. Yarın erken gebelik alıp yapsam mı diyorum. Eşime yılbaşı hediyesi olsun istiyorum bu haber. Hiç adet belirtim yok şu an kasığımda bi batma var. Çok kafam karıştı tecrübeliler ses verin 🙂 çatlatmadan sonra adeti geciken oldu mu?
Şuan İğnenin kaçıncı günü canm

Kesin sonuç alırsın canım ben 11. Günde öğrendim

X