Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

B

Şimdi gördüm fotoyum tamam ışte sifirlanmis ne güzel artık sıra pozitifi beklmekte de.... Şey adet günün ne zaman ona bağlı ya pozitifi gormende
10 günüm var canım bugünde dahil olursa 11 ama iğne etkisi erken bitiyor çoğu kişi 11 12 .günde öğreniyor

Canim herkesin erken ogrenme sebebi adet tarihlerine 3-5 gun kalmis oluyor o yüzden erkenden ogreniyorlar. Daha 10 gün varmista testin sana vereceği cevap en az 6 gün kala yani daha var dur bakalim
10 günüm var canım bugünde dahil olursa 11 ama iğne etkisi erken bitiyor çoğu kişi 11 12 .günde öğreniyor

Canim herkesin erken ogrenme sebebi adet tarihlerine 3-5 gun kalmis oluyor o yüzden erkenden ogreniyorlar. Daha 10 gün varmista testin sana vereceği cevap en az 6 gün kala yani daha var dur bakalim
Haklısın canım bakalım bekleyelim görelim senin nasıl gidiyor canım hangi gün olmustun

İlçede yaşıyorum ben de hastane yakınımda o yüzden devlete gidiyorum ben şimdiye kadar randevu sıkıntısı yaşamadım bakalım

Bol bol değerlendirin günlerinizi kızlar valla ben dün gece yine değerlendirdim sabahta değerlendirmiştim.allahtan ümit kesilmez valla benim de belirtim yok gibi şuan

Bol bol değerlendirin günlerinizi kızlar valla ben dün gece yine değerlendirdim sabahta değerlendirmiştim.allahtan ümit kesilmez valla benim de belirtim yok gibi şuan
Bende ilk gün günde 3 değerlendirdik sonra günde 2 sonra bire düştük şimdi gün aşırı gibi birşey iğneden bir gün öncede değerlendirmiştik insan vücudu kaldırmıyor canım bide bir süre sonra artık 🙄😁

Aynen valla acaba yarın yapsam mi iğne etkisi geçmiş mi diye ama daha yarın 10.gün olacak daha ve adete de 7-8gün kalmış olacaak
İğne etkisi çabuk geçiyor canım diye biliyorum benimde büyük ihtimalle 6.gun falan geçmiş dene sadece birşey olmaz ki enazindan kendimi hazırlıyorum sonuca

X