Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kızlar birşey sormak istiyorum size benim yumurtam sol taraftaydı ama şuan sağ tarafım batıyo kasık bölgemde solda ama aşırı var şuan birden girdi ara ara olmaya başladı anlamadım hiç birşeyşm yoktu gaz da değil

Kızlar birşey sormak istiyorum size benim yumurtam sol taraftaydı ama şuan sağ tarafım batıyo kasık bölgemde solda ama aşırı var şuan birden girdi ara ara olmaya başladı anlamadım hiç birşeyşm yoktu gaz da değil
O belli olmaz diyorlar canım belki ağrısı oraya vuruyordur ilk zaman benimde öyleydi

Yok ya şimdi başlıcak çok ağrım vardı ben bu iğneden sonra ilişki sırasında aşırı bir kasığımda batma hissi yaşıyorım oda beni zorluyo anca ağrım hafifledi sonra direk yatar uyurum🫣ayağa kalkmak istemiyorum çünkü
Benimde öyleydi canım normal

Benim hiç belirtim yok umudum da kalmadı iğne gününü saymıyorum bugün 11. Günüm sen de galiba. 11. Günde test yapmistin var mıydı o ara belirtin
IMG_20221225_100507.jpg
9. Günden günaydın yine göremedim silik çizgi 🥺🙄

Benim hiç belirtim yok umudum da kalmadı iğne gününü saymıyorum bugün 11. Günüm sen de galiba. 11. Günde test yapmistin var mıydı o ara belirtin
Evet canım vardı kasık ağrısı göğüsler de hassasiyet bacak ağrısı falan vardı bı kan ver isterse. Yada evde test yap ümidini kaybetme

Evet canım vardı kasık ağrısı göğüsler de hassasiyet bacak ağrısı falan vardı bı kan ver isterse. Yada evde test yap ümidini
Eki Görüntüle 3182066 9. Günden günaydın yine göremedim silik çizgi 🥺🙄
Canını sıkma canım daha geçmemiştir çişini biraz bekle

X